Může to být zamilovanost?

Anonymní
5.8.21 23:22

Může to být zamilovanost?

Zdravím, předem se omlouvám za sloh, ale abych vám aspoň trochu přiblížila situaci.
Prvně bych chtěla říct, že mám tříletý vztah, kde ta láska trochu vyprchává. Máme nějaké problémy, které se snažíme řešit, ale je toho možná už moc.

Před pár dny, jsem si zase začala psát se starým kamarádem, s kterým jsme se dřív hodně bavili a vždy nás k sobě něco táhlo. Něco zvláštního a i když jsme třeba spolu nějakou dobu nekomunikovali, vždy jsme se rychle sblížili.
No posledních pár dní, kdy si píšeme, cítím strašně zvláštní pocity. Jak kdyby najednou dozrál ten čas, kdy by to šlo. Když si s ním píši, nemyslím na ty špatné věci, kterými si procházím. Cítím se tak lehčeji, uvolněněji než s mým partnerem. Tam jen čekám, kdy bude nějaký problém a budeme se zase handrkovat kvůli maličkostem:(

Často nad ním i přemýšlím, jak se třeba má a tak.
Dokonce měnil i oddělení v práci a stěhuje se do města, kde bydlím, kam jsem se já nečekaně též přestěhovala v březnu.
Měli bychom se i vidět brzy, sejít se jako kamarádi. Ale tyhle pocity asi nezaženu.

Myslíte, že to může být ta ona zamilovanost? Přijdu si strašně blbě, když jsem ve vztahu. Jak kdybych partnera podváděla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
311
5.8.21 23:41

Je tenká hranice být do někoho zakoukaná (kde je jiskra jen chvilku) a zamilovaná. Jenomže tuhle hranici a tvoje pocity si musíš v hlavě srovnat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 23:46

Spíš bych řekla, že to bude ta nevyčerpaná touha. Ten pocit toho, že si rozumíte a ve vztahu vám to zrovna skřípe. Ono mezi tím je opravdu hodně tenká vrstva

• Citovat
  • Nahlásit
1522
6.8.21 14:42

Myslím, že zamilovaná jsi, protože na něj začínáš myslet i během dne jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat