Reklama

Může téct plodová voda pouze na wc?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 17:48
Může téct plodova voda pouze na wc?

Ahoj předem se omlouvám za anonym, chodí sem známý a s přítelem chceme rodit „tajně“ a pak novinu všem jen oznámit..

V úterý kontrola v poradně 38+0tt dr se nelíbilo srdíčko malé a tak mě po zkontrolovani odeslala do porodnice na další monitor se slovy „klenba snížená, odhad 2,70, měření nelze protože k hlavě už se nedostanu“.. V porodnici sem strávila na monitoru 1,5h protože se jim to taky nelíbilo poté mě dr kontrolovala a řekla že mám pěkný nález na porodních cestách, hodně plodové vody, klenbu dole a hlavička že naleha, projistotu mě poslali se projít a pak znovu na monitor ten už byl dobrý a tak mě v 9 večer propustili domu..

Teď k otázce: může odtikat plodova voda pouze na wc při curani? Vždy když jdu na wc tak po utreni ze me zacne něco téct, tak se znova utru a opět to samé takhle třeba i 5 min sedím a utiram se.. Vložka je suchá akorát mám vodovy výtok, boli záda, píchá jakoby v pochvě a pocit na curani mám neustále, mohl by to být začátek porodu? Ráno sem se cítila i divně bylo mi na zvracení a cítila sem se jako kdybych měla chřipku. Na pohotovosti mi řekli že se to může rozběhnout během noci nebo týdne, zátka odešla před 14ti dny.. Omlouvám se za asi hloupý dotaz ale jsem prvorodicka a nevím zda to může něco znamenat, vím že každá sme jiná a máme to jinak ale třeba měl někdo něco podobného.. Jde mi spíš jen o to jestli mi nemůže ucházet plodovka jestli jet do porodnice se ukázat nebo to nechat být..

Přečtěte si článek: Prasklá plodová voda. Jak se pozná a co dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9652 příspěvků 17.08.18 17:51

Chytni to na vlozku a jed do porodnice ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 17:59

@Tichošlápek mám jen intimky doma a na těch se to prej neukazuje :(

Pety2
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 17.08.18 18:02

Můžeš začít každou chvíli rodit a nemáš doma proodnickou vložku? A jak jsi plánovala po prasknutí vody jet do porodnice? Ale jak psal Tichošlápek, pokud si nejsi jistá, jeď do porodnice, vysvětli jim problém a kdyžtak se to na vložku odchytí tam…

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 17.08.18 18:03

Zajeď na pohotovost, udělají stěr z pochvy a uvidí, jestli to je plodovku či ne. Vzala bych si s sebou i tašku, kdyby náhodou jo.

Jinak plodovka to klidně být může a přesto může být miminko v bezpečí, může jít o vodu zpod svrchních plodových obalů, kde se nahoře udělá dírka a teče to jen v určité poloze. Přesto může být miminko uzavřené ve vnitřních obalech a nemusí mu hrozit bezprostředně infekce.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 17.08.18 18:17

Me odtejkala asi dva dny.Po troskach.Bohuzel me nenapadlo,ze to je plodovka.Hrozila infekce.

Megane 123
Kecalka 260 příspěvků 17.08.18 18:37

No já bych zajela … Tam te vyšetří a i ten " výtok "

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 18:48
@Dojcanis píše:
Me odtejkala asi dva dny.Po troskach.Bohuzel me nenapadlo,ze to je plodovka.Hrozila infekce.

A odtikala jen v určité poloze nebo pořád?

katka.dv
Kecalka 380 příspěvků 17.08.18 18:55

Mě takhle odtékala při druhém porodu před 2 týdny jeden den,ale jen v leze, když malá nenaléhala dolů. Ve stoje a sede to ucpala. Rozhodně jed do porodnice. Mě se to nezdálo,jela jsem a bylo to ono. Antibiotika jsem dostala pak druhý den, protože se mi nerozjely kontrakce a malá byla už bez vody úplně.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9652 příspěvků 17.08.18 18:56

Ja bych nespekulovala, kdy komu odtekala plodovka a jela do porodnice. Zvláště, když mala měla špatnou srdeční akci

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 17.08.18 18:58
@Anonymní píše:
A odtikala jen v určité poloze nebo pořád?

No hele odtejkala třeba kdyz sem byla curat.Pak najednou po stehne to teklo.Mela sem opravdu bachor a myslela jsem si,ze sem si cvrkla :oops: pak kdyz sem se koupala…myslela jsem si,ze to byla voda.No a dalsi den uz mi to bylo divny,tak sme jeli.Bez veci.Beze vseho aby me zkontrolovali.Dali mi v cekarne tu jejich vlozku,tam sem chvilku posedela.Pak jim to odevzdala a uz si me tam nechali a pekne mi vynadali.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 19:03

Jed do nemocnice

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 19:08
@Dojcanis píše:
No hele odtejkala třeba kdyz sem byla curat.Pak najednou po stehne to teklo.Mela sem opravdu bachor a myslela jsem si,ze sem si cvrkla :oops: pak kdyz sem se koupala…myslela jsem si,ze to byla voda.No a dalsi den uz mi to bylo divny,tak sme jeli.Bez veci.Beze vseho aby me zkontrolovali.Dali mi v cekarne tu jejich vlozku,tam sem chvilku posedela.Pak jim to odevzdala a uz si me tam nechali a pekne mi vynadali.

Ve sprše při nahrivani zad mi to taky utíká :( a když curam taky.. Akorát mi je divný že to samovolně teče vždy když sedím a malá se hýbe když je v klidu tak nic.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 19:10

Neriskuje a jet už jsi i vysoký tt

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 17.08.18 19:27
@Anonymní píše:
Ve sprše při nahrivani zad mi to taky utíká :( a když curam taky.. Akorát mi je divný že to samovolně teče vždy když sedím a malá se hýbe když je v klidu tak nic.

Prosím jeď,není to prča :srdce: a dej vědět!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama