Může to být začátek těhotenství?

Anonymní
6.4.16 11:02

Může to být začátek těhotenství?

Ahoj děvčata, je mi to trapné, ale že zvědavosti bych se chtěla zeptat, mám bily, hustší výtok, ale spíše uvnitř, po ovulaci jsem osmý den. Mohlu by to značit těhotenství? Nebo ten výtok vylozene musí vytekat? Nejsem hloupá, chápu, že tlnazev vypovídá sám o sobě ale třeba máte jinou zkušenost :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6605
6.4.16 11:06

Může a nemusí to nic znamenat, to ti nikdo neřekne, nezbývá než ještě pár dní počkat a udělat test. Přeji, ať to je těhotenství :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
6.4.16 11:13

Tak bílý výtok je v těhotenství běžný, ale jestli jsi těhotná Ti tady nikdo nepoví. Musíš počkat na zpoždění MS popřípadě těhotenský test. Výtok by neměl svědit ani zapáchat. Držím pěsti :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 11:15

@1sun Já myslela, jestli někdo nemá nějakou podobnou zkušenost, ale plně chápu Tvou odpověď, nejspíš bych odpověděla podobně :lol: no ta touha po miminku je velká, tak snad se zadari :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3702
6.4.16 11:19

Já měla bílý výtok od ovulace až do ted a jsem asi ve 12tt…ale já to měla i na kalhotkách a pořád jsem měla tam dole pocit vlhka :nevim: může to být cokoliv, já ze začátku myslela že mám nějaký zánět…musíš počkat fakt na test, takhle ti nikdo neřekne co to je…někdo ten výtok v těhu má a někdo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6605
6.4.16 11:20

Já měla příznaky těhu každý měsíc když jsme se snažili vč. výtoku. Pak sme se snažit přestali a ups 8o no bílý hustý výtok mám defakto denně, někdy víc, někdy míň ale je. Příznak těhotenství to samozřejmě být může ale taky nemusí. Kdy máš dostat ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 11:25

Já mám zase pozitivní test, ale výtok absolutně žádný, takže to asi není směrodatné, ale test Dr Max se mi ukázal již 10DPO, takže zkus třeba za dva tři dny test a uvidíš ;)
Anonym, nemusím to rozkřikovat zatím :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 11:44

@1sun v pondělí, snažím se trpělivě vyckavat, jestli bude zpoždění :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3031
6.4.16 12:36

Tak já si myslím, že pokud souložíš, tak těhotná být můžeš. Dneska by to snad každá nejraději věděla 5min. po akci. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 12:51

@jenika1 a ty víš, jak dlouho se snažíme o miminko???Že jsem myslela, že píšu jako anonym ;) 8)

• Citovat
  • Nahlásit
26
6.4.16 13:00

Mohu se přidat? Také mám už cca týden bílí hlen. Dotoho občasná bolest podbřišku, větry (nikdy jsem takhle hodně větry neměla), dá se říct že i zácpa. MS má dorazit v úterý, s přítelem hrajeme ruletu :lol: přerušovaný styk. Tulili jsme se 25. a 29. Tak co myslíte? Mohlo by to vyjít? 8o :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 13:12

@Déjunka to máš podobné jako já, no nejspíš nezbyde, než čekat :lol: a snad to vyjde

• Citovat
  • Nahlásit
26
6.4.16 13:18

Anonym: No bohužel :nevim: Ale to čekání je nejhorší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
6.4.16 13:32

může ...

Ahoj, no ja jsem 3.den po ovu a mam taky tento vytok, ale jen uvnitr a k tomu hnusnou kovovou pachuť v puse a bolest bricha, ale mela jsem pregnyl, takže si spis myslim, ze to bude tim :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.16 13:35

@Déjunka věř mi, že vím, jak se cítíš ;) mimi bych moc chtěla. Nejspis ty taky, tak držím palečky. Mimichodem- prerusovane souloži se říká ruleta :lol:?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat