Muže to být zahnizďování?

Anonymní
4.5.20 17:25

Muže to být zahnizdovani 9dpo

Ahojky, jsem 9dpo, mam 6 dni do MS. Občas mě poboliva v podbrisku. Muže to být třeba zahnizdovani nebo třeba PMS :D přála bych si to první, snažíme se půl roku o první mimi. Vím, ze mam počkat než se opozdi ms, ale jen se ptám, jestli to některá z Vás tak měla.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29
4.5.20 17:27

Vyloz si karty :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14142
4.5.20 17:39
@Anonymní píše:
Ahojky, jsem 9dpo, mam 6 dni do MS. Občas mě poboliva v podbrisku. Muže to být třeba zahnizdovani nebo třeba PMS :D přála bych si to první, snažíme se půl roku o první mimi. Vím, ze mam počkat než se opozdi ms, ale jen se ptám, jestli to některá z Vás tak měla.
Děkuji

Určitě ano. Bohužel pro tebe, je to nepřenosné. :( Každá jsme jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3757
4.5.20 18:01

Takový pocit jsem měla každý měsíc, i když to nevyšlo i potom, co to vyšlo. Těhotenství jsem poznala až podle bolesti bradavek…po vynechání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
4.5.20 20:37

Zaklínadlo „jestli to některá z vás tak měla " :roll: ach jo…
Musíš prostě vydržet do testu. Chápu, že je to dlouhý, ale zkus pročítat diskuse na téma "mám příznaky před MS“ a uvidíš, jak ti to uteče, ty totiž všechny do termínu nepřečteš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
11.6.20 14:18

Zahnízdění při IVF

Ahojky, prosím nemáte někdo zkušenost? jsem 6.den po ET. Beru utrogestan 3-2-3. Včera (5.den po ET) i dnes ráno, dá se říct zhruba ve stejnou dobu jsem kromě běžného bílého výtoku po utrogestanu objevila i malilinko bílo-průhledného hlenu. Bylo ho opravdu maličko (vypadalo to jakoby malinkatý červíček). Jindy během dne už se to neobjevilo. Ani nikdy predtim. Mohlo by se jednat o zahnizdeni? I když nespinim nic..? :think: Děkuji za jakékoliv zkušenosti a odpovědi :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama