Reklama

Může to být začínající porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenulak
Kecalka 355 příspěvků 27.02.17 22:59
Může to být začínající porod?

Zdravím maminky, prosím, potřebuju poradit, zda by se mohlo jednat o porod..
Od rána mi začly křeče v podbřišku, ráno byly nižší, odpoledne se to táhlo a teďka večer se zvýšily. Mám tvrdnutí břicha, bolest je opět vyšší. Dala jsem si i sprchu, ale vše se vrátilo zpět. Miminko mi hrozně tlačí na močák (navíc když chci jít čůrat, tak vyčůrám tak panáka a to mám pocit, že mám močový měchýř plný) tlačí i do konečníku, cítím tam velký tlak, navíc sebou dost škube. Jenže jsem nespozorovala, že by odešla hlenová zátka a nebo odtékala voda. Proto nechci zbytečně plašit a hnedka jezdit do porodnice :? Mám navíc zkrácený čípek a hlavička dost naléhá od poslení kontroly. Nedokážu odhadnout, zda jde o poslíčky nebo kontrakce.. Jsem navíc prvorodička a nemám žádnou zkušenost.. Děkuju za rady..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 27.02.17 23:03

S tlaky na konečník bych teda frcela, i kdyby to měl být plány poplach, aby ses pak nedovolá, že přesně voda a mincí půjde hned za ní…

vjerunqa
Závislačka 2989 příspěvků 27.02.17 23:03

Ahoj, a jsou ty bolesti pravidelné? Kvůli tomu tlaku na konečník bych asi vyrazila.

Příspěvek upraven 27.02.17 v 23:05

Nikollett93
Kecalka 203 příspěvků 27.02.17 23:04

Ahoj, mě taky voda nepraskla, píchli mi ji až v porodnici. Máš bolesti pravidelný? A kolikátý jsi týden? Já bych řekla že to klidně může být začínající porod :)

Lenulak
Kecalka 355 příspěvků 27.02.17 23:07

Já bych řekla, že tak po 10 min. chvilku je bolest dost velká, pak zeslábne a zase znova.. Navíc jsem dneska 40+1tt, takže je to dost možné :think:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 27.02.17 23:07

Já pravidelný kontrakce neměla a porodila jsem, takže bych rychle mazala do porodnice, zvlášť s tlaky na konečník :hug:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 23:09

@Lenulak V tomhle stádiu už to klidně počínající porod být může. Nehledala bych rady na internetu, tady nejsou porodníci a nikdo tě nevidí. Jela bych pro jistotu do porodky a tipuju si, že si tě tam nechají (nebo pošlou na pár hodin domů, než se to rozjede pořádně).
Držím palce a ozvi se ;)

Trojlístek
Závislačka 3533 příspěvků 27.02.17 23:16

@Lenulak Může to být porod. Rovněž mi nepraskla voda a neodešla zátka. Po přijetí do porodnice jsem nebyla ani otevřená.

Ovšem při vyšetření odešla hlenová zátka, dohodli jsme se na klystýru. Začala jsem se otevírat, poté píchnutí vody a za dalších 45 minut bylo miminko na světě :)

Kdybych nejela, tak porodím pravděpodobně doma.

balkanka
Kecalka 227 příspěvků 27.02.17 23:16

S tlaky na konecnik bych urcite jela do porodnice, to nam rikala porodni asistentka, ze to je znak ze za chvili to bude, takze zadne otaleni a upaluj, radeji zbytecne nez pozde, hodne stesti :-)

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 27.02.17 23:16

@Lenulak z 95% prave rodis :-) Vem tasku a vyraz do porodnice. Drzim palce, at vse jde jak po masle.

Lenulak
Kecalka 355 příspěvků 27.02.17 23:29

Tak holky držte mi prosím palce, raději do té porodnice vyrážíme.. :andel:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 27.02.17 23:33

@Lenulak hodně štěstí

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 28.02.17 07:19

To uz ji asi nepustili dom :)

Aslei
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 28.02.17 07:53
@Tarjei píše:
Jsem zvědava
@Tarjei píše:

Uvidíme, co zakladatelka napíše :andel: jsem zvědava

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 28.02.17 07:56

Pro zakladatelku uz asi neaktualni, ale treba bude nekdo cist a pomuze mu to - nam rikali na predporodnim kurzu, ze prasknutim vody zacina tusim jen 20% porodu (jen v americkych filmech 100% :D), takze cekat na to muze byt fakt zradne ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama