Může trvat odchod hlenové zátky i týden?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:51
Může trvat odchod hlenové zátky i týden?

Ahoj holky, chci se zeptat jaký máte ohledně tohoto zkušenost už týden ze mě tak jednou za den vyjde rosolovitý výtok (hnědý) občas i sem tam nějaká nitka krve :think: Podbříšek mě pobolívá tak chvílema nic určitýho, jako když se blíží MS :roll: Jinak jsem docela v normálu až na to, že celé těhotenství trpím na zácpu a ted mám spíš průjem :nevim: Co myslíte, jak dlouho to může ještě trvat? Jak jsem říkala, že nebudu ta co čeká kdy už to konečně přijde, tak mi nějak dochází trpělivost a síla :think: :nevim: :pocitac: Jinak nyní začínám 39. týden, prvorodička, ozvy a vše naprosto v normálu i přesto špinění a cervix skore jsem měla ve středu 4 což jsem čučela, protože ještě v pondělí bylo 2 :think:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3173 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:56
@Emma9697 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat jaký máte ohledně tohoto zkušenost už týden ze mě tak jednou za den vyjde rosolovitý výtok (hnědý) občas i sem tam nějaká nitka krve :think: Podbříšek mě pobolívá tak chvílema nic určitýho, jako když se blíží MS :roll: Jinak jsem docela v normálu až na to, že celé těhotenství trpím na zácpu a ted mám spíš průjem :nevim: Co myslíte, jak dlouho to může ještě trvat? Jak jsem říkala, že nebudu ta co čeká kdy už to konečně přijde, tak mi nějak dochází trpělivost a síla :think: :nevim: :pocitac: Jinak nyní začínám 39. týden, prvorodička, ozvy a vše naprosto v normálu i přesto špinění a cervix skore jsem měla ve středu 4 což jsem čučela, protože ještě v pondělí bylo 2 :think:

Podle me se ti rozjizdi porod. Sleduj poslicky prip. Si dej vanu teplou. Ten průjem tomu nasvědčuje ze se tělo čistí.
Tu ms bolest jsem mela v úplném pocatku slaboulinkych kontrakci a pak se bolest vztupnovala. Dala bych si vanu a čekala zda bolesi odezni nebo budou pravidelne

Příspěvek upraven 10.02.18 v 14:00

Janli
Kelišová 5005 příspěvků 10.02.18 13:57

Mě odcházela týden, další týden se nic nedělo a nakonec stejně vyvolávačka.

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 10.02.18 14:03

Mně odesla večer a pak ráno a vecer rupla voda, ten prujem může už něco znamenat.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 10.02.18 14:32

Me zatka zacala odchazet v pondeli, po troskach. A ve ctvrtek vecer mi praskla voda. Jinak ty bolesti jak popisujes jsem taky mela posledni tejden. Moc Ti preju aby se to brzy rozjelo :hug:.

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 16:10

@novakova.t No máme jen spcháč, ale vždy se to potom zklidní, když si břicho nahřeju :mrgreen: Jinak ta bolest vůbec nepřáchází po intervalech prostě mě to bolí, tak nějak pořád, jak když máš ms :pocitac:

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 16:11

@Janli Tak to je radost to chápu, tak já mám ještě relativně čas TP 22.2. :think:

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 16:12

@Nikol79 No taky jsem právě myslela v pondělí, když to začalo, tak jsme si říkala, tak malej je do konce týdne venku a ono nic :roll:

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 16:13

@vertunka Díky no už v to fakt doufám, začíná to být už fakt dlouhý, když už se vlastně něco děje a přitom efekt nulový :zed:

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 10.02.18 16:33

Mě odcházela asi 14 dní, každý den jsem doufala, že už budu rodit, na prohlídkách vždy že je příznivý nález, a pak jsem 5 dní přenášela…řekla bych že to bude dost individuální.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 10.02.18 23:41

Mně odcházela 3 týdny…

Emma9697
Kecalka 182 příspěvků 1 inzerát 11.02.18 14:31

@sladke-mameni @Venceslavka To mi ani neříkejte :,( :,( Zas je mi dnes tak blbě bolí mě celý podbříšek a něco odchází, ale přijde mi, že je toho čím dál mín :think: Tak třeba už se blížím ke zdárnému konci :think: Jinak mi přijde, že mi i klesá břicho a zmenšuje se a udělalo s emi přes celý obličej akné což s emi fakt často nestává, takže hormony pracují :zed:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 11.02.18 17:14

@Emma9697 Hele na konci je to fakt všelijaké a může to být chvilka nebo i na dlouho :mrgreen: mně zátka fakt odcházela pár dni, pak den dva nic, pak zase a takhle furt dokola, pak zase najednou velké množství, to se vůbec nedá nic předpovědět. Prostě se to chystá, ale jestli dnes nebo za tři týdny ti nikdo neřekne, ani doktor.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama