Může to být trombóza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:28
Muze to byt tromboza?

Dobry vever, cely den me poboliva ruka pred 10 dny jsem byla na odberu krve a krev mi nemohla nabrat nakonec vzala z druhe ruky ale kdyz odebirala s prvni hodne to bolelo pak sem i citila jak neco prasklo vysledek modrina jako blazen a az ted se mi udelala bulka nad tim vpychem je to neprijemna bolest ne ze by se nedala vydrzet ale je takova palciva ruku nemuzu natahnout tak nevim jestli bezet na hematologii a poslouchat ty sestry nebo jestli to neni jeste potom odberu. Jinak mam laidenckou mutaci tu tezkou formu.

Reakce:
Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4910 příspěvků 27.05.19 21:39

To nic neni, to prejde.

Ou
Echt Kelišová 7845 příspěvků 27.05.19 21:47

A co bys dělala na hematologii, když máš jít primárně k praktickému lékaři?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:52

Jsem evidovana na hematologii uz jsem.mela 2 hlubokozilni trombozy v noze takze na hemayologii dochazim pravidelne. Ale v ruce sem ji jeste nemela tak nevim jestli plasit.

divine woman
Extra třída :D 12024 příspěvků 27.05.19 21:54

Pokud na trombózu trpíš, nečekej a zajdi na hematologii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 21:57

Ve svych 24 letech sem uz prodelala dve trombozy a ted prave nevim jestli to muze byt tim odbetem ktery byl pred 10 dnima a nebo jestli se mi zas neudelala znepokojuje me ta boule na zile a bolest v ruce ponalu nic neunesu jak se napne boli to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 22:06

Mazej na hematologii at ti odeberou D-dimer. Trombozu jsi mela, tak na co cekas? Na embolii? Ver mi, neni o co stat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 22:26

Zitra tam sjedu pro jistotu at sem v klidu.

Tesssa23
Kecalka 205 příspěvků 28.05.19 16:02

Tak co, jak jsi dopadla?

Váš příspěvek
Reklama