Může to někoho vzrušovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 20:19
Může to někoho vzrušovat?

Ahoj holky,

manžel mi poslal odkaz na webové stránky (http://doktorapacient.pageride.cz), s tím jestli bych nechtěla absolvovat „příjemné gynekologické vyšetření“ a on by se na to díval. - Poslala jsem ho do patřičných mezi, ale je normální, že mi to přijde ujetý nebo je fakt nějaká ženská, kterou může gynda vzrušovat?

Omlouvám se za anonym - asi je pochopitelné proč.  :)

díky :D

Reakce:
Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 10144 příspěvků 13.03.19 20:24

Gynekologie mě sama o sobě rozhodně nevzrušuje, ale vzrušuje mě, když se mi někdo kouká na moje přirození, o něco více mě vzrušuje, když je to žena.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 13.03.19 20:24

Odkaz neotevřu. Odpověď- ano, lidi jsou různí a vzrušují je různé věci, někoho i vražda.

Ou
Kelišová 6942 příspěvků 13.03.19 20:34

No zjevně to vzrušuje tvého muže. Neposlala si ho do patřičných mezí, ale docela drasticky si zazdima možnost otevřené komunikace o vašem sexu. To že toho druhého bere něco jiného není nic úchylného a když už najde odvahu se s nějakou netradiční fantazí svěřit, tak ho za to sjet je docela velkej komunikační přešlap.

Nechci po tobě, aby si s ním něco takového absolvovala, zejména pokud se ti ta představa oškliví.

ale omluvit se za reakci a zkusit mluvit bez předsudků, výčitek a souzení téma co koho z vás vzrušuje, zejména to co se tomu druhému stydíte přiznat. A jestli o ničem takovém nevíš, tak přestaň svoje fantazie potlačovat.

To že o tom začnete mluvit je základní krok k tomu, aby vám sexuální život funkoval uspokojivě i v dlouhodobém hledisku.

lachtanice86
Echt Kelišová 7635 příspěvků 13.03.19 20:36

Odkaz otevírat nebudu. A každého vzrušuje něco jiného.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7127 příspěvků 13.03.19 20:41

To je zase nějaká reklama…

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 13.03.19 20:48

Poslední dva dny jsou tu diskuze o sexu v dlouhodobých vztazích. Doporučuju přečíst. Ne proto, aby jsi dělala praktiky, co se ti příčí, ale aby jsi pochopila jak komunikovat. @Ou má totiž svatou pravdu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 21:10

Chudák :(

Lidi jsou různí a líbí se jim různé věci. Museli být velmi těžké pro manžela, aby se ti svěřil s touhle zálibou. Lidi se mnohdy za své libůstky stydí. Dle mého zbytečně, ale když čtu články, jako je tvůj, tak se nevidím :zed:

Odpověď je ano. Gynekologické vyšetření, je pro muže záhadou, představují si pod tím různé věci a může je to vzrušovat. Dokonce lékařská tématika jako taková, je pro někoho velmi vzrušující.

Jsem šťastná, že můj partner je v otázce sexuality naprosto otevřený. Náš sexuální život je i po letech velmi, velmi, velmi bohatý a úžasný :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 21:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

manžel mi poslal odkaz na webové stránky (http://doktorapacient.pageride.cz), s tím jestli bych nechtěla absolvovat „příjemné gynekologické vyšetření“ a on by se na to díval. - Poslala jsem ho do patřičných mezi, ale je normální, že mi to přijde ujetý nebo je fakt nějaká ženská, kterou může gynda vzrušovat?

Omlouvám se za anonym - asi je pochopitelné proč.  :)

díky :D

Mně by bavilo, kdyby mi „příjemné gynekologické vyšetření“ dělal partner, nikoho dalšího u toho nepotřebuji.
A od vyšetření by pak mohl přejít ke „zneužití pacientky zvrhlým lékařem“. :oops: :oops:

Váš příspěvek
Reklama