Může to být nějaké zranění po sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:01
Může to být nějaké zranění po sexu?

Zdravím, omlouvám se za anonym, pravda je taková, že se stydím :oops: a je to pro mě hodně citlivé.
Mám asi 3 měsíce nového partnera. Je poměrně hodně dobře obdařený a intanzita našeho sexu je velká - denně, někdy bylo i vícekrát za den. Bohužel jsem dostala nějaký zánět před 2 měsíci ( nevím, co to bylo, ale měla jsem výtok hodně a trochu to svědilo ), byla jsem na stěru z děložního čípku, kde mi doktor říkal, že mu příjde, že je hodně podrážděná sliznice, i čípek, že do něj jen rýpne a teče krev, ale že na pohled se mu zdá čípek v pořádku. Ptal se mě, jestli jsem neměla nějaký výtok, že se mu zdá, že tam byl zánět..ale neověřoval si to. Pak přišly výsledky ze stěru, kde mi sestřička oznámila, že došlo k nějakým změnám buněk na čípku a že mám přijít za 3 měsíce znova, takže já z toho na nervy, ona říkala, že to může být z toho zánětu.
Beru HA Lidynette 3. měsíc a stalo se mi nyní poprvé, že jsem týden po skončení menstruace začala krvácet. Krvácím už 6. den. Volala jsem to na gynekologii, tam mi řekli, že mám ještě vydržet, jestli se to neupraví, ale já už se začínám děsit.
S přítelem jsme měli předtím i častý divočejší sex. Jak říkal doktor s tou podrážděnou sliznicí a čípkem, nevím, jestli je možné, aby se u sexu stalo něco, co mi podráždilo něco natolik, aby to takto krvácelo? Nebo je to spojitost se zánětem? Napadla mě i rakovina :zed: Nebo že by nefungovala HA jak by měla?
Na gynekologii jsem volala ve čtvrtek a tam mi řekli ještě počkat. Nevím na co. Docela se bojím, nemáte někdo zkušenost? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:03
M

Tak určitě to ze sexu být může. Řekla bych, že tě čeká nějakou dobu sexuální abstinence..Jinak se to asi neuzdraví.

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 19.10.14 12:13

Já bych to spíš přisuzovala zánětu. Kdyby jsi se nějak poranila při sexu, netrvalo by to podle mě tak dlouho. Snad to nebude nic vážnějšího, každopádně bych se styku teď vyvarovala a pořádně se vyléčila :mavam:

Bibík13
Kecalka 469 příspěvků 19.10.14 12:14

Stejne s cipkem to mam i ja. Po sexu casto spinim, na prohlidce se doktor dotke tou stetickou a uz krvacim. v tehu to bylo peklo, jak se cipek prekrvil krvacela jsem porad a po sexu ze me teklo. No uz vim, ze to tak mama neresim. Vevysledku cytologie jsem mela ty same zmeny, chodila jsem co 6 mesicu na stery z cipkupo dobu dvou let a uz jsou vysledky ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:15
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za anonym, pravda je taková, že se stydím :oops: a je to pro mě hodně citlivé.
Mám asi 3 měsíce nového partnera. Je poměrně hodně dobře obdařený a intanzita našeho sexu je velká - denně, někdy bylo i vícekrát za den. Bohužel jsem dostala nějaký zánět před 2 měsíci ( nevím, co to bylo, ale měla jsem výtok hodně a trochu to svědilo ), byla jsem na stěru z děložního čípku, kde mi doktor říkal, že mu příjde, že je hodně podrážděná sliznice, i čípek, že do něj jen rýpne a teče krev, ale že na pohled se mu zdá čípek v pořádku. Ptal se mě, jestli jsem neměla nějaký výtok, že se mu zdá, že tam byl zánět..ale neověřoval si to. Pak přišly výsledky ze stěru, kde mi sestřička oznámila, že došlo k nějakým změnám buněk na čípku a že mám přijít za 3 měsíce znova, takže já z toho na nervy, ona říkala, že to může být z toho zánětu.
Beru HA Lidynette 3. měsíc a stalo se mi nyní poprvé, že jsem týden po skončení menstruace začala krvácet. Krvácím už 6. den. Volala jsem to na gynekologii, tam mi řekli, že mám ještě vydržet, jestli se to neupraví, ale já už se začínám děsit.
S přítelem jsme měli předtím i častý divočejší sex. Jak říkal doktor s tou podrážděnou sliznicí a čípkem, nevím, jestli je možné, aby se u sexu stalo něco, co mi podráždilo něco natolik, aby to takto krvácelo? Nebo je to spojitost se zánětem? Napadla mě i rakovina :zed: Nebo že by nefungovala HA jak by měla?
Na gynekologii jsem volala ve čtvrtek a tam mi řekli ještě počkat. Nevím na co. Docela se bojím, nemáte někdo zkušenost? Děkuji.

Mám úplně to samé 8o 8o Mám stejnou HA, akorát já krvácím už třetí týden :roll:Ale ze sexu to teda není :oops: :mrgreen: Teď čekám na výsledky krve… Brali mi několik zkumavek :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:20
@Anonymní píše:
Mám úplně to samé 8o 8o Mám stejnou HA, akorát já krvácím už třetí týden :roll:Ale ze sexu to teda není :oops: :mrgreen: Teď čekám na výsledky krve… Brali mi několik zkumavek :roll:

Třetí týden? :O A gynekolog ti teda nabral krev? A koukal ultrazvukem třeba? Jinak mě dělali z jiného důvodu ( ne gynekologického ) totální rozbor krve cca před půl rokem, vše bylo úplně v pořádku. Ale to krvácení mi příjde opravdu divný, je to docela silné, žádné špinění, ale fakt krvácení a dost :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:27
@Anonymní píše:
Třetí týden? :O A gynekolog ti teda nabral krev? A koukal ultrazvukem třeba? Jinak mě dělali z jiného důvodu ( ne gynekologického ) totální rozbor krve cca před půl rokem, vše bylo úplně v pořádku. Ale to krvácení mi příjde opravdu divný, je to docela silné, žádné špinění, ale fakt krvácení a dost :zed:

Ano, třetí týden…Už mi z toho hrabe… :zed: Gyn. mi dělal ultrazvuk a prohlídku (velice příjemné fakt! :roll: )…Řekl mi, že jsem naprosto v pořádku :nevim: :nevim: :nevim: A poslal mě k obvoďákovi… Ten mi vzal krev na vše možné i nemožné a teď čekám no… Taky mi to nepřijde normální, nějáký důvod to přece mít musí…

Bureschka
Extra třída :D 14310 příspěvků 19.10.14 12:33

Měla jsem to také a byl to zánět dělohy, dostala jsem dvoje antibiotika a léky na zastavení krvácení :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:35
@Bureschka píše:
Měla jsem to také a byl to zánět dělohy, dostala jsem dvoje antibiotika a léky na zastavení krvácení :think:

Zánět dělohy by ale gyndař poznal né??? :think: :think: Léky na zastavení mi dal taky, ale že by něják pomáhali to se říct nedá :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 12:36

@Bureschka Taky si myslím, že něco takového mě čeká..gynekolog mi totiž u stěru z čípku říkal přesně tohle : Neměla jste výtok? Nebude tam zánět? Kdyžtak to přeléčíme antibiotikama, uvidíme. No nic…příští týden za nim mažu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 13:01

Mela jsem to same, tez po sexu s obdarenym ( a jak jsem pozdeji zjistila i promiskuidnim) partnerem. Nakonec jsem sla na konizaci delozniho cipku. Nechci te strasit, muze jit o neco jineho, nicmene bych chodila na vsechny kontroly, vse rikala doktorovi a sex mela az po nejake dobe a s kondomem. Ac tedy pry nektere HPV viry umi projit i pres nej… Clovek se HA chrani pred pocetim, ale moznych nasledku sexu je vic. Muz o tom ani nevi a vir prenasi, cim vice strida partnerky, tim je pravdepodobnejsi, ze neco takoveho ma- ovsem neni to podminkou, staci mit jen smulu. Ja k tomu prisla se svym druhym sexualnim partnerem… :zed:

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 19.10.14 13:03

Mě se takhle divokým sexem někdy rozjede menzes třeba i o 14dní dřív…

Bureschka
Extra třída :D 14310 příspěvků 19.10.14 13:05
@Anonymní píše:
@Bureschka Taky si myslím, že něco takového mě čeká..gynekolog mi totiž u stěru z čípku říkal přesně tohle : Neměla jste výtok? Nebude tam zánět? Kdyžtak to přeléčíme antibiotikama, uvidíme. No nic…příští týden za nim mažu.

ASi to zánět bude, i gynekolog to říkal, takže si myslím, že jo, měla jsem stzejné příznaky jako ty a antibiotika jsem taky nedostala hned, až když se mi přitížilo a ještě jsem pila kontryhel a dělala si ricinové obklady, ale to krvácení to bylo děsný.
A samozřejmě může mít vliv i přítelovo větší přirození, to určitě čípek dráždí a jeslti se k tomu přidal zánět, tak je vymalováno.
Dojdi v pondělí k doktoru a určitě choď na všechno co ti doktor řekne, raději ať tě ohlídá :mavam:

Bureschka
Extra třída :D 14310 příspěvků 19.10.14 13:09
@Anonymní píše:
Mela jsem to same, tez po sexu s obdarenym ( a jak jsem pozdeji zjistila i promiskuidnim) partnerem. Nakonec jsem sla na konizaci delozniho cipku. Nechci te strasit, muze jit o neco jineho, nicmene bych chodila na vsechny kontroly, vse rikala doktorovi a sex mela az po nejake dobe a s kondomem. Ac tedy pry nektere HPV viry umi projit i pres nej… Clovek se HA chrani pred pocetim, ale moznych nasledku sexu je vic. Muz o tom ani nevi a vir prenasi, cim vice strida partnerky, tim je pravdepodobnejsi, ze neco takoveho ma- ovsem neni to podminkou, staci mit jen smulu. Ja k tomu prisla se svym druhym sexualnim partnerem… :zed:

tak to je fakt hnujsný a už jsi v pořádku? Vyléčená? jaj :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 13:20
@Bureschka píše:
tak to je fakt hnujsný a už jsi v pořádku? Vyléčená? jaj :think:

Jak se to vezme… Mam to uz skoro deset let ve stavu, ze je treba to stale sledovat, aby se to neprehouplo v rakovinu… Co pul roku chodim na vysetreni, stav je stale stejny, coz je dobre. Mam syna (problemu, ze bych mohla mit problem domosit dite jsem se hodne bala), nakonec jsem jeste prenasela. :) Nooo, proste radim nic nezanedbat, chodit na prohlidky, vse tam rict a na pocatku vztahu se chranit kondomem.. Clovek si ta rizika nepripousti, dokud je zdravy.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >