Může unikat plyn?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliana_24Nina
Povídálka 40 příspěvků 09.04.19 00:45
Může unikát plyn?

Ahoj holky.. Vím že mně teď budete mít za blbku ale to nevadí

Máme doma wafky. Vypla jsem je úplně celý. Jenže když jsem se je snažila zapnout už to nešlo.. Radši jsem do toho dal nešprtala. Teď se ale bojím jestli náhodou jsem neudělala něco tak že teď bude unikát plyn. Vůbec nic nesmrdi jenomže mám fakt obrovský strach… První jsem to otočila na jiskru a pak zapla jiskru jenomže nic nenazkocilo.. Nestane se nic? Nějaká zkušenost??

Reakce:
jannina1
Závislačka 4484 příspěvků 09.04.19 05:40

Wafky jsou vetsinou dobre zabezpeceny.Me to taky nechytne na prvni dobrou,musis zkouset hodnekrat za sebou.Vypla jsi je tedy zase?

Uživatel je onlineopozice
Extra třída :D 12741 příspěvků 09.04.19 07:28

ty nemáš doma chlapa? Nevadí, neboj, nic unikat nebude. Ale aby jsi měla jistotu, blízko kamen musíš mít klasika ventil na uzavření přívodu plynu do systému. Tak ho zavři pro jistotu.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 7 inzerátů 09.04.19 08:48

Zkus ten knoflík, kterým se reguluje teplota, podržet déle zamáčknutý. Klidně i celou minutu, potom teprve zmáčknout jiskru. Protože jak jsou vypnuté, je třeba upustit z trubek vzduch a natlakovat je. Čerstvá zkušenost, včera jsem to googlila v práci. Nakonec jsem si zatopila. :-)

Liliana_24Nina
Povídálka 40 příspěvků 11.04.19 21:21

Už to nazkočilo holky, pohoda :D :D

Váš příspěvek
Reklama