Může to být těhotenství nebo jen plaším?

Anonymní
1.6.20 14:22

Může to být těhotenství nebo jen plaším?

Ahoj, prosím o radu. Bude to možná trošku zmatené, ale zkuste mě pochopit. :?
Beru antikoncepci, minulý měsíc jsem měla „pauzu“ a obvykle mám měsíčky dost silné, celých 7 dní. Tentokrát jsem pouze 2-3 dny opravdu malinko špinila. No a během těch zbývajících dnů, kdy jsem prášky ještě nejedla, jsme měli s přítelem nechráněný sex a jednou se nám to nepovedlo tak úplně uhlídat. Přesněji časy rozepsat neumím, protože si to už nepamatuji, musela bych hodně dumat.
A teď… Posledních 14 dní mi často není dobře od žaludku, před 10dny jsem dokonce málem omdlela, stavy na zvracení, je mi slabé… O víkendech spím až do 11hodin, přitom normálně jsem vstávala cca v 8. A předevčírem jsem měla hrozně zvláštní návaly emocí, kdy mě polilo horko a chtělo se mi brečet kvůli strašným hovadinám.
Já vím, že tohle nic znamenat nemusí.. jen už si představuji bůh ví co. Mohla bych Vás poprosit o nějaké zkušenosti, jak jste poznali, že jste těhotné nebo nějakou radu?
PS: test mám v plánu si udělat. Miminko, i když by bylo neplánované, tak bych za něj byla ráda a těšila se na něj, máme s přítelem super vztah, vlastní byt, slušné zaměstnání, jen jsme ho prostě teď neplánovali. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14083
1.6.20 14:34

Normálně jsem si udělala test a viděla dvě čárky. :) To, co popisuješ může a nemusí být těhotenství. Ale pokud bereš HA pravidelně a neudělala jsi žádnou chybu, tak fakt nevím, jak bys mohla oěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3783
1.6.20 14:37

Udělej si test, z příznaků nic nevyzkoumas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2660
1.6.20 14:44

Nechápu to brání antikoncepce. Na co to jako žereš? :roll: to nejsou lentilky. Tady chce asi někdo hodně mimiska. Udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
1.6.20 14:45

Test mám v plánu si udělat, ale nejdřív se zeptám tady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3783
1.6.20 14:46
@Oliverka28 píše:
Test mám v plánu si udělat, ale nejdřív se zeptám tady :mrgreen:

Tak moment jdu si udělat kafe a vyvestim ti to z lógru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2660
1.6.20 14:47
@Oliverka28 píše:

Jasně, vytáhnu vesteckou kouli. Doufám že aktuálně těhotná nebudeš, aby dítě nemělo nezodpovědnou mámu, a ještě k tomu beztak bez otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14083
1.6.20 14:47
@Oliverka28 píše:
Škoda, že admini nedávají poplatky za každý blbý dotaz. To by byli v balíku. :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
1.6.20 14:51
@Oliverka28 píše:

Nechapu proc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:52
@Oliverka28 píše:

ano, test si udělám, až si ho po práci koupím, jen jsem chtěla znát názor nebo nějaké zkušenosti ostatních. Od toho ta diskuze je si myslím 8)

• Nahlásit
  • Citovat
14083
1.6.20 14:54
@Anonymní píše:
ano, test si udělám, až si ho po práci koupím, jen jsem chtěla znát názor nebo nějaké zkušenosti ostatních. Od toho ta diskuze je si myslím 8)

Jasné, ti MAřena napíše, že byla těhotná. Andula, že ne. Tak si určitě vybereš. :) Fakt trapná výmluva. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2660
1.6.20 14:55
@Anonymní píše:
ano, test si udělám, až si ho po práci koupím, jen jsem chtěla znát názor nebo nějaké zkušenosti ostatních. Od toho ta diskuze je si myslím 8)

Když nejsi schopna si 1× denně ve stejný čas vzít jeden mini prášek, tak ano, těhotná být můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:56
@mackA159 píše:
Nechápu to brání antikoncepce. Na co to jako žereš? :roll: to nejsou lentilky. Tady chce asi někdo hodně mimiska. Udělej si test.

Za prvý nežeru, žerou zvířata a možná vy u Vás doma. Já byla slušná, tak čekám i slušnou odpověď, i když třeba podle Vás na blbý dotaz…lidi jsou různí. :nevim:
Za druhý nevím co na tom nechápeš, ale možná jsem to blbě napsala. prášky jím pravidelně a vždy 7 dní mám pauzu, kdy je neberu.

• Nahlásit
  • Citovat
3035
1.6.20 14:58
@Anonymní píše:
Za prvý nežeru, žerou zvířata a možná vy u Vás doma. Já byla slušná, tak čekám i slušnou odpověď, i když třeba podle Vás na blbý dotaz…lidi jsou různí. :nevim:
Za druhý nevím co na tom nechápeš, ale možná jsem to blbě napsala. prášky jím pravidelně a vždy 7 dní mám pauzu, kdy je neberu.

Jasne, ale tohle nikdo nedokaze odhadnout co se v tobe deje. Jestli beres HA jak mas, pises ze ano tak tehotna nebudes. Ale nikdo neni vsevedouci, proste si musis udelat test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:59
@mackA159 píše:
Když nejsi schopna si 1× denně ve stejný čas vzít jeden mini prášek, tak ano, těhotná být můžeš.

A to že nejsem schopná si vzít 1× denně ve stejný čas prášek si vydedukovala jak? Já psala, že jsem měla nechráněný styk v době 7 denní pauzy. Nic o tom, že prášky ne/beru špatně, v jiný čas a nebo zapomínám jsem nepsala, ale díky za radu, napíšu si jí na seznam nepotřebných :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama