Může užívání Gynprodylu ovlivnit výsledek ovulačních testů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 14:15
Může užívání Gynprodylu ovlivnit výsledek ovulačních testů?

Ahoj, vím, že prý pokud se Gynprodyl užívá před ovulací, má působit tak, že ovulaci může zastavit, ale zajímalo by mě, jestli je to možné naopak, že člověk ovulaci má a kvůli Gynprodylu mu to ovulační testy neukážou a vyjdou negativně? V návodu jsem totiž četla, že užívání hormonů mohou výsledky testu zkreslit, ale pak se tam psalo jen o antikoncepci, tak nevím, jestli to platí i pro Gynprodyl? Děkuji :srdce:

Reakce:
pecenaBrokolice
Kecalka 127 příspěvků 09.02.19 17:30

Já to četla dřív na jiném serveru a holky psaly, že Gynprodyl výsledek testu lehce ovlivnit může… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >