Může těhotenství ovlivnit antigen na Covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 19:11

Může těhotenství ovlivnit antigen na Covid?

Ahoj :mavam:, stala se mi dnes taková věc. Ale od začátku :).. mám spožděnou ms 10dni (poprve, vzdy max 2-3)prsa citliva, podbrisek poboliva obcas, mam zachvaty vlciho hladu :lol: a dnes na testu poprvé pidi dušík, kteryho hledám, ale je tam :mrgreen:, nedalo mi to a delala jsem i ten z krve a tam je viditelná čárka ne jako kontrolní teda, ale je vidět nemusí se hledat jako na tom z moči. No a aby toho nebylo málo, v úterý antigen v práci nic a dnes pozitivní a hned 2 po sobě a treti s rozestuoem hodiny 8o tak čekám na vysledek PCR.. Ale hlavní proč zakládám diskuzi.. Nikde jsem nenašla.. :think:
Myslíte, že může těhotenství ovlivnit výsledek antigenu??Přijde mi divný, že mi absolutně zdravotně nic neni, ani teplota, rýma a mám covidové dálnice ještě před dojetím celýho testu, vlastně hned, ještě než se objeví kontrolní, tak mám vidět testovací :nevim: 8o a nebo naopak? Že by covid falešně udělal těhu? Až po takovy době? Nebo se to prostě sešlo :D :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1584
21.1.22 19:17

Pidi dušík na deseti denní zpoždění mi přijde málo. A ne. Nemyslím si, že těhotenství ovlivňuje antigenní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
21.1.22 19:23

Tak to nevím pak sem napiš jestli jsi i na pcr pozitivní a jestli jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56474

Ne, těhotenství antigenní covid testy neovlivní. A ano, navzdory děsuplným příběhům valícím se na nás ze všech stran, celkem často covid opravdu probíhá tak, že bez testu nic nepoznáš. Tipuji, že se to sešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28709

Ne nemůže. Byla jsem v těhotenství na testech hodnekrat od domácích, po pcr (z krku i nosu) a vždy negativní. Může to ovlivnit jídlo, pití, kouření, čištění zubů, ale těhotenství fakt ne. Pokud ti vychází opakovaně pozitivní testy na covid, tak ho nejspíš mít budeš. Zato pidi duch při 10 dnech zpoždění nevypadá moc nadějně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
21.1.22 19:24

@Angry_birds podle ovu kalendáře mam poslední ms 16.12., ale ovu byla později, jsem přesvědčena ze 6.-7.1.(mam dceru z IUI po 2 letem snažení, teď další 3 roky nic a problém nemáme, kdyby se ozval nějaký šťoura jak je tu zvykem :mrgreen:) takze vlastně max 1-2dny…jen me to prave napadlo, pac absolutně netuším, kde jsem ke covidu přišla :) :D

Příspěvek upraven 21.01.22 v 19:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
21.1.22 19:24

@Náměsíčná :palec: no sama jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
21.1.22 19:25

@Kriss Tina díky, tak se to asi seslo :D když uz tak uz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
21.1.22 19:29

Testuji se těhotná každý týden v práci a ještě jsem pozitivní nebyla :lol:

Příspěvek upraven 21.01.22 v 19:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
21.1.22 19:32

@ŠmolinkaJana :lol: no tak ted si vyber :lol: :think: a jak to děláte? Si furt doma v karantene? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
21.1.22 19:33

@Landyška Preklepla jsem se chtěla jsem napsat pozitivní nebyla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 19:33
@Landyška píše:
@ŠmolinkaJana :lol: no tak ted si vyber :lol: :think: a jak to děláte? Si furt doma v karantene? :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
1979
21.1.22 19:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9384
21.1.22 19:46

Silně pochybuju, že by na výsledek mělo těhotenství nějaký vliv. Já těhotná nejsem a příznaky covidu jsem měla až třetí den po pozitivním PCR, na který jsem šla jen proto, že jedno z dětí mělo příznaky. Tím spíš, jestli máš variantu omikron, která má být slabší, než předchozí varianty, tak ti nemusí být vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
25.1.22 16:32

Tak nakonec mi prisel výsledek PCR po 50h a negativni. 8o A od dr. Mam potvrzené zamlkle tehu, takze někdy příště to snad vyjde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat