Může to být samovolný potrat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 10:33

Může to být samovolný potrat?

Dobrý den předem se omlouvám za ty nechutnosti S přítelem jsme měli sex nechráněný, když jsem měla dostat menstruaci, zpozdila se mi o týden, myslela jsem, že už jsem v tom potom mi začali bolesti břicha, dostala jsem to ale asi jen dva dny a pak bylo slabé, včera jsem se šla sprchovat ( nikdy předtím se mi to nestalo ) asi po 15 min cca ze mne vypadali takový kusy " čehosi " lekla jsem se rychle jsem se osprchovala a šla pryč z té koupelny od včera na to nemůžu zapomenout pořád na to myslím, co to mohlo být břicho, mě bolí, ale třeba to může být z nervů skoro jsem nespala kvůli tomu nevíte, prosím, co by to mohlo být? Mám zajít na gyndu? Chtěla jsem si udělat TT

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12590
2.1.22 10:54

Začátek je 50 na 50. Mohlo to být biochemicke a nebo jen krevní srazenina. Zašla bych na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
2.1.22 11:14

Ja bych rekla, ze jen zpozdena ms a „kusy“ jsou srazenina, pri ms nic zvlastniho..na gyndu bych s tim neletela..jen v pripade nejakych jinych potizi…bolesti, horecka…TT si klidne udelej, treba te to aspon uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
2.1.22 11:15

Ještě bych vyčkala, nedělala závěry, může to být praskla nějaká žilka po sexu. Pokud to bude trvat, šla bych k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66458
2.1.22 11:25

Běžná sraženina při ms.. závěry bych nedělala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.1.22 17:33

Když je to ta sraženina, proč teda mám slabé tělo nohy vše není mi dobře a bolí mě furt to břicho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
2.1.22 18:35

Nemusí jít o potrat. To, co z vás vypadlo jsou nejspíš jen krevní sraženiny. Velká část žen je má jako běžnou součást menstruace. Chápu, že když jste je předtím neměla, mohlo vás to vyděsit.

Důvodů pro zpožděnou menstruaci může být tuna. Pro to, že se zrovna tenhle měsíc objeví krevní sraženina, taky. Neřekla bych, že potrat je nejpravděpodobnější. Tak se nestresujte… Ps: Klidně stres a obavy z možného těhotenství mohou být příčinou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
2.1.22 18:38
@Beta 7 píše:
Když je to ta sraženina, proč teda mám slabé tělo nohy vše není mi dobře a bolí mě furt to břicho

Blbý dotaz, ale neprodělala jste, nebo nemáte teď covid? Tam slabost těla je běžná a u ne zrovna malé skupiny žen i menstruace byla jinačí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.1.22 19:16

@DeeDee.518 ne covid nemám to jsem si jistá ale tak nějak mi není dobré od včera menstruaci už nemám vůbec proto nechápu ty velké kusy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.1.22 19:18

@DeeDee.518 Takhle já už menstruaci nemám měla jsem asi dva dny slabé proto se bojím že to může být vážný nechci aby to byl potrat miminko bych si přála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
2.1.22 19:38
@Beta 7 píše:
@DeeDee.518 Takhle já už menstruaci nemám měla jsem asi dva dny slabé proto se bojím že to může být vážný nechci aby to byl potrat miminko bych si přála

Ja te chapu, ale nejspis to zadne tehotenstvi nebylo, i kdyby, uz se to stejne nedozvis…tyden zpozdeni neni nic velkeho ani divneho…ani srazeniny nejsou nic divneho…unava atd, to muze byt cokoli, stres, viroza, proste si udelej zitra test, at mas klid a drzim palce, at to vyjde priste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.1.22 19:05

Tak jsem tu zas omlOuvám se že tady pořád otravuju už 3 den mám strašný bolesti pod bříška víc mi slábne tělo nemůžu ani stát a pořád mi je blbě tak včera jsem si udělala TT negativní a dnes jsem si zkusila další a je slaboučký duch tak přemýšlím jestli zajít na tu gyndu nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
4.1.22 19:20

@Beta 7 už si tam měla dávno být :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.1.22 11:59

@ŠmolinkaJana Jenže Na gyndu mě objednali na pondělí při velkých potížích mám Ject do nemocnice od včera mám děložní čípek strašně nízko a tvrdý sprominutim že tam jde max půlku prstu a tak už nevím co mám dělat (omlOuvám se za chybí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
6.1.22 12:29

@Beta 7 no to bohuzel neporadim, pokud jste s dr. domluvemy a nemáte potíže, je třeba čekat, jinak vás odbyde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat