Reklama

Může to souviset se zoubkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.01.10 14:39
Může to souviset se zoubkem?

Holky, naší malé včera vykouknul první zoubek(dole vpravo) a tak mě napadlo, jestli s tím nemůže souviset to, že má už asi měsíc zanudlaný nos. Pořád jí vytírám nudličky, průhledné, nebo mléčné. Odsávačkou nikdy nic nejde ven, nechrochtá, nemá teplotu…Co myslíte?

Reklama

Reakce:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 14.01.10 14:41

Může i nemusí.My měli rýmu když nám rostly 3 zuby najednou jinak u těch ostatních ne.Ale my jsme jinak zanudlený pořád.Takže nesutále vytahujem nějaký nudličky.Ale co jsem četla tak ta rýma s růstem zubů někdy souvisí.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.01.10 14:46

NO, my s rýmou byli u doktorky, výtěry negativní, na plicích nic.Tak právě mě napadly ty zuby…

Betyha
Stálice 89 příspěvků 14.01.10 14:48

my teda zanudlený u zoubků nebyli, ale vím, že pokud jsou nudličky bezbarvé nebo mléčné, tak je vše v pořádku. pokud by ale začaly být nějaké zelenkavé, tak už je tam nějaký ten problém a měl by se řešit. takž pokud, jak píšeš nechrochtá atd, tak bych byla zatím klidná. může to být opravdu těmi zoubky. takže ať zoubky vylezou a je to bez problémů

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 14.01.10 18:16

ahoj malé děti mají rýmu a je to celkem přirozená věc , pokud je jenom vodnatá tak bych ji neřešila a k zubům to být opravdu může

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 14.01.10 19:41

Doufám, že se zakladatelka nebude zlobit, když sem přidám svůj dotaz.
Známé chlapeček (10 měsíců) má už skoro 14 dní průjem, ne nějak hodně vodnatý, nebo že by kakal extrémně často. Prostě má tu stoličku ale divnou, průjmovější. Ona tvrdí, že je to k zubům, doktorce ani nezavolala. Co myslíte, může to k zubům trvat tak dlouho? Teplotu nemá, jí, hraje si…

Pokud jde o rýmu,slyšela jsem, že to může k zubům být. Osobní zkušenost nemám

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.01.10 08:10

Tazatelka se nezlobí :-D :-D S průjmem zkušenost nemám-neporadím :-(

lucytom
Nováček 2 příspěvky 20.01.10 22:40

mě říkala sestřenka,že její mlý měl taky průjem,když mu lezly zoubky,tak možná to bude ono.
A naše malá má tak poslední týden, občas večer zvýšenou teplotu,přes den je v poho,večer se docela často budí a chce pořád pít a dudlík,do teď spávala v pohodě,slintá jak bernardýn :-D tak nevíte někdo jestli to taky nemůžou být zoubky?mudr.ří­kala,že jestli se osype,že to může být šestá nemoc,ale neosypala se a nebo,že možná ten zoubek,že u každého dítěte je to jinak,tak jsem se toho dozvěděla no. :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >