Může to být zánět močového měchýře?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
155
15.1.22 06:59

Může to být zánět močového měchýře?

Dobré ráno holky,
jdu s dotazem, zda to někdo mel podobne, už od ponděli(ten den jsme zrovna byla venku v mrazu 3 hodiny v mokrých botech), mě bolí v podbříšku a záda, někdy je to lepsi, ale někdy to boli, ze to nevydrzim a vezmu si prášek, dnes je to 6 dni a začala jsem i krvacet trochu, menstruaci jsme měla minuly tyden(dostávám to přesně, beru antikoncepci)..myslíte, ze muže jít o zanet močáku? v pondělí se chystám k Dr.ale vlastně nevím, zda k praktické nebo na gyndu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
15.1.22 07:12

Asi klidně může. Vím, že jedna paní měla zánět ledvin a ani ji u toho nebolelo čůrání (mela prostě horecky, bolesti zad). Šla bych k praktické, nic za to nedáš. Ona zjistí rychlo testem, jestli máš v moci bakterie nebo ne a dá ti kdyžtak antibiotika. A neboj, jde o běžný problém
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
15.1.22 07:14

@Karolína13210
no právě mě taky čůráni nepalí nebo tak, tak mi přišlo divny, aby to byl močák..chtěla jsem se antibiotikům vyhnout, ale asi to jinak nepůjde..
Dekuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
15.1.22 07:14

Klidně může. Šla bych k obvodnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21413
15.1.22 07:22

@Teri18 Pokud mas krev v moci, muzes rovnou na urologii. Na nic necekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
15.1.22 07:23

@Teri18 Hele dneska už se dávají i jednorázový antibiotika, jmenuje se to Urifos. Klidně to muzes zmínit. Já taky brala 3denní. Prostě už to nemusí byt takové dryáky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
15.1.22 13:46

@cecetka krev v moči nemám, teče krev ze mě jako při menstruaci :D, ale tu nemám, pár jsem si měla minulý týden a beru prášky, tak to mám přesně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
15.1.22 16:32

Neni to spis zanet delohy? Mas zvysenou teplotu nebo horecku? I kdyz jestli beres Paralen nebo Ibalgin, tak ty ti ji snizi. A domaci CRP testy nemas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
15.1.22 17:46

@Janča6 Nene, horečku ani teplotu nemam..mam tohle už 6 den, krvacet jsem začala dnes..někde jsem četla, ze pry zanet dělohy je strašná bolest, ze člověk čeká jen na ranu z milosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
15.1.22 18:07
@Teri18 píše:
@Janča6 Nene, horečku ani teplotu nemam..mam tohle už 6 den, krvacet jsem začala dnes..někde jsem četla, ze pry zanet dělohy je strašná bolest, ze člověk čeká jen na ranu z milosti..

Aha. No ja nevim, mam zkusenosti jen se zanety mocaku. Se zanetem delohy ne. Kdybys bydlela pobliz, dala bych ti domaci CRP test. Nejsi nahodou z Prahy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
15.1.22 18:09

@Janča6 jsi hodna, moc diky! od Prahy bydlim docela daleko..takže bohužel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2458
15.1.22 18:23
@Teri18 píše:
@Janča6 jsi hodna, moc diky! od Prahy bydlim docela daleko..takže bohužel..

Skoda. No, doporucuji je poridit. A jen dodam, ze kazdy muze mit ruzne projevy stejne nemoci. Ja jsem treba u zanetu mocaku mivala takove bolesti, ze jsem bez analgetik neusnula. Moc jsem nemivala ruzovou, ale cervenou jako krev. A nikdy jsem u toho nemela horecku. Krvaceni z delohy/pochvy pri zanetu mocaku se mi nezda.

A treba dcera mela strasne rozjety zanet ucha. Mela ho 6 dni, ale ucho ji vubec nebolelo, takze jsme nevedeli, proc ma porad tak vysoke horecky. Nakonec uz to vypadalo na zanet mozkovych blan, ale nastesti zabrala ATB. Byla tehdy doma 7 tydnu, nez se zcela vylecila. Takze i takto rozjety zanet ucha muze byt zcela bez bolesti ucha. Nebolelo ji ani tahani za boltec, ani vysetreni v ordinaci ORL. Hnisava angina ji take nebolela nekolik dni. Prah bolestivosti ma podle me normalni.

Tim chci rict, ze mozna muzes mit zanet delohy a “neumirat” u nej bolesti. Drzim palce, at jsi ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikola2222
29.3.22 17:30

Ahoj mám také dotaz.
Jsem po zánětu močových cest a včera jsem dobrala antibiotika. Dnes na kontrole a vše bylo v pořádku, ale bolesti mám pořád a hlavně ledviny mě bolí a pořád chodím na záchod. I když mi brali krev a moč, tak jsem si ještě pro jistotu udělala těhotenský test kdyby náhodou ale test negativní 18 dnů od sexu. Je možné mít ještě nějaké příznaky z toho zánětu i když doktor řekl, že vše je v pořádku? Díky za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
492
29.3.22 18:42

Kup nějakou silnou manozu a užívej 2-3 měsíce. To je aby se mohla dohojit sliznice a nenasedla na to hned další infekce. Ale ty bolesti ledvin a nucení jsou divné. Dělali ti sono, jestli tam není kamínek, v ledvinách, v močáku… Ten může bolet a nutit a způsobit koliku. Ptala bych se na urologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikola2222
29.3.22 18:48

@Okta Nene jenom krev a moč a nasazení antibiotik, které jsem dobrala včera. Dnes na kontrole a podle výsledků vše v pořádku. Proto jsem se na to ptala, protože mě bolí v místech ledvin a pořád chodím za záchod. Tak právě nevím no. Z jedné strany věřím doktorům a z druhé strany strach že by to těhotenství fakt mohlo být, ale to je asi kravina.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat