Může tampon nasávat moč? Prosím o radu

Anonymní
21.8.20 17:20

Může tampon nasávat moč? Prosím o radu

Ahojte mám 2 menstruaci a když si zavedu tampon. (Celkem daleko, není videt) A když jdu na wc tak mi tampon nasaje moč, tak ho okamžitě vyndam nevím jestli může nebo ne, nasávat moč.. Když nasava moč bude nasávat i vodu z bazénu? Jestli to je špatně, tak jak daleko ho zavect a jak ho tam zavect? (Tampony bez aplikatoru)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
21.8.20 17:23

Moč ti nemůže nasavat, to by sis ho musela dat do močové trubice. Ale vodu z bazénu nasavat může, proto se ma po koupání vyměnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 17:24
@JancaS84 píše:
Moč ti nemůže nasavat, to by sis ho musela dat do močové trubice. Ale vodu z bazénu nasavat může, proto se ma po koupání vyměnit.

No jdu na malou a když si vytáhnu po močení tampon tak je na kraji moč, je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
2599
21.8.20 17:25

Může. Ta šňůrka zafunguje jako knot. Shodou okolností se tu i tohle už v minulosti párkrát diskutovalo. :P Ženy si ji různě přidržují a dávají na stranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13734
@Anonymní píše:
No jdu na malou a když si vytáhnu po močení tampon tak je na kraji moč, je to normální?

Neni, nikdy se mi to nestalo

Příspěvek upraven 21.08.20 v 17:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@MrsNorris píše:
Může. Ta šňůrka zafunguje jako knot. Shodou okolností se tu i tohle už v minulosti párkrát diskutovalo. :P Ženy si ji různě přidržují a dávají na stranu.

Počkat takže to dělá ta snurka?

• Citovat
  • Nahlásit
4848
21.8.20 17:26

Pokud máš propojenou vaginu s mocovou trubici, tak ti tampon může nasavat i moc. Já jen doufám že to je dotaz málo náctilety slecny, co jeste neměla ve skole fyziologii/anatomii cloveka.

Příspěvek upraven 21.08.20 v 17:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
21.8.20 17:26
@Anonymní píše:
Počkat takže to dělá ta snurka?

Jj. Stejně fungují samozavlažovací květináče :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 17:28
@mackA159 píše:
Pokud máš propojenou vaginu s mocovou trubici, tak ti tampon může nasavat i moc. Já jen doufám že to je dotaz málo náctilety slecny, co jeste neměla ve skole fyziologii/anatomii cloveka.Příspěvek upraven 21.08.20 v 17:27

Je mi 13

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 17:28
@mackA159 píše:
Pokud máš propojenou vaginu s mocovou trubici, tak ti tampon může nasavat i moc. Já jen doufám že to je dotaz málo náctilety slecny, co jeste neměla ve skole fyziologii/anatomii cloveka.Příspěvek upraven 21.08.20 v 17:27

A můžu to tam nechat a dělat dál věci po svým a mýt na kraji tampon moč? Když budu v bazénu tak vodu?

• Citovat
  • Nahlásit
2255
21.8.20 17:34
@MrsNorris píše:
Jj. Stejně fungují samozavlažovací květináče :P

Dik, ted si pri zalivani rajcat na balkone vzdycky vzpomenu na tampon :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9377
21.8.20 17:47

V klidu, mně se to taky stávalo a byla jsem starší než ty, neměla jsem s tamponama ale zkušenosti…dělala to šňůrka, já si ji přidržují dozadu směrem k zadku a v pohodě, jinak tampon nasává vodu, měla bys ho po bazénu hned vyměnit. Jinak tampon musí být zaveden tak hluboko, aby nebyl vůbec cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
21.8.20 17:57

Kup si kalíšek a budeš mít svatý klid! :srdce: ušetříš (a to hoooodně), není napuštěný sra*kama jako tampony, nebudeš řešit moč nasávající šňůru, nemusíš tak často měnit a nenasaje vodu z bazénu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
21.8.20 18:01
@BeNiPe píše:
Kup si kalíšek a budeš mít svatý klid! :srdce: ušetříš (a to hoooodně), není napuštěný sra*kama jako tampony, nebudeš řešit moč nasávající šňůru, nemusíš tak často měnit a nenasaje vodu z bazénu :palec:

No já myslím, že holka ve 13 je ráda, že nějaká zvládne ten tampon. Kalíšek mi přijde tedy o něco náročnější :think:

Zakladatelko pokud je tam moč tak ho vyměň. Ať si tam něco nezaneses. Jak píši časem se naučíš tu šňůrku dávat stranou a bude to v pohodě ;) taky se mi to stávalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5289
21.8.20 18:07

@mackA159 šňůrka a je to hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu