Může to být alergie na mléčné výrobky?

Anonymní
21.4.20 21:16

Může to být alergie na mléčné výrobky?

Zdravím. Mám syna který má za 2 měsíce 2 roky a pořád ho trápí zácpy. Už jsem zkoušela opravdu všechno, minulý týden jsem volala doktorce, napsala mi forlax a řekla že se to bude už muset řešit, že to může být i něčím jiným. Poradila mi dávat odšťavněnou mrkev s jablkem každý den, to pomohlo, včera měl taky stolici ale dnes? Zase řev, zase zácpa. Má tvrdou stolici kterou nechce sám vytlačit a musím mu stlačit nohy k břichu aby to šlo z něj ven..

Známá mi řekla že to může být alergie na mléko, bílkoviny.. Něco jsem si o tom přečetla, a musím říct že má celkem dost příznaků.
V noci špatně spí, od narození mi nespal ani jednou celou noc. Doteď k němu vstávám i 10×. Pořád se mrví, teď poslední dny se budí s hysterickým pláčem. Má tu zácpu, červené pupínky na líčkách na které mu už nic nepomáhá. Ty ho ale nesvědí.. Přes den je kolikrát neklidný, nedokáže se zklidnit, pobíhá a mrnčí. Před spaním je zvyklý vypít mléko. Zkoušela jsem mu ho nedávat ale ani to nepomohlo k lepšímu spánku..

Měla jste to taky některá s dítětem a nakonec se ukázalo že je to alergie? Na jednu stranu by se mi moc ulevilo, že vím čím to je..

Zítra zavolám doktorce a uvidím co mi na to řekne.

Za Vaše zkušenosti budu moc ráda

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1081
21.4.20 22:22

Mám úplně stejnou zkušenost, v podobném věku můj syn taky začal mít problémy ze zácpou… hrozné, do teď si pamatuji jak plakal, jak jsem mu držela nožky a on se bránil. Pamatuji si tu radost když udělal bobek na nočník. Slibovali jsme mu hory doly, manžel dokonce jednou fičel do hračkářství pro velký traktor :D. Když bylo hodně zle, dávali jsme čipky. Na úpravu pak Lactuosu, probiotika… hodně jsem mu dávala jíst jogurty a pít mléko, hodně pít. Přešlo to samo ale trvalo to asi dva měsíce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
21.4.20 23:32

U nás všichni s alergii máme těžké průjmy, zelená barva, kyselý zápach.. Toto mi na to nesedí.. Jinak dávej probiotika, hodně pomáhají.. :think: a švestky, svestkovou stavu či kompot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
22.4.20 00:20

No tak ta zácpa mi na tu alergii vůbec nesedí. Neříkám, že syn nemůže mít nějakou alergii, ale ABKM to podle mě není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama