Reklama

Může to být melanom? Je tu nějaký dermatolog?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 19:51
Muze to byt melanom? Je tu nejaky dermatolog?

Prosim o anonym, jedna se o blizkeho clena rodiny.

Vcera si na ruce objevil toto znamenko. Ale hodne trpi na „podkozni bedary“. Tady to vypada, ze je jeden primo pod tim znamenkem (stejny jako ten vedle). Na kozni je objednany az pristi patek :?. Driv nebylo volno.. Ja se do te doby zblaznim strachy. Je tu nejaky lekar dermatolog?

Reklama

Reakce:

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 07.08.18 20:12
@Anonymní píše:
Prosim o anonym, jedna se o blizkeho clena rodiny.Vcera si na ruce objevil toto znamenko. Ale hodne trpi na „podkozni bedary“. Tady to vypada, ze je jeden primo pod tim znamenkem (stejny jako ten vedle). Na kozni je objednany az pristi patek :?. Driv nebylo volno.. Ja se do te doby zblaznim strachy. Je tu nejaky lekar dermatolog?
. To tmavé je nové, nebo už dlouho a takto zčervenalo?

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 07.08.18 20:27

Melanom není ze dne na den, a moc nevypadana na problematické znaménko

Kamkam
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 07.08.18 20:51

Takových podobných mám několik. Moje kožní se zaměřuje hlavně na ta větší, plochá, tmavá… A to se mu udělalo nové? Výskyt nových znaminek v „pozdějším“ věku je podezřelý, ale nemusí to nutně znamenat špatnou zprávu. A HLAVNĚ i kdyby se v tomhle něco chystalo, tak je to podchycene včas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:06

@Prtulak To je znamenko (takova ta mala tecka co jich ma clovek po tele plno). Ale tvrdi, ze si toho znamenka driv nevsiml, coz ale neznamena, ze tam nebylo..

@pannda Jakoze to melanom neni? Ono se to prave objevilo z niceho nic (nebo tedy driv si niceho nevsiml). A v tyto vedra pracoval na baraku (vevnitr, ne na slunci) a straslive se zpotil. Ma vysypane cele telo takovymi „bedary“ jako je ten vedle na fotce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:10

@Kamkam Ono tam asi bylo odjakziva to znamenko. Ale pry si neni jisty. Vypada to jako jedna z tech mnoha tecek, co ma clovek na tele a ppd ni jqkoby byl bedar. Ale mame strach. Mne se treba nelibi ze je to jakoby tmave.. Ale nejsem lekar.. :?

Martassek
Kecalka 133 příspěvků 07.08.18 21:11

Je to pod tím znaménkem takové začervenalé, jako pupínek vedle. Moje mamka melanom měla a vypadalo to úplně jinak. Jako zkontrolovat určitě, pro jistotu, ale neplašila bych. :hug:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 07.08.18 21:17
@Anonymní píše:
@Kamkam Ono tam asi bylo odjakziva to znamenko. Ale pry si neni jisty. Vypada to jako jedna z tech mnoha tecek, co ma clovek na tele a ppd ni jqkoby byl bedar. Ale mame strach. Mne se treba nelibi ze je to jakoby tmave.. Ale nejsem lekar.. :?

Jako já to znám no, mám jich tolik a pořád přibývají, že já už fakt nevím, který tam bylo a který ne… :mrgreen: i když obvykle tuším. Ale tohle taky nepovažuji za rizikové. Těchhle si moje dermatoložka ani nevšímá. Uvidíte, že vás i lékař uklidní. A kdyby to náhodou chtěl stejně pro jistotu vyndat, hlavně neplašte, opravdu mi to nepřijde blbý… Sice nejsem dermatolog, ale jsem zas jak hvězdná obloha :D a to nejsem zrzka :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 2 inzeráty 07.08.18 21:20

Prosimte, nez zacnes u mini pupinku vysilovat, ze je to melanom, tak si nejdriv prohlidni na netu, jak takovy melanom opravdu vypadá http://www.melanomy.cz/?…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 21:27

Dekuju vsrm za odpovedi a uklidneni :hug: . Ja doufam, ze to nic neni.. Dam sem vedet po kontrole, ale uz dnes budu spat lepe..

Celina
Závislačka 2885 příspěvků 07.08.18 23:23
@Anonymní píše:
Prosim o anonym, jedna se o blizkeho clena rodiny.Vcera si na ruce objevil toto znamenko. Ale hodne trpi na „podkozni bedary“. Tady to vypada, ze je jeden primo pod tim znamenkem (stejny jako ten vedle). Na kozni je objednany az pristi patek :?. Driv nebylo volno.. Ja se do te doby zblaznim strachy. Je tu nejaky lekar dermatolog?

to fakt myslíš vážně, že chceš diagnózu od laiků z internetu??? To vedro vážně dělá divy :think:
I kdyby tady nějaký doktor byl, o čemž pochybuji, co udeláš? Budeš mu věřit? Je tady spousta doktorů, psychologů a odborníků na všechno, věříš jim?? Ach jo :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama