Může to být covid?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
262
2.3.21 10:39
@Anonymní píše:
Heleď, my jsme podstoupili antigen před svátky kompletně celá rodina, všichni s negativním výsledkem. Štědrý den jsme měli trávit na chalupě s rodiči manžela, oba 75. To byl také důvod, proč jsme se testovali. Příjezd na chalupu 22., 23. ráno dcera že je jí špatně, bolest hlavy, zvýšená teplota, průjem. Jeli jsme hned domů. NA PCR jsme se dostali až 27. - byl pozitivní. Následoval fakt nepříjemný týden - zkrátím to, tchánovci se na chalupě nenakazili, což je asi velké, velké štěstí, nicméně ve spolehlivost antigenních testů po téhle zkušenosti nevěřím. Ale samozřejmě - ať každý dělá, jak myslí :nevim:

To ale nevypovídá vůbec nic o spolehlivosti antigenních testů, ve stejný den udělaný PCR test klidně mohl být také negativní. Covid má prostě relativně dlouhou inkubační dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
malosa
2.3.21 12:17
@Anonymní píše:
nicméně ve spolehlivost antigenních testů po téhle zkušenosti nevěřím. Ale samozřejmě - ať každý dělá, jak myslí :nevim:

Mozna jsem to napsala moc krkolomne, ale spis jste si to spatne precetla Ani ja v antigen nemam duveru. Muze byt negativni, i kdyz uz ma clovek projevy nemoci, coz je doba, kdy by mela byt naloz viru uz dost vysoka. Osobni zkusenost velmi podobna s tim, ze my starsi pribuzne nakazili. Nastesti meli mirny prubeh, ale ta doba nez se ukazalo, ze budou nejspis ok, byla nekonecna.

@Hibou PCR je diky jinemu principu mnohem spolehlivejsi a na pozitivitu ukaze mnohem drive.

• Citovat
  • Nahlásit
malosa
2.3.21 12:26
@Anonymní píše:
U té britské mutace je asi i delší doba do rozvinutí příznaků. U syna ve školce byla pozitivní paní učitelka. Na testech jsme byli po 5 dnech, byl pozitivní, ale příznaky mu začaly až cca 7 den, horečka, poté, za další 2 dny, ztráta čichu. Od syna to chytl i manžel (ten měl horečky a příznaky jako při chřipce, ale začalo to až 10 dní od nákazy syna. a druhy syn bez příznaků. Já byla negativní, ale včera mi začaly desne bolesti zad, kloubů, hlavy, pocit jako při horečce, dnes jdu na další test, jsem zvědavá. A to už jsou dnes 2 týdny co jsme zavření doma… 8o
Tom chci říct, že příznaky jsou u každého individuální…
Prosím anonym, informace o zdravotním stavu.

Bohuzel mam stejnou zkusenost. Karantena mi skoncila oficialne po 10 dnech. Mela jsem negativni test po 5 dnech a ani 13 dni od kontaktu s nakazenou osobou mi vubec nic nebylo. 14. den nabehla zimnice a horecky.

• Citovat
  • Nahlásit
2587
2.3.21 17:35

Taky jsem od včerejška doma,,,několik příznaků. Zítra mám termín na antigenní test, ale jednak nevím jestli tam dojdu,,,neumírám, ale mám jakési slabé nohy a chvilkama se mi trošku hůř dýchá…a taky bych tam určitě za pár dnů musela táhnout i dceru. Tu zbytečně, protože už je jak dlouho doma a bude dál, nechodí vpodstatě ani ven, leda teda se psem, nestýká se s nikým. Tak mám v plánu se na zítřejší test vykašlat, dodržet 14-denní karanténu a na test jít pak třeba před návratem do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
2.3.21 17:46

Já myslím, že covid pozitivní nejsem. Uvidím, volala jsem ráno dr., pry raději na test ano. Já měla jít příští týden na očkování a asi i kvůli tomu lepší vědět. Pokud budu pozitivní, bude se muset očkování odložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
4.3.21 20:51

Slíbila jsem, že napíšu. Jsem covid negativní. Pravděpodobně jsem se stala hostitelem nějakého dnes již téměř vyhynulého viru z doby předkovidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5321
4.3.21 21:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie