Může to být zánět močáku?

Anonymní
13.12.19 16:08

Muze to byt zanet mocaku?

Ahoj, jsem ve 20tt a z niceho nic jsem dostala pocit plneho mocoveho mechyre po vyprazdneni, hodne piju, takze jsem neco malo silou vycurala, ted piju jeste vic ze strachu o zanet a mohla bych sedet na zachode hodinu protoze mam porad pocit plneho mocoveho mechyre po vyprazdneni, ale porad je co curat i po vyprazdneni.. muze tam tlacit mimco nebo je to nastupujici zanet? Nic me samozrejme neboli.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.12.19 16:27

No, je známo, že těhotný chodí častějc, že tam tlačí mimino. Jestli tě čůrání nepálí a nemáš bolesti, asi to močák nebude. Ale hodně pít ti fakt neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7500
13.12.19 16:39

Může, i nemusí, udělala bych kultivaci moče. Jinak dítě svůj tlak na močový měchýř rozhodně má…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 16:47

Pokud vás nic při močení nepálí, tak by to neměl být zánět. Jeden čas jsem měla tenhle pocit – neustálé nutkání chodit na záchod, i když jsem ani nečůrala – a vždy to vyřešil orgasmus :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.12.19 16:50

Uz je to trosicku lepsi, jsem v soku jestli tohle muze zpusobit dite a desi me, ze spolu v jednom tele budem muset zit dalsi 4 mesice :D

• Nahlásit
  • Citovat
468
13.12.19 17:00

Já tohle mám když mi na močák tlačí malej. Některý dny chodím každých 20minut čůrat a jsem z toho zoufalá a některý dny je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 17:30

@Reny28 a taky te to nuti vycurat kapky? A proste to curani neni co to bejvalo? :nevim: :D ze to ze sebe musis proste tak zvlastne tlacit :D

• Nahlásit
  • Citovat
9437
13.12.19 17:32
@Anonymní píše:
@Reny28 a taky te to nuti vycurat kapky? A proste to curani neni co to bejvalo? :nevim: :D ze to ze sebe musis proste tak zvlastne tlacit :D

Mě teda tohle přijde spíš jako začínající zánět močàku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
13.12.19 17:40
@Anonymní píše:
@Reny28 a taky te to nuti vycurat kapky? A proste to curani neni co to bejvalo? :nevim: :D ze to ze sebe musis proste tak zvlastne tlacit :D

Je pravda, že kapky mě to nenutí vyčůrat, vždy vyčůrám alespoň trošku, ale kontrolovali mi moč kultivací a i těma papírkama a vždy jsem to měla ok, takže mě to způsobuje malej.Ale je pravda že když mě tlačí na ten močák, tak se mužů zbláznit:grin:Je to hrozný chodit pořád, ale naštěstí to mám jen přes den a v noci chodím max dvakrát. Občas mě tam kopne, tak že úplěe cítím kapku v močové trubici a musím jít hned:laughing:Kdyby sis nebyla jistá, tak si nech udělat kultivaci a nebo v lékárně si můžeš koupit testovací proužky na zánět močáku, já je vždy pro jistotu doma mám. Já si ještě jednou za čas dávám jako prevenci blokurimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 17:43

@Reny28 ja nevim jestli to nepopisuju spatne, proste jdu curat, citim ze hodne potrebuju curat, vycuram toho hodne a ke konci curani mam pocit ze tam jeste neco zustalo, takze „stahovanim mocaku vycuram ty posledni kapky“.. snad nejsem moc nechutna :oops: a za chvilku zase a porad se to takhle opakuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
468
13.12.19 17:44
@Anonymní píše:

Jinak v těhu čůrám jinak…je to prostě jinej pocit. Uvidíš, kdyby přetrvávalo odnes moč k obvodní, zánět v močáku je v těhu nebezpečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 17:47

@Reny28 no od obvodni mi dnes dosla sms ze bude az po svatcich a na gyndu jdu az 19.12. snad to nebude moc pozde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
468
13.12.19 17:49
@Anonymní píše:
@Reny28 no od obvodni mi dnes dosla sms ze bude az po svatcich a na gyndu jdu az 19.12. snad to nebude moc pozde :nevim:

Kdyby sis myslela, že je to fakt zánět tak na pohotovosti ti jí vždy otestují nebo si kup ty proužky na testování:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 19:06

Dekuju, uz je to zase v pohode, snad tam jen tlacilo to mimco :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama