Bazální teplota neklesá, těhotenský test negativní

Anonymní
30.10.20 08:42

Muze to byt tehotenstvi? Test neg. Teplota vysoka

Muze to byt tehu?
Ahoj, mela bych dotaz na zkusenejsi. Jsem 4 mesic po vysazeni HA a snazime se o mimi. Dnes uz mi 3 den meska ms ( 15dpo), Bt stale vysoka ale tt negativni :( do vcerejska me hodne bolely prsa ale dneska uplne prestaly a vcera po sexu jsem trochu spinila ale dneska uz nic. Mohlo by se jednat o tehotenstvi i kdyz byl test zatim negativni? Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
30.10.20 08:51

Tu ovulaci mas potvrzenou? 15dpo uz by mela byt na testu carka. Nemas spis rozhozene hormony? To po vysazeni HA byva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
30.10.20 08:53

Jak víš kdy byla ovulace? Ale 15dpo už by na testu něco byt mělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 09:17

Mrzí mě to, ale 15 dpo by už byla podle mě na testu něco vidět bylo, pokud bys byla těhotná. To špinění po sexu se mi před ms taky občas stává, ale bohužel to zatím nikdy příznak těhotenství nebyl…

• Citovat
  • Nahlásit
626
30.10.20 09:47

Mně se 15. den po ovu akorát objevil duch :mavam: Naděje ještě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 09:48

Ovulaci mam potvrzenou testem i teplotou tak vim ze byla.. no uvidime ale prijde mi to zvlastni ze test je negativni a ms nikde :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8108
30.10.20 10:06
@Anonymní píše:
Muze to byt tehu?
Ahoj, mela bych dotaz na zkusenejsi. Jsem 4 mesic po vysazeni HA a snazime se o mimi. Dnes uz mi 3 den meska ms ( 15dpo), Bt stale vysoka ale tt negativni :( do vcerejska me hodne bolely prsa ale dneska uplne prestaly a vcera po sexu jsem trochu spinila ale dneska uz nic. Mohlo by se jednat o tehotenstvi i kdyz byl test zatim negativni? Dekuji za odpovedi

Ahojka, bohužel 15dpo už je něco málo vidět.. jedině, že by.byla ovulace posunutá nebo máš rozházené hormony..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
30.10.20 13:32
@Anonymní píše:
no uvidime ale prijde mi to zvlastni ze test je negativni a ms nikde :nevim:

Tak možné je asi všechno, ale moc bych se k těhotenství neupínala…Jinak zpoždění ms může mít spoustu důvodů. Ty jsi vysadila antikoncepci poměrně nedávno a ještě nemusíš mít úplně srovnaný cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.11.20 09:37

Bazalni teplota může klesnout pár hodin před menstruaci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu