Může to být uhnízdění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 00:07
Může to být uhnízdění??

Ahojky ženy, jsem tu nová :dance: Obracím se na vás s prosbou. 22.rijna jsem sezobla poslední antikoncepci Lindynette 20,pak přišla ms a vše je najednou krásnější. Dalsi ms byla 25.11. tento měsíc jsem mela ovulaci 10.12. (ms by měla přijít 24.12. hezké vanoce..) které jsme naplno den předem i přímo v den plně využily. Je možné abych už 4 den po ovulaci měla bolesti v podbřišku a lehké (nahnědlé) špinění? Že by zahnizdovani?? :nevim: :srdce: :oops:

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 15.12.17 00:13

@srpnovka To spíš byla ovulace, nebo hormonální nerovnováha po Lindinete.. nidační špinění je kapku později.. hezké snažení ;)

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 00:16

Docela nepříjemná bolest, hlavně třeba při chůzi nebo pohybu, hlavně v tu neděli 10.12 to jsem večer dokázala jen ležet. :( Doufám že to třeba příští měsíc nebude tak moc, nebo třeba vůbec. Uvidíme :)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 15.12.17 00:23

@srpnovka to umí ovulace taky, pokud to bude bolet dál, navštivte gynekologa. Může jít o prasklou cystu. Na cysty jsem trpěla také a už mám klid. Po vysazení HA nepočítejte s tím, že se tělo probere hned.

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 00:26

No dnes na gyndu jdu jsem objednana už týden na obyc kontrolu tak mu o tom řeknu ;) už beru i kyselinu listovou, tou nic nepokazim :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 15.12.17 00:45

Uhnizdeni byva okolo 5-6dne od pripadneho oplodneni. Jinak bolest v podbrisku se spinenim, to muze byt i ovulace a nebo rozhozene hormony po vysazeni antikoncepce. Tou ovulaci desateho ses si jista? Jestli to mas treba potvrzene ovulacnim testem nebo tak… Kazdopadne jak urcite vis, dokud nebudes meskat s MS, tak je vsechno ve hvezdach ;) kazdopadne drzim palce :palec:

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 15.12.17 07:20

Já měla nidační krvácení/zašpinění vždycky těsně před očekávanou ms, pokaždé jsem si myslela, ze dorazila dřív, a náhle po půl dni nic. Tohle, co popisujete se mi stávalo tak rok-rok a půl po vysazení antikoncepce (já teda měla injekční depo proveru, která dělá v těle hroznou paseku a na dlouho po vysazení) nikdy se nepřišlo na to co to bylo a proč. Otěhotněla jsem asi pět let po vysazení (ale já vysadila ze zdravotních důvodů a tři roky jsme se chránili kondomem).

hapolda
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 15.12.17 08:28

@srpnovka abych ti vlila trochu optimizmu do zil, kamaradka vysadila antikoncepci, prisla ms a dalsi uz nedostala jelikoz byla uz tehotna :) u jejiho druheho tehu uplne stejne. Takze vse je mozne. Drzim palce at dlouho necekas ;) :mavam:

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 08:57

:) Děkuji za příspěvky určitě budu informovat :palec: dnes jsem zvědavá na gynde co mi poví, už jsem jednou anti vysazenou mela a právě mě takový bolesti netrápily…a o bradavkách ani nemluvím :zed: to je mazec to jsem při anti ani při minulém vysazení vůbec neznala. Bolí a hrozně citlivé

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 15.12.17 09:02

Já jsem to měla podobně. :) V květnu jsem vysadila antikoncepci, v červenci už jsem menstruaci nedostala a teď končíme 6. měsíc ;) Poznala jsem to cca po 14-ti dnech hlavně na prsou a tak nějak jsem cítila, že je něco jinak. ;-) Moc držím palce, ať to vyjde. ;-) Jinak kys. listovou jsem brala cca 2 měsíce před otěhotněním taky. ;)

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 15.12.17 09:04
@srpnovka píše: :) Děkuji za příspěvky určitě budu informovat :palec: dnes jsem zvědavá na gynde co mi poví, už jsem jednou anti vysazenou mela a právě mě takový bolesti netrápily…a o bradavkách ani nemluvím :zed: to je mazec to jsem při anti ani při minulém vysazení vůbec neznala. Bolí a hrozně citlivé

Mně bradavky bolely taky, při druhé ovulaci… podle toho jsem ji poznala, jindy mě nebolí vůbec.

Jak máš ovulaci potvrzenou?

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 09:06

Žádné měření bt nebo test jen jsem.ji hooodne citila a podle kalendáře :nevim:

Dana V
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 15.12.17 09:06

Ja to mela podobne :palec: a za chvili budou malemu 2 roky :lol: ale jistotu budes mit az po vysetreni dr, jestli uz neco uvidi :palec:

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 09:08

Tak tam budem ještě prázdno :lol: :lol: to kdyby to na ty Vánoce nedostala tak bych si skočila v lednu na další kontrolu to by třeba už vidět bylo :D

srpnovka
Nováček 8 příspěvků 15.12.17 12:45

Taaak ženy kontrolu mám za sebou a vše je jak má byt, popovídali jsme si že ta ovulace byla bolestivá a špinění atd a vše mi pěkně vysvětlil a popřál mi mnoho štěstí abych příště přišla s miminkem :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >