Může to být těhotenství? Kdy testovat?

Ekel90
28.5.17 07:17

Může to být těhotenství? Kdy testovat?

Ahoj holky.
Vím, že tu je milion takových diskuzí, ale stejně se musím zeptat.
Antikoncepci neberu víc než rok, provozujeme s přítelem přerušovanou soulož. Délka mého cyklu byla většinou 28 dní, poslední dva měsíce se mi menstruace posunula, takže je to 30 dní. Poslední MS jsem měla 3.5. - 7.5.
Podle menstruačního kalendáře, jsem měla ovulaci 19.5. (pátek). V pátek i v sobotu jsme s přítelem spali, nicméně v sobotu dvakrát po sobě (neprodleně) s tím, že se akorát trochu umyl, ale nevymočil se, jak se doporučuje.
MS bych měla dostat teď v pátek 2.6.
Myslíte, že je nějaká šance na otěhotnění? Nesnažíme se přímo o miminko, ale já bych se vůbec nezlobila :hug: Vím, že na příznaky je brzy, ale pociťuji trochu mravenčení v prsou, není to přímo bolest. Před MS mě spíše bolí dva dny předem. Na test je ještě brzy, že? To až tak v sobotu, kdyby MS nedorazila. A když dorazí, tak bohužel :?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.5.17 07:22

Ahoj, ovulaci jsem mela 19.5., ms bych mela mit 31.5. a test mam od vcerejska pozitivni, respektive je tam duch. Takze pokud to nemuzes vydrzet, testovala bych zitra rano, z prvni moci, citlivost testu 10. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ekel90
28.5.17 07:43

@BloomingGorgeous moc děkuji, určitě to zkusím :* :oops:

• Citovat
  • Upravit
28.5.17 07:46

@Ekel90
Tak pak dej vedet :roll: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 07:57

Šance na otěhotnění sice je, ale úplně minimální. Osobně bych v těhotenství moc nevěřila. každopádně test kdyztak až po menstruaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ekel90
28.5.17 08:01

@EvulinkaB18 Taky jsem skeptická, ale už ze zvědavosti si ho udělám :)

• Citovat
  • Upravit
1
1.6.17 19:50

priznaky?

Zdravim damy, mam takovy dotaz. S pritelem zkousime mit mimco ale ne tak zebych hlidala ovulaci atd… proste mivame nechraneny sex. Mela jsem menstruaci behem i hned po jsme spolu normalne spali a cca 6ty den po styku mi je nevolno, chce se mi furt spat, je mi tak na omdleni a popichava me v podbrisku jak pri menstruaci. Nic mene zkousela jsem test a je negativni tak jsem se chtela zeptat zda je mozne ze se muze zahnizdovat vajicko nebo mi je proste jen spatne. :) Dekuji za radu :) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.6.17 20:15

@Ice-69 to ti nikdo nepoví :* kvítku medový :kytka: 6 dní je málo. A takhle rychle, že bys měla příznaky :think: to asi fakt neee… Spíš vsugerace, nebo ti je prostě jen zle… Spát se mi taky chce pořád, v podbřišku mě bodá při ovulaci a vlastně mi je v tu dobu i zle… Takže mi je blbě při ovulaci i menstruaci :zed: stojí to za prd :mrgreen: a těhotná zatím nejsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.17 22:40

Co myslite??

Ahoj holky co myslite? První ráno tohle…a dalsi nic..tak ja nevim MS nikde ale ukoncila jsem nedavno antikoncepci tak nevim zda si jen neco nalhavam. MS naposled 4.5…sex 12,13 a 14.5, OVU byla 16-18.5 myslite ze by neco mohlo byt? Nebo jsem jen blaznivka :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
j-p
11771
2.6.17 22:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky co myslite? První ráno tohle…a dalsi nic..tak ja nevim MS nikde ale ukoncila jsem nedavno antikoncepci tak nevim zda si jen neco nalhavam. MS naposled 4.5…sex 12,13 a 14.5, OVU byla 16-18.5 myslite ze by neco mohlo byt? Nebo jsem jen blaznivka :think: :think:

Já tam ducha vidím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 22:55

@j-p …akorat az po limitu :( a druhe rano nic…a dalsi zase duch…uz nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
2.6.17 23:06

@Andělka8090 no tak třeba bude sílit :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama