Může to být reakce na hexavakcínu?

Anonymní
20.6.20 17:27

Může to být reakce na Hexu?

Ahoj, cca před měsícem jsme byli na první dávce Hexy vakcíny - malej pak měl cca 2 dny jen zvýšenou teplotu. Cca před 14 dny to začalo zažívacími problémy a teplotou (všechny možné vysledky jsou v pořádku), úplně přestal mluvit směje se to už musí být a pořád jen natahuje a je uřvaný(před tím to bylo hodné, věčně usměvavé miminko co neustále něco vykládá). Jako by mi někdo vyměnil dítě…
Může to být opožděná reakce a hexu? A co s tím? má nekdo podobnou zkušenost? Volala jsem to Mudře a ta nás posílá na neurologii :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

759
20.6.20 17:29

Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 17:37

3 a půl měsíce, první dávku dostal v 9 týdnech dle Mudry to takhle dává všem dětem..

• Nahlásit
  • Citovat
2619
20.6.20 17:44

Může ho trápit cokoliv od zoubků (teplota) po nějakou alergii (zažívací potíže). Máte i testy na alergie? Ono když tě něco bolí, není ti dobře, tak toho taky moc nenamluvis a nesmejes se. Reakce 2 týdny po očkování se mi nezdá. Každopádně přeju, ať je to jen nějaká snadno řešitelná protina a prcek je brzy zase veselý a usmavy :kytka:
A to očkovací schéma je standardní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
20.6.20 17:47

Po hexe je reakce max 2 dny po očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:04

Tak snad má prostě jen špatné období, doufám :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
1414
20.6.20 18:20

Nemyslím si, že by se reakce objevila až teď. To bude jen takové období :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19399
20.6.20 19:12

Jsou mu tři a půl měsíce může ho trápit cokoliv, když jsi napsala že přestal mluvit tak jsem myslela že je podstatně starší a to už by mě zarazilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 19:37

Ne mluvit, jakože žvatlat, byl to kecal a pusu nezavřel a teď jen bručí a řve a je protivný vůbec nevím proč a co může chtít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
122
20.6.20 19:57
@Anonymní píše:
Ne mluvit, jakože žvatlat, byl to kecal a pusu nezavřel a teď jen bručí a řve a je protivný vůbec nevím proč a co může chtít :-(

Ja bych tipovala bříško, taky kolem 3 měsíce najednou ze spáče a kliďase se stal uplakánek, kakal, papal a přesto ho břiško trápilo, až po seznameni s babycalmem se nam uklidnil :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
21.6.20 10:51

Jen pro uklidneni, to, ze prestal zvatlat je normalni, malej tou dobou taky znicehonic prestal a najednou ticho. Bylo to obdobi kdy se posouval motoricky vyvoj a zvatlat poradne zacal zas pozdeji. My tou dobou nemeli jeste zadnou vakcinu mimo rotaviru. Kdyz si to vygooglis tak uvidis, ze je to u tech prtat zcela normalni jev at uz ockovani byli nebo ne. K te protivite - muzou se hybat zuby, taky se mu to tam tou dobou vrtelo a byl chudak nevrlej, nebo zlobit brisko. Nam delal hodne spatne vigantol, musela jsem prejit na Terezii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
22.6.20 01:45

Může, ale to vám řekne pouze doktor. Pokud by problémy přetrvávaly, obraťte se na očkovací centrum v Motole, negativní reakce hlasite na SÚKL a hlavně se nenechte odbít. V mém okolí bylo několik případů hodně špatných reakci na Hexu, jedna v pribuzenstvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama