Reklama

Může to znamenat těhotenství?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 09.01.17 18:52

Ahojky holky v září jsem prodělala samovolný potrat v 6tt. Od října se snažíme znovu. Menstruace by měla dorazit okolo dneska/zítřka. Dneska odpoledne jsem si udělala tt a je tam slaby duch. Myslíte, že by se mohlo jednat o začínající těhu, nebo je to velmi slabe? Byla jsem na gyndě 6 dní od ovu a brali mi i krev. Šlo by poznat těhu už 6 dní po ovulaci z krve, nebo je moc brzy?

Moc děkuji holky:))
M.

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 09.01.17 18:54

Ano, může a pravděpodobně je.

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 09.01.17 18:55

To už jsou docela silné čárky, žádní dušíci. Podle mě téměř jisté těhotenství

Pavouček1994
Echt Kelišová 7511 příspěvků 09.01.17 19:00

@MichaelaCham Ahojky, z krve se těhu dá zjistit až 10 týden od ovulace a to to musí být ovulace 100% (například plánovaná po pregnylu) testíky vcelku hezký, ale na to, že už by měla být ms, tak hodně slabé, udělej za dva dny znovu, snad ti bude sílit. Hodně štěstí :kytka:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 09.01.17 19:02

@Pavucinkaa takove carky jsem mela dva dny pred ocekavou ms, no a dnes jsem 38+0
Gratuluji :kytka:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7511 příspěvků 09.01.17 19:03

@Jogrr je to individuální :) obecně se ale ví, že ve vynechané ms už jsou silnější ;)

Denji
Povídálka 20 příspěvků 09.01.17 19:21

Holky…mam takovy dotaz…dnes jsem 27 dc…a vcera ihned po sexu me chytla strasna krec do podbrisku ktera trvala asi 5 min. musela jsem jen lezet na zadech a zhluboka dychat…nezazila jste to nektera?

fontea
Kecalka 438 příspěvků 09.01.17 19:59

Ty testiky jsou hooodne nadejny :potlesk:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 09.01.17 20:20

Ahoj, může to být cokoli. Rozhodně bych se hned nevázala na těhu :) může to být přecitlivělost před MS nebo tě třeba jen více,, proštouchnul,, :D

alli_li
Závislačka 3299 příspěvků 20 inzerátů 09.01.17 21:51

@Nicollka1993 prosim muzu poprosit vysvetlit termin : vice prostouchnul?
Vzdyt testy jspu citlive na hormon HCG - ten si utvori v tele pri tehotenstvi. Ne dle toho jak moc divokej sex mas :think:
Kazdopadne zakladatelko na testu carky jsou videt, uvidis jak se to bude vyvijet dal - osobne bych zasla jako samoplatce na krev, aby jsi vedela jak vysoky HCG mas.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 09.01.17 23:36

@alli_li
byla to reakce na vise zmineny komentar,,dotaz,, @Denji, ktere po sexu picha v podbrisku :lol: ctvrty komentar nad timto :palec: jinak ohledne tehu testu je zjevne pozitivni, vice se k tomu napsat neda jen hodne stesti a gratulaci :hug:

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 10.01.17 08:32

Holky moc Vam dekuji :kytka: Jsem velmi rada, za vase nazory. Rano jsem se znovu testla a zda se, ze se vice dobarvuje :) :srdce:

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 11.01.17 09:22

Ahojte holky, jeste bych vas velice rada poprosila o vasi radu, zkusenosti.
Prijde mi, ze carka nesili. Prvni dva testy jsou delane 9.1. Treti je ze vcerejsiho rana a ten posledni z dnesniho rana. Dneska jsem den po vynechane ms. Myslite, ze je jeste cas, nebo by uz mela byt tmavsi? Mam z toho obavy. Velmi dekuji a preji hezky den M. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama