Reklama

Může to být od moč. měchýře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 19:30
může to být od moč.měchýře

Ahoj všem. v pondeli jsem byla u sve obvodacky s podezrenim na zanet mocoveho mechyre. v moci jsem nic nemela na gynekologii ten den taky zadny nalez. priznaky paleni pri moceni. hlavne ke konci paleni rezani. vzali mi dalsi moc a vysledky budou v patek.nic mi na to nedali. naordinovala jsem si urologicky caj a uroval. dneska rano mi to prislo lepsi ale odpoledne me zacala bolet zada a podbrisek.jsou to jakoby menstruacni bolesti.kdyz jdu na wc mam pocit tlaku na konci moceni. Zada me boli v krizi. teplotu nemam.na wc chodim kazdou pulhodinu i casteji. myslite ze je opravdu mocovy mechyr? a hlasili by jste zmenu zdrav. stavu doktorce nebo pockali do patku? minule mi prislo ze ji obrezuju.ta bolest zacina byt uz neprijemna a boli to v kazde poloze.dik za rady.

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 19:33

Nemůžeš být těhotná? Tohle mám teď taky a moč úplně čistá. Ale vždycky mi pomůže lehnout si do tepla a pořádně se prolít čajem - aspoň 3 litry ;)

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 19:37

@Patie ted jsem ukoncila pred 14 dny menstruaci a byla jsem na gynde kde mi delali vnitrni ultrazvuk takze ne

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 08.03.17 20:00

Já měla velké problémy se záněty, měla jsem je každý měsíc, ale tedy s krví v moči. Nejsem si u tebe tedy takhle jistá, ale snažila jsem se to vždy na začátku také rozehnat čajem, urovalem a brusinkovým kompotem. Stejně jsem většinou skončila na atb. Připadá mi, že to ale na zánět vypadá, také mě bolel podbřišek, často jsem chodila na WC a pálilo to. Jestli tě bolí záda, dej si pozor aby to nebyly ledviny. Měla jsem jednou z neléčeného zánětu právě zánět ledvin, byla to šílená bolest. Dá se to dobře poznat, když si pěstí pobouchas na záda v místě ledvin. Rozhodně bych tedy změnu tvého stavu dr řekla a na její náladu se vyprdni, jde o tvém zdraví. Držím palce :palec:

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 20:11

@ŠárkaPu diky za radu a kde priblizne ty ledviny najdu? Me.to boli stejne jal. mensr. bolesti v krizi

Dovesilke
Závislačka 2933 příspěvků 08.03.17 20:23

@luckyhorse Ahoj, takle se mi projevoval začátek ledvinové koliky. Bolest v podbřišku, bolest v zádech, bez teploty, po několika hodinách se přidala zimnice a ukrutná bolest k nevydržení, musela jsem na pohotovost.Tak uvidíš, jestli se ti to zhorší tak jeď.
Ale může to být cokoliv jiného že.

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 20:32

@Dovesilke zacinam se bat…trosku zimnici pocituji. a jake jsou dalsi priznaky?

Dovesilke
Závislačka 2933 příspěvků 08.03.17 20:38

@luckyhorse Já měla zimnici, bolesti v podbřišku které pak postupovali dozadu do zad. Takže to bolelo od podbřišku do zad vkuse v záchvatech, třeba 20 minut bolesti, ale ukrutné, svíjela jsem se v posteli, nemá to úlevovou polohu, pak zase třeba i hodinu nic a pak zase záchvat, ta zimnice byla taková že sem se celá třásla až mi cvakali zuby, pořád se mi chtělo na wc. Jiné příznaky jsem neměla. Jestli to bude kolika tak to poznáš, je to opravdu ukrutná bolest.

M_Vladim
Kelišová 7157 příspěvků 08.03.17 21:46

Když se klepnete do zad na straně pod žebry, tak ledvinová kolika bolí jak sfi. ě. Ale může to být kolika močovodu a to se nedá jinak než u doktora. Pokud je to měchýř, tak pomůže brufen, koncentrované brusinky a horká vana. Ale bacha na těhotenství!
Tady je všechno nervově tak propletené, že ani doktoři se na první pokus nemusí zorientovat. Rozhodně k nim co nejdřív.
edit: ledviny jsou těsně pod žebry.

Příspěvek upraven 08.03.17 v 22:39

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 08.03.17 21:49
@luckyhorse píše:
@ŠárkaPu diky za radu a kde priblizne ty ledviny najdu? Me.to boli stejne jal. mensr. bolesti v krizi

Dá se říci, že to bolí na zádech jakoby v místě nad zadkem. Také mi to nejdříve takto začínalo, opravdu to nepodceňuj. Já tomu z prvu nepřikládala váhu, ale rychle se to zhoršilo a bolest to je fakt ukrutna, nemohla jsem pak skoro chodit. Byla jsem pak 3 týdny v pracovní neschopnosti, poté jsem musela na UTZ ledvin, kde mi zjistili vlivem tohoto zánětu, že mám trvale jednu ledvinu poškozenou. Hlavně buď pořád hodně v teple, já si pořídila na to ledvinový pás z ovčí vlny a ten mi hodně pomáhá. Rozhodně bych se být tebou zítra vydala k dr, nemusí to nakonec byt zánět ledvin, ale lepší je mít jistotu.

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 08.03.17 22:06

Zajela bych ihned na pohotovost. Může se z toho vyvinout zánět ledvin, a to bych nepřála nikomu. Jestli máš doma brusinky, dej si klidně celou hrst, a pořádně zapij vodou. Můžeš zapít občas jednu-dvě tablety jedlé sody bicarbony, nebudš pociťovat takové pálení u močení. A hlavně nečekej do pátku, ale jeď hned k lékaři.
Držím palce.

M_Vladim
Kelišová 7157 příspěvků 08.03.17 22:37

JJ soda je hnusná, ale při zánětu pomůže.

M_Vladim
Kelišová 7157 příspěvků 10.03.17 00:24

Jak je? :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama