Může to být ještě kluk? Foto z ultrazvuku

Anonymní
9.2.21 13:00

Může to být ještě kluk? Foto z ultrazvuku

Ahoj,
na druhém screeningu mám Dr řekl holku, že vidí „zrno“. Já ale měla tušení na kluka. Myslíte, že pindík mohl být třeba akorát špatně vidět?

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2132
9.2.21 13:02

Jediná jistota je porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1465
9.2.21 13:04

Pravdepodobnost je velmi mala. Zalezi na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
9.2.21 13:05

Ja na té fotce teda nepoznám vůbec nic, ale tak doktor to snad řekl, protože to viděl. Nevymyslel si to. Porovnávat výrok doktora s tvým tušením je dobrej vtip… Nicméně šance na opačné pohlaví, než řekne doktor, je tam vždy. Utz není stoprocentní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
9.2.21 13:06

Souhlasím s @alena1995 . Jinak nechápu, jak by někdo mohl určit pohlaví z utz fotky obličeje. Pokud tedy není Bůh 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
9.2.21 13:08

Vidim zrno, je to holcicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 13:09
@Dinomama píše:
Souhlasím s @alena1995 . Jinak nechápu, jak by někdo mohl určit pohlaví z utz fotky obličeje. Pokud tedy není Bůh 8o

To není obličej, ale zadek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
610
9.2.21 13:11
@Anonymní píše:
To není obličej, ale zadek :lol:

:lol: :lol: :lol:
Tak asi tolik ke kvalitě fotky. Mně to přišlo jako hlava z profilu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
9.2.21 13:15

Já tam nepoznám vůbec nic, ani to zrnko nevidím. :nevim: Nicméně předpokládám, že doktor už nějaké ty zkušenosti má a pozná určitě víc než ty, nebo někdo z nás tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
9.2.21 13:17

Na druhém screeningu už je pohlaví velmi jasně rozpoznatelné, dělají ho zkušení lékaři a většinou se nemílí. Začala bych se těšit na holčičku :kytka:
Já měla tušení na holku a čekáme kluka, kde jsem na UTZ pindika poznala i já :lol: Myslím, že kdyby to byl kluk, už by se to ukázalo.

Příspěvek upraven 09.02.21 v 13:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.2.21 13:17

Holka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
9.2.21 13:43

Zadny tuseni na jedno pohlavi neexistuje :roll: Neni tak tezke si neco vysnit a trefit se, kdyz je to padesat na padesát, ze jo.. Z tyhle fotky tady tezko nekdo neco pozna. Věřila bych doktorovi, ve dvacatym tydnu uz to byva dobre videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
9.2.21 13:51

V tomto tydnu, kdyz tam je bimbas, uz je to opravdu krasne vidět i pro laika. Ja oba syny na druhem screeningu okamzite poznala, tam fakt neni co resit, ani doktor nemusel nic rikat. Pokud se doktor nezminoval, ze by byly nohy prekrizene, ci se mimino nechce ukazat, tak bych pocitala na 99 % s holkou. Ale neomylny nejsme nikdo, takže překvapení ti stejne nikdo nevylouči a klidne muzes priste na poradne poprosit doktora, at se na pohlavi jeste jednou mrkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
9.2.21 14:05

A není to jedno? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7536
9.2.21 14:17

Vetsinou uz se doktori v tomto tydnu nemyli, ale jak tu zaznelo, tak jedina jistota je porod :lol: ovsem u dcery a i ted v tehotenstvi jsem to videla i ja jako laik, co tam je :mrgreen: pokud se mimino neotoci dobre, tak by ti asi nerikal, ze vidi „zrno“ ne? :lol:

A pocit, ze to bude to a nebo to pohlavi je ti k prdu :lol: kamaradka si celou dobu myslela holcicku - jedla sladky, mela akne vsude, bricho jak na holku a sup, na utz ve 20tt i ona videla, ze tam je pindik :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat