Muže to být alergie? Vyrážka

397
30.4.17 18:51

Muže to být alergie? Vyrážka

Ahojky, trápí mě dlouhodobe problémy s otoky a po všech vyšetřeních se nic neukazalo :(… Byla jsem i na te hadicce do žaludku a celiakie bylo negativní… Poslední měsíce mě trápí svědění rukou a někdy celého těla. Akné a bolest na hrudi… Přijde mi jestli to není po jídle. Dokonce se mi stalo, ze mi přišlo ze mi otekla krk a celkové se mi špatně polyká. Koncem května jdu na alergologii a imunologii, ale je mi dost špatně. Dnes sem měla vyrasku viz foto, zabral xyzal na alergie. Vůbec netuším po čem to mám :(… Chci zkusit vysadit laktozu a lepek po dohodě s Dr… Strašně mě bolí hlava a jsem tak unavená, ze mám problém vstát i z postele. Otoky celého těla včetně oči a víček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
30.4.17 19:21

Ledviny v poradku?
Jinak me napadla spojitost „necitim se ve sve kuzi“. Neresite neco v zivote, nevadi vam neco, co zdanlive nemuzete ovlivnit? Protoze to je soubor vice projevu, jestli to nemuze byt reakce na psychickou nepohodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
30.4.17 19:23

Jinak vynechanim /omezenim/ lepku nic nezkazite, naopak. Ja ho pred 14. dny take vyradila a nechybi mi, naopak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
30.4.17 19:25

Tak otoky + únava + špatné polykání - to může být i od štítný žlázy. Kontroloval někdo i to?
Vyrážka podle mě vypadá jako alergie. Ale nemám to osobně, jen jsem to řešila u 9M syna. Vysadila jsem pšenici, mlíko, banán, skořici, hořčici, ořechy a vyrážka není. Na to vše měl reakci přes kojení. A to vše mu vyšlo v testech - něco v krevních a něco pak v kožních. Při zavádění příkrmů měl opravdu velkou reakci na květák (je příbuznej s hořčicí), hodně zvracel, zmodral, byl unavenej, spavej, za půl dne měl světlej průjem.
Pokud to máš alergii, bez testů těžko vysleduješ, na co přesně. Syn má opožděnou reakci, takže mu vyleze flek třeba za den a půl po něčem. Ovšem na ten květák, to měl asi za hodinu a půl.
K tomu vysazení lepku - u nás je třeba reakce na pšenici, ne na lepek jako takový. Pokud se Ti neprokázala celiakie při vyšetření, můžeš mít jen tu reakci na pšenici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
30.4.17 19:45

@Halamka děkuji moc ;) na ledviny teprve půjdu, ale vše z krevních testu OK, tak snad by to mělo být v pořádku. Je tak to je super, já o četla, ze když to člověku nevadí, tak pro nej není dobře vysadit lepek, ale mám otoky třeba jako + 12 kg (od tehu a to už více než rok)… Už mi i bolí v krku, chvilema mi bylo na zvracení, otekle oči, tak je to na prd :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
30.4.17 19:46

@Halamka možná mi už vadí ty dlouhodobe otoky/váha, to řeším už více než rok a stále jsem u lékařů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
30.4.17 19:48

@tery16 hormonalne jsem v pořádku. Na to všichni spoléhali… Děkuji moc… Můžou být z te alergie takto masivní otoky? Také mě napadlo, ze by mi mohla vadit jen pšenice, protože už před tehu mě nafukovala… Synovi držím palce ;)… Je prave těžké vysledovat co to je :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
30.4.17 20:05

Tak najednou mám prisernou bolest na hrudi, hrozne pálení v krku až bodani a celková slabost a jako když mi to v krku oteka 8o už mi jednou přišlo, ze mi to v krku oteka a zapsala jsem to, ale teď i hleny a je to dost divné 8o :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
30.4.17 20:06

A hrozná bolest břicha 8o někdy jak na slepaku, uprostřed a pak na levo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
30.4.17 22:59

@Susenka.M Netuším, jestli alergie může dělat takto masivní otoky celého těla, ale možná jo. Když může otékat krk jako reakce na alergen… :think:
Manžel měl otoky právě ke štítce, během 14dní třeba plus 4 kg. :nevim:
Jak popisuješ ty bolesti, tipla bych to právě na alergii na potraviny. Malej má právě taky bolesti bříška a pak má vždycky tekutější bobek, s hlenem, světlej, někdy i bílý cucky v tom. To zahlenění v krku, to mi taky přijde, že je někdy zahleněnej a přitom rýmu nebo nemoc nemá.
Tak zkus tu pšenici vysadit. Na malým to bylo poznat do týdne, zmizel mu ekzém. Během měsíce začal líp spát, upravilo se to trávení.
Budu zvědavá, co Ti zjistí, napiš pak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
7.6.19 12:46

Co myslite

Ahoj zeny pouzivam deodorant fa pod pazdi a nikdy ae mi tohle nestalo myslite ze je to od toho? nepali to neboli ale je to uplne horke. pouzivam fa uz 10let nikdy jsem nemela zadny problem mamto na obou stranach na jedne o jodne mene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8969
7.6.19 13:05

@Milacek2016 Ano, je to alergie. Já používám často pleťové masky a po jedné jsem měla taky takhle červený a horký obličej - vypadala jsem jak rajče. Pořádně to umyl a dej si na to bepanthen stejně jako na spáleninu od slunce. Přečti si složení a zkus přijít na to, jaká složka ti to způsobila a pak to vyhoď. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
7.6.19 13:43

Ja jsem to prave v zivote nemela. slozeni zadne zvlastni porovanala jsem to s jinym ten co jsem mela pred tutim jeto divne.ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama