Může takové partnerství vydržet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 18:32
Může takové partnerství vydržet?

Ahoj. Anonym prosím, nejde o mě a mám tu známé, tak nemusí hned vědět, že se o tento případ mé další „známé“ zajímám.
Myslíte si, že partnerství může přetrvávat, když holka v tom páru je lesba? On o tom neví. Jde to vůbec?
Nejde mi to do hlavy. Jeden den se stýká s ní, druhý den s ním.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10043 příspěvků 28.06.19 18:35

A proč má zájem o chlapa? Spíš je bi.

Kfětoslava
Závislačka 2868 příspěvků 28.06.19 19:03

Tak já lesba nejsem, tak si nedovedu představit, že bych byla v partnerství s ženou, toliko k tvému dotazu, zda jde vydržet ve vylhaném partnerství. Ještě je možnost, že dáma z příběhu je bi a svému muži normálně zahýbá

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17029 příspěvků 28.06.19 19:39
@Anonymní píše:
Ahoj. Anonym prosím, nejde o mě a mám tu známé, tak nemusí hned vědět, že se o tento případ mé další „známé“ zajímám.
Myslíte si, že partnerství může přetrvávat, když holka v tom páru je lesba? On o tom neví. Jde to vůbec?
Nejde mi to do hlavy. Jeden den se stýká s ní, druhý den s ním.

Je jedno, jestli jsi bi nebo lesba. Zahýbáš současnému partnerovi, který si nejspíš myslí, že vše je v pořádku. Jestli jsi ve vztahu nespokojená, ukonči ho a začni jiný. Ale nepodváděj. Leda bys mu to řekla. Některý chlap by to třeba ocenil - dvě ženy v posteli. Ale z dlouhodobého hlediska to moc fungovat nebude.

Taky jedna
Extra třída :D 12042 příspěvků 28.06.19 19:42

Můj kamarád měl dlouhé roky milenku, která byla lesbička a věřím, že ona do něj byla tak zabuchnutá, že kdyby nebyl ženatý, že by spolu měli regulérní vztah. A to předtím roky žila s ženou. Tak asi to jde :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 19:53

@Russet nejde o mě :) nejsem homo, díky za příspěvek

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 19748 příspěvků 28.06.19 19:55

@Kfětoslava anebo je naopal lesba a chlapa má jen jako inseminátora

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17029 příspěvků 28.06.19 19:56
@Anonymní píše:
@Russet nejde o mě :) nejsem homo, díky za příspěvek

A jak to mám asi přes monitor poznat? 8o Jsou tady „případi“, co vypisují o kamarádce a známé a přitom jsou to oni sami.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:00

@Russet věř mi, na internetu nikdy nelžu, fakt to nejsem já, jak jsem psala hned v dotazu. Jen mi to zkrátka neskutečně vrtá hlavou a je mi strašně líto toho kluka. Až se to doví někdy, tak to bude velká rána pro něj. :?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17029 příspěvků 28.06.19 20:09
@Anonymní píše:
@Russet věř mi, na internetu nikdy nelžu, fakt to nejsem já, jak jsem psala hned v dotazu. Jen mi to zkrátka neskutečně vrtá hlavou a je mi strašně líto toho kluka. Až se to doví někdy, tak to bude velká rána pro něj. :?

No, já si vztahy druhých takhle neberu. Je to jejich věc :nevim: :nevim:

Kfětoslava
Závislačka 2868 příspěvků 28.06.19 20:34
@Taky jedna píše:
Můj kamarád měl dlouhé roky milenku, která byla lesbička a věřím, že ona do něj byla tak zabuchnutá, že kdyby nebyl ženatý, že by spolu měli regulérní vztah. A to předtím roky žila s ženou. Tak asi to jde :nevim:

V tom případě nebyla lesba, ale bisexuální. Lesba by určitě neudržovala dobrovolně heterosexuální vztah

kristyn.g
Závislačka 3109 příspěvků 28.06.19 21:07

Jak víš že je lesba a ne ví?

aaaki
Stálice 58 příspěvků 28.06.19 23:55

Tak já třeba lesba jsem a dokážu castecne tvou kamarádku pochopit. Proste chce „být normakni“ nechce se lišit. Hodně záleží, kolik ji je, jestli o její orientaci ví rodina, blízké okolí, kolegové v práci atd a hlavně, zda je se svou orientaci smírená ona sama. Dokud to neprijme, šťastná nebude ať s ní nebo s ním… jen se mi líbí, jak je tady každý heterosexuální chytrý, že lesba by nikdy neudržovala vztah s mužem. Ono když vás do toho tlačí rodina, či společnost, dá se to celkem jednoduše pochopit. Nemůžeš to brát podle sebe, že ty bys s osobou stejného pohlaví nikdy nebyl, protože to ti nikdo nikdy nevstepoval ani to po tobě neocekaval. Každopádně šťastně ten vztah dopadnout určitě nemůže… ale zase na druhou stranu, třeba ji to pomůže si něco uvědomit… anebo jde o dítě.

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 29.06.19 00:17

Já si myslím, že dlouhodobě udržet dva paralelní „rovnocenné“ vztahy jde jen těžko. Bez ohledu na pohlaví a orientaci všech zúčastněných.

milktea
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 29.06.19 21:04
@Michelle_M píše:
Já si myslím, že dlouhodobě udržet dva paralelní „rovnocenné“ vztahy jde jen těžko. Bez ohledu na pohlaví a orientaci všech zúčastněných.

přesně, to si myslím také. A pokud je dotyčná fakt lesba, tak nechápu, proč má chlapa - kvůli předstírání nebo na oplodnění?

jinak u bi osob lze mít vztah s jedním pohlavím a pak druhým, proč ne. Ale současně? To je nevěra.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama