Může tvrdý alkohol přerušit ranné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 20:56
Může tvrdý alkohol přerušit ranné těhotenství?

Ahoj maminky, promiňte že mám tak stupidní otázku, ale chtěla jsem se zeptat, zda je vůbec možné, že by tvrdý alkohol přerušil rané stadium těhotenství? :nevim:

Reakce:
_0812_
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 18.09.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, promiňte že mám tak stupidní otázku, ale chtěla jsem se zeptat, zda je vůbec možné, že by tvrdý alkohol přerušil rané stadium těhotenství? :nevim:

Týden před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná (zjistila jsem to v pátém, takže to bylo ve čtvrtém) jsem se tak zlinčovala, že jsem místo domů šla spát k mámě a ještě jí nazvracela do kyblíku - od té doby jsem nepila :mrgreen: a úplně v pohodě, mimču se nic nestalo a ještě dva dny po tom mojem alkoholovém dýchánku jsem s mamkou stěhovala velkou těžkou sedačku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 21:06

Ano, je. (Nejen) já jsem těhotenství „přepila“.

solip
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 18.09.18 21:10

Jj, mam podobnou zkušenost jako @_0812_ , otehotnela jsem cca v půlce června a koncem června jsme byly s holkama na rozlucce se svobodou a tam jsme se všechny radne opily.. Byly jsme tam tehotne dve, ani jedna jsme to v tu chvíli netusily s obě máme krásné zdravé deti (narozené o dva dny od sebe) :D vtipně to u mě byla jediná akce za skoro dva roky, kdy jsem pila :lol:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 46770 příspěvků 18.09.18 21:10

Ano, může to mít vliv. Na začátku je to všechnoo nebo nic, takže buď to přežije zcela bez úhony, nebo to skončí dřív, než to začne. Takže třeba v 8.tt bych si panáka ještě před zjištěním těhotenství nikterak nevyčítala, ale s čerstvě pozitivním testem už bych se mu určitě vyvarovala. Na druhou stranu v tom raném těhotenství má vliv milión věcí a nejvíce genetická výbava daná už v okamžiku oplodnění, že prakticky nelze říct, proč většina těhotenství končí.

Bortelka
Stálice 62 příspěvků 18.09.18 21:29

Já taky propila a prokourila víkend na Moravě :roll: a následně v týdnu v práci zjistila, že jsem těhotná a byla jsem myslím 6tt co si pamatuji. U doktora jsem to okamžitě s fňukotem řekla, že mám strach, že jsem flámovala a on se upřímně smál, že tam takhle vždycky strachuje téměř každá co s tím přijde a řekl mi, že za prvé ten úplný počátek je vabank flám neflám, není to ještě zcela napojené na krevní oběh a kdyby to bylo tak fatální, tak je prý na světě o polovinu min lidí :lol: Ale v případě snažení, tendence mít dítě nebo při menším podezření už bych nedělala vůbec nic a neargumentovala bych si tímto, že přece kdybych to nevěděla… To ne :think:

nozu
Extra třída :D 12513 příspěvků 18.09.18 21:42

já jsem velmi čerstvě těhotná absolvovala vynikající silvestrovskou oslavu. Tomu tenkrát zárodku bylo v pondělí 12 let :mrgreen: Prostě takto brzo je to vabank, jak už bylo napsáno. A nikdo nemůže s určitostí říct, zda za případný nezdar může alkohol a nebo něco jiného.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 18.09.18 21:57

Jsem na tom podobne, víkend predtim než jsem zjistila ze jsem těhotná jsem byla vylita jak váza a vykourila jsem tak dvě krabičky… teď vedle mě spinka zcela zdravý tříměsíční kluk. Jako bonus jsem ještě prodělala než jsem zjistila těhotenství, ruce nohy ústa čili 7. nemoc. Můj gyndar se smál, ze malý se fakt držel stůj co stůj :) co se má stát, stane se :kytka:

Váš příspěvek
Reklama