Může to být ovulace nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 15:23
Může to být ovulace nebo ne?

Ahoj holky, vím že nejste vědmy a takhle nic nezjistite, ale nemám žádné zkušenosti s ovulaci díky užívání HA. Jsem již 7.měsíc po vysazení, ovulaci nějak nehlidam, protože se tím nechci stresovat. Dnes ráno mi bylo divně od žaludku a během dopoledne jsem měla na kalhotkach bílý hustý hlen, pak už toho nebylo tolik, ale stále byl takový mléčný, ale v menším množství. Myslíte, že by to mohla být ovulace nebo se to projevuje jinak? Sem tam me i bolelo v podbřišku. Opravdu se omlouvam za blby dotaz, ale fakt nevim, vim ze vy asi taky nebudete vědět, ale od toho tu emimino je…děkuji moc a kdo ma nějakou snahu zde blbe psát, raději se nevyjadrujte.

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6070 příspěvků 21.11.18 15:41

Může a nemusí… Máš doma ovulační test? Někdo jí na sobě pozná, já třeba vůbec netušila kdy mi probíhala…

Štrample obecná
Kecalka 287 příspěvků 21.11.18 16:06

Ovulační test už ti asi nepomůže, v době ovulace už je negativní - pozitivní je 1-2 dny před ;) Hustý hlen mi ale moc na ovulaci nesedí. Tam je spíš čirý bílkový a řídký. Hustý bílý výtok a nevolnost mám momentálně a jsem těhotná :D ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 16:13

@Štrample obecná Mě bylo zle už v pátek, prostě divně, šla jsem na wc a měla jsem tam slabou krev, ale pak už během dne špinění. Sem tam mě tak jemně píchalo v podbřišku, jednou na pravé straně takové tupé píchnutí a pak zase na levé straně. Pak v pohodě, ale slabě jsem ještě o víkendu špinila, v pondělí se mi udělalo ráno zase zle, vše mě natahovalo, ale pak zase ok. No a dnes se mi udělalo zase zle, zase divně od žaludku a už jsem měla na kalhotkách takový lepkavý bílý hlen a i ted ho mám, ale už není tolik, je slabší. Bolí mě i podbřišek. Dnes jsem 17.den cyklu. Myslíš, že je těhu reálné? A že by test třeba v sobotu ráno, to by bylo 20.den cyklu něco ukázal?

Štrample obecná
Kecalka 287 příspěvků 21.11.18 19:56
@Anonymní píše:
@Štrample obecná Mě bylo zle už v pátek, prostě divně, šla jsem na wc a měla jsem tam slabou krev, ale pak už během dne špinění. Sem tam mě tak jemně píchalo v podbřišku, jednou na pravé straně takové tupé píchnutí a pak zase na levé straně. Pak v pohodě, ale slabě jsem ještě o víkendu špinila, v pondělí se mi udělalo ráno zase zle, vše mě natahovalo, ale pak zase ok. No a dnes se mi udělalo zase zle, zase divně od žaludku a už jsem měla na kalhotkách takový lepkavý bílý hlen a i ted ho mám, ale už není tolik, je slabší. Bolí mě i podbřišek. Dnes jsem 17.den cyklu. Myslíš, že je těhu reálné? A že by test třeba v sobotu ráno, to by bylo 20.den cyklu něco ukázal?

Kdo ví, třeba byla ovulace hodně brzo. Ale zas na to, aby už něco test mohl ukázat, musí být minimálně 10 dní po ovulaci a i to je dost nejisté. Mně třeba vyšel u prvního těhotenství 1. pozitivní test až skoro 20. den po ovulaci, u druhého byl dušík 13. den. Jinak v tom cyklu, co jsem otěhotněla, jsem to měla dost podobně jako ty. V noci nevolnost, šla jsem na wc, tam krev. Druhý den už nic. Doteď nevím, co to vlastně bylo, protože je to podle výpočtů na ovulku pozdě a na uhnízdění zas brzy. Každopádně těhotná jsem :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 20:13

@Štrample obecná no mě ted začalo docela dost bolet v podbříšku a ve sprše mě hooooodně bodalo v levém boku, ale opravdu nevím. Když jsem se myla, tak jsem dole měla hodně takového hustšího výtoku, ale kdoví, třeba je to před mensruací, která má dorazit příští pátek. Ale začínám mít i citlivá prsa.

Štrample obecná
Kecalka 287 příspěvků 21.11.18 20:20
@Anonymní píše:
@Štrample obecná no mě ted začalo docela dost bolet v podbříšku a ve sprše mě hooooodně bodalo v levém boku, ale opravdu nevím. Když jsem se myla, tak jsem dole měla hodně takového hustšího výtoku, ale kdoví, třeba je to před mensruací, která má dorazit příští pátek. Ale začínám mít i citlivá prsa.

Tak počkej do pátku a jestli nedorazí, testni :) Každopádně kdyby byly nějaké velké bolesti, tak radši na gyndu. Já jsem například strašný plašan co se týče mimoděložního a jakékoliv ostřejší bolesti ve mně budí podezření. Přeju, ať to dopadne, jak si přeješ :srdce: Dej pak kdyžtak vědět, jsem zvědavá, protože mi to fakt docela připomíná cyklus, ve kterém jsem otěhotněla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 20:28

@Štrample obecná kéž by tomu tak bylo, moc to chceme, poslední měsíc více, než kdy jindy, ale zase si říkám, že když jsme to tolik chtěli, aby to nebylo je nějaké poplašné a nakonec z toho vyjde menses. Ale kéž by, byla bych nejšťastnější pod sluncem. Moc děkuji a když tak dám vědět, snad už nedorazí, mrcha!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >