Může to být potravinová alergie?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 67 příspěvků 15.01.18 19:31
Muze to byt potravinova alergie?

Dobry den,

Dnes odpoledne se udelalo synovi toto- viz. foto kolem pusinky. Je to spis jakoby pod kuzi, muze to byt potravinova alergie? Mel dva jogurty a kolac s orechy. Dekuji

Reklama

Reakce:

VeHE
Závislačka 4036 příspěvků 15.01.18 19:34

Typuju ořechy…ty umí pěkně potrápit…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 15.01.18 19:35

Ano, tohle mi přesně dělá když sním něco na co jsem alergická. Typla bych to na ořechy.

chs.jasmin
Kelišová 6984 příspěvků 15.01.18 19:43

@Bgf Ahoj,

nejspíš ano. Necucá si třeba spodní ret? :nevim:

Bgf
Stálice 67 příspěvků 15.01.18 19:54

To ani necuca, on to ma I nad tim hornim rtem…jakoby kolem cele pusy

markytanka2
Stálice 51 příspěvků 15.01.18 20:12

Omlouvam se ale vtirnu se s dotazem. Myslite ze je mozne osypat se vyrazkou ktera svedi Jen po sahnuti na mandarinku?

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 15.01.18 20:24

@Bgf taky bych řekla, že alegie. Dala bych mu Fenistil kapky, nebo jiné antihistaminikum. Hlavně sledovat případné dechové potíže, pokud začne pískat, sýpat nebo vtahovat jugulum (jamka na krku), tak neprodleně na pohotovost případně rzp.

@markytanka2 může, pokud je vyrážka jen v místě kontaktu s mandarinkou. Spíš bych to ale viděla na alergii na postřik na mandarince než na samotný citrus. Mě to samý dělá kočka. Když pohladím kočku, oteče a osype si mi ruka a všechno, čeho se dotku tou rukou (protřít si tou prackou oko tak na něj do 5 minut nevidím jak naběhne)

markytanka2
Stálice 51 příspěvků 15.01.18 20:35

Ten postrik me napadl taky. Nastesti vyrazka zmizela po nejake dobe. Uz to mel pred tim nekolikrat a usuzovalo se prave na citrusy, ale nebyla jsem si jista zda to muze vzniknout Jen z blbeho dotyku. Dekuju za odpovedi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama