Reklama

Může to být těhotenství? Příznaky jako chřipka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majinka28
Nováček 5 příspěvků 30.01.18 06:14
Může to být těhotenství? Příznaky jako chřipka

Ahoj holky,
asi před měsícem a něco jsem brala ATB po dobu 10 dní (3tbl denně), potom někdy po dobrání jsme s přítelem spali. Antikoncepci beru už 11let, bez přestávky. Tento víkend v pátek se mi udělalo nějak divně, měla jsem takové tlaky v břiše, večer zimnice, která se střídala s poléváním horka a teplotu 38,5°C. V sobotu taky bolest břicha, už bez zimnice a teplot, v neděli to bylo zase trochu lepší. Ale břicho cítím pořád. Ne bolest jako takovou, ale spíš tlaky. V pondělí jsem měla i průjem. Myslíte, že to byla jen nějaká virová „přeháňka“, nebo by to mohlo být těhotenství? My se nesnažíme, ale asi bych se nezlobila. Jen mi přišlo divné tolik zvláštních příznaků, které jsem nikdy dřív během nemoci neměla. A je vůbec možné že by mohly ATB až tak oslabit účinnost Antikoncepce? Předem děkuju za odpovědi, než si koupím test. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tali98
Kecalka 311 příspěvků 30.01.18 06:15

@Majinka28 Snažíte se přes antikoncepci? 8o

Majinka28
Nováček 5 příspěvků 30.01.18 06:16

Píšu, že se nesnažíme.

Majinka28
Nováček 5 příspěvků 30.01.18 06:19

@tali98 píšu, že se nesnažíme.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 30.01.18 06:24

Spíš je to nějaká chřipka. teď je toho plno.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 30.01.18 06:59

Přiklonila bych se ke chřipce. Jako jasně, začátek těhotenství může vypadat různě :think: ale takhle asi neeee

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 30.01.18 07:00

Popisujes klasicke peiznaky nejake strevnichripky. Urcite ne tehotenstvi.

Ale ano, atb mohou antikoncepci oslabit, to bys mela vedet.

stinga
Závislačka 3787 příspěvků 7 inzerátů 30.01.18 07:01

@Majinka28 též mi to přijde spíš na chřipku

lilith1
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 30.01.18 07:40
@Majinka28 píše:
Ahoj holky,
asi před měsícem a něco jsem brala ATB po dobu 10 dní (3tbl denně), potom někdy po dobrání jsme s přítelem spali. Antikoncepci beru už 11let, bez přestávky. Tento víkend v pátek se mi udělalo nějak divně, měla jsem takové tlaky v břiše, večer zimnice, která se střídala s poléváním horka a teplotu 38,5°C. V sobotu taky bolest břicha, už bez zimnice a teplot, v neděli to bylo zase trochu lepší. Ale břicho cítím pořád. Ne bolest jako takovou, ale spíš tlaky. V pondělí jsem měla i průjem. Myslíte, že to byla jen nějaká virová „přeháňka“, nebo by to mohlo být těhotenství? My se nesnažíme, ale asi bych se nezlobila. Jen mi přišlo divné tolik zvláštních příznaků, které jsem nikdy dřív během nemoci neměla. A je vůbec možné že by mohly ATB až tak oslabit účinnost Antikoncepce? Předem děkuju za odpovědi, než si koupím test. :-)

Někdy zírám, v čem všem se dá hledat těhotenství.

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 30.01.18 08:04

No myslím si, že to má příznaky jako střevní chřipka a asi to bude střevní chřipka. Nebo jiná chřipka. :nevim: :nevim: :nevim:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 09:12

Jasně antibiotika snižují účinek antikoncepce ale toto spíš vypadá na chřipku pokud si nejsi jistá udělej si test pokud MS nepřijde…
Začátky tehu jsou různé

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 30.01.18 13:35

Zažila jsem něco podobného. Byla jsem 14 dnů doma na neschopence kvůli zvýšené teplotě. Brala jsem ATB ale zvýšená teplota vůbec neodešla a už ji mám skoro 3 týdny. Těhotenský test vyšel negativní. Mám chutě, žeru jak protržená, cítím všechno a menzes se opozdila zatím o 4 dny. Tak čekám co to to bude. Jinak mě vůbec nic není. Kamarádka brala antikoncepci několik let a po vysazení měla velké problémy, ale tak to má každá asi jinak. Ale pokud si měla horečku 38+ tak to těhotenství nebude. To by si musela mít kolem 37.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.01.18 13:37

Myslím si že je to pouze nějáká viroza a pro klid v duši si udělej test :)

Bikoslave
Povídálka 11 příspěvků 31.01.18 09:40

Tak já si dnes ráno dělala nový test a negativní :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 15:14
Chřipka,test

Dobrý den.
Před dvěma týdny jsem dostala kašel a rýmu. Myslela jsem, že to je z počasí. Nyní to je 46 dní bez MS.
Dnes jsem si udělala test a nejdříve se zbarvila druhá čárka, chvilinku na to začala červenat i první. Není ale tak výrazná jako testovací. O miminku jsme se začali s přítelem teprve bavit, a oba bychom moc chtěli. Nechci ale udělat plané naděje. Stalo se někomu, že jste nebyla těhotná i přes slabší druhou čárku?
Děkuji mockrat :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >