Může to být zlomené?

218
21.10.19 21:33

Muze to byt zlomene?

Zdravim,
Dnes rano po mne synek hodil auticko plastove, celkem lehke, ovsem hodil ho vsi silou a tak nestastne, ze mi dopadlo hranou o cast nartu. Vyjekla jsem bolesti, do chvile pidi modrina, nic jsem nedelala s tim. Odpoledne to zaclo. hrozne. bolet, lehce otekat. Nemohla jsem si nasadit tenisku, nakonec jo, i jsem ukulhala kus.cesty.Doma pak ledovala. a.ibalgin mast. Trefil se do nartu jak je cast palce…a tam to.boli prevazne pri chuzi. Zkusenosti? Rtg oci nikdo nema..ale ptam se…Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5534
21.10.19 21:37

Proč nejedeš k lékaři??? Vlastne jsem zapomnela, pockas, az Ti to tady vetsina napise a poradi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
21.10.19 21:42

To je dotaz :roll: jo může být, pomohlo ti to k něčemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 21:45
@Ssasanka píše:
Zdravim,
Dnes rano po mne synek hodil auticko plastove, celkem lehke, ovsem hodil ho vsi silou a tak nestastne, ze mi dopadlo hranou o cast nartu. Vyjekla jsem bolesti, do chvile pidi modrina, nic jsem nedelala s tim. Odpoledne to zaclo. hrozne. bolet, lehce otekat. Nemohla jsem si nasadit tenisku, nakonec jo, i jsem ukulhala kus.cesty.Doma pak ledovala. a.ibalgin mast. Trefil se do nartu jak je cast palce…a tam to.boli prevazne pri chuzi. Zkusenosti? Rtg oci nikdo nema..ale ptam se…Diky

Když to máš od rána, nejlíp počkat tak do dvou, do tří do rána, a pak vyrazit někam do špitálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
21.10.19 21:47

Jela bych na pohotoost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
21.10.19 21:52
@Baba píše:
Když to máš od rána, nejlíp počkat tak do dvou, do tří do rána, a pak vyrazit někam do špitálu.

A pak bych založila diskuzi o tom, jak tam byli všichni nepříjemní a měli nemístné řeči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 21:53
@terien píše:
A pak bych založila diskuzi o tom, jak tam byli všichni nepříjemní a měli nemístné řeči.

A jak musela několik hodin čekat (kvůli podobným akuťákům), a že jí neudělali CT, MR, nevyšetřil ji chirurg, ortoped a neurolog a rovnou ji nenapsali rehabilitaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
21.10.19 21:55
@Baba píše:
A jak musela několik hodin čekat (kvůli podobným akuťákům), a že jí neudělali CT, MR, nevyšetřil ji chirurg, ortoped a neurolog a rovnou ji nenapsali rehabilitaci.

Přesně, páč je to máma od malého dítěte a nemá se o něj kdo starat, když ona tam musí zbytečně čekat. Hroznej systém tohleto :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 21:56
@terien píše:
Přesně, páč je to máma od malého dítěte a nemá se o něj kdo starat, když ona tam musí zbytečně čekat. Hroznej systém tohleto :cert:

Jo a ještě zpátky sanitku, protože pro ni nemá kdo přijet a taxíka přece volat nebude.

Tak. Je to všechno? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 21:58

Jo a ještě jedna věc :mrgreen: Musí se napsat, jak nikoho nezajímalo, co jí je vlastně je, ale hlavně, že se starali, jestli má 90 kaček.
Tak a teď je to všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
21.10.19 21:59
@Baba píše:
Jo a ještě zpátky sanitku, protože pro ni nemá kdo přijet a taxíka přece volat nebude.Tak. Je to všechno? :mrgreen:

Já bych řekla, že jo :mrgreen: a vůbec, má na to nárok, tak co :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
21.10.19 22:01
@Baba píše:
Jo a ještě jedna věc :mrgreen: Musí se napsat, jak nikoho nezajímalo, co jí je vlastně je, ale hlavně, že se starali, jestli má 90 kaček.
Tak a teď je to všechno.

90 kaček! No co je to za stát, kde si na pohotovosti berou 90 korun, tam přece jede člověk s akutním problémem, který nepočká a oni ho zkasírujou skoro o kilo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
21.10.19 22:05

Tak dekuji, ze jsem se vubec ptala..Chtela jsem. vedet zkusenosti, nikdy jsem nemela zlomeninu..a misto toho trapne kecy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 22:08
@Ssasanka píše:
Tak dekuji, ze jsem se vubec ptala..Chtela jsem. vedet zkusenosti, nikdy jsem nemela zlomeninu..a misto toho trapne kecy..

Tak sorry, ale dotaz je hloupy, tady ti prece nikdo diagnozu neda. A vzpomnela sem si na praci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49673
21.10.19 22:09
@terien píše:
90 kaček! No co je to za stát, kde si na pohotovosti berou 90 korun, tam přece jede člověk s akutním problémem, který nepočká a oni ho zkasírujou skoro o kilo!

Taky ses z akutniho prijmu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat