Může to být těhotenství? Vaše zkušenosti

6.11.20 16:38

Může to být těhotenství? Vaše zkušenosti

Ahoj chci se zeptat už týden se mi motá hlava bolí mě nohy jako z namožení a nemám žádný vítok někdy malinko a vždy jsem ho měla nechráněný Sex jsem měla 24.10 a 25.10 To znamená pátý a šestý den po menstruaci a osumnáctý až devatenáctý den před menstruací ovulaci nekontroluji nic jiného na sobě nepozoruji můžu být těhotná? vaše zkušenosti? co si o tom myslíte? Jak jste to měli vy? Bylo to těhotenství či nebylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28303
6.11.20 16:42
@Pája123456789 píše:
Ahoj chci se zeptat už týden se mi motá hlava bolí mě nohy jako z namožení a nemám žádný vítok někdy malinko a vždy jsem ho měla nechráněný Sex jsem měla 24.10 a 25.10 To znamená pátý a šestý den po menstruaci a osumnáctý až devatenáctý den před menstruací ovulaci nekontroluji nic jiného na sobě nepozoruji můžu být těhotná? vaše zkušenosti? co si o tom myslíte? Jak jste to měli vy? Bylo to těhotenství či nebylo?

Při těhotenství mě nic nebolelo. Zjistila jsem to až z těhotenského testu, když nepřišla MS. Pokud máš sex bez ochrany, můžeš otěhotnět. Ale není to automatické, někdy se ty „směšné pohyby“ musí opakovat i roky, než se zadaří. Počkej na nedojití MS a testuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 16:48

Jde o to že těhotně nějak cítím ale asi je to vsugetace a zapoměla jsem dodat že chodim často čůrat k ránu mě to probouzí a to už jsem na pokraji počůrání úplně mě tlačí močák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17499
6.11.20 17:01

Jo, to bude ta vsugetace… Až ti nedorazí menzes, tak si udělej test. Čekání si, prosím, zkrať studiem gramatiky… Z vítoku mě rozbolely zuby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29885
6.11.20 17:11

Vzhledem k tomu, že hypotetické embryo by bylo ted velké asi jako zrnko máku, je dost vyloučeno, aby ti jakkoliv tlačilo na močák. Na těhotenství mi tyhle příznaky nepřijdou. Ale většinou to je na začátku bez příznakové, takže než přijde menstr, můžeš doufat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
6.11.20 17:15

Může to být cokoliv. S těhotenstvím to nemusí mít vůbec nic společného. Mohlo se o vás něco pokoušet. U části lidí takhle probíhá téměř bezpříznakový covid například… Těhotenství by popravdě bylo asi to poslední, co by mě v souvislosti s těmito obtíži napadlo…

Nezbude vám, než počkat na vynechanou menstruaci a testovat. A rovnou vám odpovím, že pokud test vyjde negativní, tak těhotná nejste a není nutné se tu pak ptát, zda můžete být těhotná i přes negativní test :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
6.11.20 17:17
@Pája123456789 píše:
Jde o to že těhotně nějak cítím ale asi je to vsugetace a zapoměla jsem dodat že chodim často čůrat k ránu mě to probouzí a to už jsem na pokraji počůrání úplně mě tlačí močák

Tak míň pij před spaním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 17:34

@DeeDee.518 tak takové diskuze už jsem tu četla na negatvni test a tehotenstvi nebojte nejsem mezi nimi kdo by tohle napsal a ani by me to nenapadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28303
6.11.20 18:38
@Pája123456789 píše:
@DeeDee.518 tak takové diskuze už jsem tu četla na negatvni test a tehotenstvi nebojte nejsem mezi nimi kdo by tohle napsal a ani by me to nenapadlo :D

Test, pokud ho děláš správně, je poměrně spolehlivý způsob, jak zjistit těhotentví. Pro nevěřilky jsou tu ještě krevní testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
7.11.20 15:04

To bude ta vsugetace :think:
Ale pro jistotu si udělej těhotenský test, až budeš mít zpoždění MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...