Může to být příznak mimoděložního těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 09:20
Může to být příznak opět mimoděložního?

Ahoj všem, jdu poprosit o radu. I když nejsem žádná hysterka, teď obavy mám. Pred necelým půl rokem jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Vejcovod mi byl zachován. Nyni se již snažíme o další. Kdy mám ovulaci netuším, každé dítě bylo počato v úplně jinou dobu a jelikož jsme neměli nikdy problém, počali jsme stylem na první dobrou, neměla jsem důvod to nějak zkoumat :mrgreen: Teď jsem cca v půlce cyklu.Od včera cítím ne bolest, spíš takový tlak jednou na jedné straně pod jizvou, za chvilku na druhé…ráno byla mírná bolest v kříži a sem tam lehounka bolest jako při ms, ale tu ještě dostat nemam :think:.A ač se snažím být v klidu, mám prostě strach, aby to opět nebylo mimoděložní. Nic takového jsem od laparky neměla. U ms dokonce ani břicho skoro nebolelo.Vim,že to neovlivním. Zajima mě, zda jste tu některá měla dvě mimoděložní po sobě, popřípadě zkušenosti s tím tlakem pod jizvami? Jinak jizvy neboli…kdybych byla před ms pár dní zkusím test. Jinak mimoděložní bylo zjištěno cca týden před očekávanou ms, pro velké bolesti bricha.Mate některá podobnou zkušenost? Moc dekuji

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 06.05.19 09:30

Já občas mívala takovéhle bolesti při ovulaci. Je zvláštní, že někdy proběhla ovulace úplně bez ničeho a občas jsem to opravdu cítila silně. Teď beru antikoncepci, při který nemám menstruaci a taky jsem jeden měsíc měla bolesti v oblasti vaječníků, že jsem si myslela, že jsem přistydla a podle gyndaře to mohla být ovulace. Od tý doby zase nic. A nebo tedy to zmiňovaný přistydnutí.

Lynette
Echt Kelišová 8619 příspěvků 06.05.19 09:34

Bolesti v polovině cyklu můžou být způsobené ovulační krizí nebo cystou. Být na tvém místě, skočím si do lékárny pro ovulační test a pokud ti vyjde pozitivní můžeš si být jistá, že mimoděložní těhotenství to určitě není. Mimochodem těhotenský test, který je součástí balení ovulačních testů (Ovulační test COMFORT PROUŽEK 6ks+2ks TT zdarma) mi ukázal těhotenství skoro o 2 týdny dřív než MAMAtest. Je fakt hodně citlivý. Takže kdyby sis koupila tenhle a vyšel negativní, tak můžeš za 5 dní zkusit ten těhotenský test.

Markeet1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 06.05.19 10:06

Ahoj:) podle me, tak jak psaly i holky vyse, to budou spise ovulacni bolesti. Telo neni stroj, takze nemusi probihat kazdy cyklus stejne :) prodelala jsem take mimodelozni tehotenstvi, a ja osobne treba zadne bolesti nemela. Jen neslo nic videt na utz a pak dr videl embryo ve vejcovodu. A od zakroku mivam ovulaci mnohem vyraznejsi nez predtim. Mam bolesti jako prvni den ms. Neboj, vsechno bude urcite vporadku, zbytecne se nestresuj :hug: preji hodne stesti :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:05

Děkuji snad máte pravdu, jen se teď bojím, aby se to neopakovalo. Dlouho jsem čekala až se na to budu cítit, dle lékaře jsme se mohli začít snažit dřív, a teď mě děsí představa, že by nás to potkalo znovu.

Markeet1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 06.05.19 11:08
@Anonymní píše:
Děkuji snad máte pravdu, jen se teď bojím, aby se to neopakovalo. Dlouho jsem čekala až se na to budu cítit, dle lékaře jsme se mohli začít snažit dřív, a teď mě děsí představa, že by nás to potkalo znovu.

Verim Ti, ze se bojis… i ja se bojim, ale prevazuje spis sance, ze se to nebude uz opakovat.. clovek nesmi myslet na tu horsi variantu :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:24
@Markeet1 píše:
Verim Ti, ze se bojis… i ja se bojim, ale prevazuje spis sance, ze se to nebude uz opakovat.. clovek nesmi myslet na tu horsi variantu :hug:

To máš pravdu :palec:

luciie88
Kecalka 128 příspěvků 06.05.19 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj všem, jdu poprosit o radu. I když nejsem žádná hysterka, teď obavy mám. Pred necelým půl rokem jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Vejcovod mi byl zachován. Nyni se již snažíme o další. Kdy mám ovulaci netuším, každé dítě bylo počato v úplně jinou dobu a jelikož jsme neměli nikdy problém, počali jsme stylem na první dobrou, neměla jsem důvod to nějak zkoumat :mrgreen: Teď jsem cca v půlce cyklu.Od včera cítím ne bolest, spíš takový tlak jednou na jedné straně pod jizvou, za chvilku na druhé…ráno byla mírná bolest v kříži a sem tam lehounka bolest jako při ms, ale tu ještě dostat nemam :think:.A ač se snažím být v klidu, mám prostě strach, aby to opět nebylo mimoděložní. Nic takového jsem od laparky neměla. U ms dokonce ani břicho skoro nebolelo.Vim,že to neovlivním. Zajima mě, zda jste tu některá měla dvě mimoděložní po sobě, popřípadě zkušenosti s tím tlakem pod jizvami? Jinak jizvy neboli…kdybych byla před ms pár dní zkusím test. Jinak mimoděložní bylo zjištěno cca týden před očekávanou ms, pro velké bolesti bricha.Mate některá podobnou zkušenost? Moc dekuji

Nemyslím si, že by to byl příznak mimodelozniho těhotenství, spíš mi to přijde jako ovulace ;) já při MD neměla bolesti žádné, kromě menstruačních, ale můžu se zeptat, jak se povedlo zachovat vejcovod? Mě pořád zkoumali od pátého týdne a nikdo nedokázal vyloučit mimodelozni, nakonec v sedmém týdnu mě vzal primář na laparo, tam se konečně potvrdilo těhotenství ve vejcovodu a ten mi odebrali

Ufinka87
Kecalka 285 příspěvků 06.05.19 16:04

Ahoj je to cca pár dní co mě pustily z nemocnice po laparo odstaněí vejcovodu po mimoděložním…zkusila jsi tt? Já tedy měla zpoždění udělala jsem si tt a byl slabě pozitivní čárka na tt vůbec nesílila cca čtvrtý den po vynechané ms jsem začala špinit a bolesti a křeče..ale hodně silné…špinila jsem 10 dní a pak alou na pohotovost..Momentálně zažívám asi první ovu po odstranění vejcovodu a říkám narovinu…ovu bolesti jsou mnohem silnější a snáz rozpoznatelné než před laparo..přikláním se k ovu…

luciie88
Kecalka 128 příspěvků 06.05.19 18:39

@Ufinka87 takhle jsme to měla i já. Myslela jsem, že je to potrat podle těch bolestí. Ale hcg šlo nahoru, sice pomalu, ale šlo. Ale při ovu žádné bolesti necítím, pořád stejné jako před laparoskopií, dokonce mě ani neboli prsa, jak mě vždy bolela od ovu do nástupu MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 18:01
@luciie88 píše:
Nemyslím si, že by to byl příznak mimodelozniho těhotenství, spíš mi to přijde jako ovulace ;) já při MD neměla bolesti žádné, kromě menstruačních, ale můžu se zeptat, jak se povedlo zachovat vejcovod? Mě pořád zkoumali od pátého týdne a nikdo nedokázal vyloučit mimodelozni, nakonec v sedmém týdnu mě vzal primář na laparo, tam se konečně potvrdilo těhotenství ve vejcovodu a ten mi odebrali

Ahoj to netuším jak, asi to bylo malé(měla jsem týden do ms),lékař říkal že ho jen narizli. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama