Může si dát dcera jogurt, když ji nebylo dobře?

4.9.20 12:40

Muze si dat dcera jogurt kdyz je ji blbe?

Ahoj, potrebuju pomoc. Dcera vcera zvracela a bylo ji blbe. Ted ji je pry docela fajn a chtela by si dat kostika. Myslite ze ji nejak neuskodi? :(
Popripade kdyby nemohla co muze jist kdyz ma hlad…? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
994
4.9.20 12:48

Ne kostík vážně není dobrý aby jedla po zvracení. Měla by mít dietu, suchary, rýži, pečivo apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
4.9.20 12:50

Kostíky bych ji nedala, radeji suchy rohlik, suchary nebo slane tycinky. Ty nam doporucovala po zvraceni doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
4.9.20 12:51

Mléčné výrobky bych nedávala pár dní. Záleží z jakého důvodu zvracela a jak moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
4.9.20 12:51

Piškoty a černý čaj, ale na kostíkovi taky úplně nic špatného nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
4.9.20 13:03

Taky bych po zvraceni nedavala, celkove bych nedala mléčné vyrobky. Dala bych den dva dietku, piskoty, nejake suche susenky kdyztak (neco na zpusob bebe), ryzi, suchy brambor, mrkev (tu bych klidne treba nastrouhala s jablkem na sladky salat), pecivo, ale ne dnesni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9116
4.9.20 13:09

Já jednorázové zvracení a slabou nevolnost už druhý den neřeším, ale pokud by zvracela vícekrát denně a bylo jí zle ještě druhý den ráno, dietu bych dodržela. Pokud jí jen nesedlo jídlo, už by to mohlo být ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
4.9.20 13:16

Normálné bych jí ho dala. Maximálně se znova pozvrací. Mléčné výrobky sice zahleňují, ale určité ne všechny. Osobně se řídím tím, že tělo si samo řekne, co chce - čili na co mám chuť, to mi udělá dobře nebo mi to chybí. To, že kostík není zrovna superzdravá bomba teď neřeším ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12661
4.9.20 13:26

Aspon den bych nechala bez mlecnych vyrobku, uz se nam to kdysi vypomstilo, muz dal druhy den malemu mliko a prozvracel dalsi noc, I kdyz mu uz predtim cely den bylo dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
4.9.20 14:00

Piškot, rohlik. Žádné mléčné výrobky, poblije se znovu. Nebo bude mít průjem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22503
4.9.20 17:06
@Aduš8 píše:
Já jednorázové zvracení a slabou nevolnost už druhý den neřeším, ale pokud by zvracela vícekrát denně a bylo jí zle ještě druhý den ráno, dietu bych dodržela. Pokud jí jen nesedlo jídlo, už by to mohlo být ok.

Napodobne. Pokud jen nesedne jidlo nebo trebat dite vrhlo pri cisteni zubu, zadna dietologicka opatreni nedodrzuji. To same pri jednorazovem prujmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama