Muže to být těhotenství?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 15:38

Muže to být těhotenství? Nebo?

Ahojky, zítra mam termín MS, testovala jsem dnes poprvé. Zkusila jsem tehotensky test i ovulacni, protože jsem se nekde chytré dočetla, ze ovu test muže ukázat těhu driv.. 😃 Ale Bůh ví, co je na tom pravdy :-) Co myslíte vy? Rýsuje se tam něco? Bazalni teplota měřená dnes ráno- 37,5.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.10.21 16:13

Ahoj, dnes jsem mela hnede spineni ale Ms mam dostat az za 5 dni. Vcera vecer neskutecne bolesti v celem brise-(pichlava bolest), HA beru cca 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
30.10.21 16:44
@Anonymní píše:
Ahojky, zítra mam termín MS, testovala jsem dnes poprvé. Zkusila jsem tehotensky test i ovulacni, protože jsem se nekde chytré dočetla, ze ovu test muže ukázat těhu driv.. 😃 Ale Bůh ví, co je na tom pravdy :-) Co myslíte vy? Rýsuje se tam něco? Bazalni teplota měřená dnes ráno- 37,5.

Jestli je to tehotensky test, tak je jasne pozitivni. Ovulacni test tehotenstvi neukaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
30.10.21 16:54

Ovulační test ukazuje druhou čárku i mimo ovulaci. Těhotenství neukáže. Jestli je tohle ovulační test, tak neříká nic. Jestli je těhotenský, tak je pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
30.10.21 16:59

@Janča6 v tehotenstvi jsem to zkousela..a byly pozitivni oba:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
30.10.21 17:00

Ovulacni musi byt jasne pozitivni..testovaci carka kusi byt silnejsi nez kontrolni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
30.10.21 19:01
@Tykaja píše:
@Janča6 v tehotenstvi jsem to zkousela..a byly pozitivni oba:)

To nepopiram. Ale z pozitivity ovulacniho testu nelze usuzovat na tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat