Může to být uhnizďování nebo těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruna83
Nováček 2 příspěvky 21.10.18 14:52
Může to být uhnizďování nebo těhotenství?

Ahoj holky,

dva roky se snažíme o mimčo, resp. 2 roky tomu necháváme volný průběh, doposud jsem nesledovala délku cyklku ani jestli sex je v plodných dnech apod.

Až od července letošního roku, poslední menstruaci jsem měla od 29. do 4.10., sex byl 7. a 13.10. (13. by měl být podle kalendáře také plodný den) a od včerejška mě bolí břicho a záda přesně jako před menstruací, poslední menstruaci jsem měla navíc o týden posunutou protože jsem brala antibiotika, takže kdybych ji neměla pousnutou měla bych dostat menstruaci teďkom. Nicméně může to být uhnizďovní nebo těhotenství? Nebo je dřívější premenstruační syndrom? Zkoušela jsem včera těhotenský test a byla tam velmi slabá druhá čárka. Navíc nevím, jestli má před ms vůbec dál těhotenské testy zkoušet.

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem

:palec:
Reakce:

denkat
Kecalka 238 příspěvků 21.10.18 14:55
@Petruna83 píše:
Ahoj holky,

dva roky se snažíme o mimčo, resp. 2 roky tomu necháváme volný průběh, doposud jsem nesledovala délku cyklku ani jestli sex je v plodných dnech apod.

Až od července letošního roku, poslední menstruaci jsem měla od 29. do 4.10., sex byl 7. a 13.10. (13. by měl být podle kalendáře také plodný den) a od včerejška mě bolí břicho a záda přesně jako před menstruací, poslední menstruaci jsem měla navíc o týden posunutou protože jsem brala antibiotika, takže kdybych ji neměla pousnutou měla bych dostat menstruaci teďkom. Nicméně může to být uhnizďovní nebo těhotenství? Nebo je dřívější premenstruační syndrom? Zkoušela jsem včera těhotenský test a byla tam velmi slabá druhá čárka. Navíc nevím, jestli má před ms vůbec dál těhotenské testy zkoušet.

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem

:palec:

Ahoj, může a nemusí, tady ti to nikdo s jistotou neřekne takže stejně musíš vyčkat a pokud menstruace nedorazí tak potom testuj a budeš mít hned jasno ;) vím, že to čekání je hrozné, ale nic jiného bohužel nezbývá

Petruna83
Nováček 2 příspěvky 21.10.18 15:00
@denkat píše:
Ahoj, může a nemusí, tady ti to nikdo s jistotou neřekne takže stejně musíš vyčkat a pokud menstruace nedorazí tak potom testuj a budeš mít hned jasno ;) vím, že to čekání je hrozné, ale nic jiného bohužel nezbývá

Já vím :(

denkat
Kecalka 238 příspěvků 21.10.18 15:04
@Petruna83 píše:
Já vím :(

Já ti rozumím, tohle prožívám měsíc co měsíc už rok :D

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 21.10.18 15:08

Pokud tam je druhá čárka, tak těhotná jsi. Jestli těhotenství prosperuje, je věc druhá. Počkej pár dní a testuj znovu, jestli bude test sílit.

Micaella22
Kecalka 424 příspěvků 21.10.18 15:37

Ja to nevydrzela a testovala kazdy den, pak jsem se klepala aby neprisla ms… neprisla. Jestli si nasla ducha, tak se povedlo. Hlavne at ta ms nedorazi

lachtanice86
Kelišová 6459 příspěvků 21.10.18 17:59

Pockala bych dva dny a udělala další test. Je to buď a nebo

Mentalist
Povídálka 13 příspěvků 21.10.18 18:39

I já se přidávám do diskuze.. :think: 15 DC jsem měla ovulaci, před ní jsme měli s manželem několikrát sex. Den po ovulaci jsem měla jednorázový červený výtok. Žádné bolesti, předtím ani potom žádné špinění, prostě jen ten výtok.. :think: Nikdy předtím se mi to nestalo, takže mě to docela rozhodilo. O dítě se „snažíme“ - respektive když to klapne, tak dobrý, když to neklapne, svět se nám nezboří (zatím)..

Myslíte si, že to mohlo být hnízdění? Na test je brzy a do menstruace relativně „daleko“ a já jsem na nervy :mrgreen:

denkat
Kecalka 238 příspěvků 21.10.18 18:45
@Mentalist píše:
I já se přidávám do diskuze.. :think: 15 DC jsem měla ovulaci, před ní jsme měli s manželem několikrát sex. Den po ovulaci jsem měla jednorázový červený výtok. Žádné bolesti, předtím ani potom žádné špinění, prostě jen ten výtok.. :think: Nikdy předtím se mi to nestalo, takže mě to docela rozhodilo. O dítě se „snažíme“ - respektive když to klapne, tak dobrý, když to neklapne, svět se nám nezboří (zatím)..Myslíte si, že to mohlo být hnízdění? Na test je brzy a do menstruace relativně „daleko“ a já jsem na nervy :mrgreen:

Ahoj, den po ovulaci, byť by došlo k oplodnění, nemůžeš mít „hnízdící“ špinění, protože když dojde k oplodnění tak vajíčko ještě několik dní putuje a pak se teprve zahnízdí ;) takže buď to byla ovulace, protože některé ženy při ovulaci špiní a nebo něco úplně jiného ;) přeji ať se brzy zadaří

Adllenn
Nováček 1 příspěvek 27.10.18 19:43
Uz sem nedočkavá????????????

Ahoj ženy. Prosim o radu či zkušenosti. S manželem se snažíme o další mimi… Ovulaci jsem měla kolem 17.10 cyklus mám cca 28 dni. Někdy třeba o dva dny dříve nebo déle… Sex myváne tak ob den.. Tudíž i před ovu byl, pak v den ovu předpokládané a i den po ní.??? Asi 4 dny po ovu jsem mela na vložce skvrknu světle krve a hodne tmavý výtok… Pak zase klasika svetlounky… Pnulo me i levé tříslo.. Asi 6 dni po ovu me malinko bolela prsa.. To je vždy chvilkove. Někdy ano, někdy ne???.. Ted mam 5 dni do MS A a zase jsem měla vytok s krví.. Může se jednat o uhnízdění vajíčka???na test ke ještě brzy. MS ma byt 2.11.. ale my jsme strašně netrpěliví???. Děkuji za odpověď :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >