Reklama

Může užovka vepřové maso?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.09.10 19:23
může užovka vepřové maso?

potřebuji rychlou radu, lze dát užovce červené kousek vepřovýho masa, lítám už 14 dnů po odchodech a scháním myš, kterou by nám už mohl sežrat a všude mají jen velký. Had už je nervní a tak přemýšlím co mu dát. Tak co říkáte na to vepřový :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 19:27

Když byla nouze,dávaly jsme kuřecí,i nám to radil chovatel

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 19:28

našla jsem toto:
Krmíme holátky myší, myšima, malými potkany, kuřaty v přiměřené velikosti k hadovi jednou za 7 – 14 dnů, ale můžeme udělat i delší hladovku

tak bych dala kousek kuřecího masíčka :)

je to zkopčené odsud: http://www.miga.cz/ppages.php?3

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 19:31

Teď jsem volala manželovi,a prý vepřový NE,radši ji nech o hladu a zítra jí dej kuře

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.10 19:34

tady
píšou že mu neublíží ani delší hladovka .. :) stačí mrknout na net :)

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 03.09.10 19:50

:( chudaci zviiiiiiiiratka

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 03.09.10 19:53

tak děkuji, musí vydržet hlady, já nemám ani to kuřecí, tak snad v týdnu nějakou myš seženeme a nebo koupím to kuře, díky :palec:

AnastazieB
Echt Kelišová 8324 příspěvků 03.09.10 19:58

Goldenko to vydrží v pohodě, vepřový bych taky nedala. Navíc nevím, jestli ti to sežere, když se to nebude hýbat.
Pokud jsi z Prahy, tak zítra je teraristická burza, tam určitě budou mít myši různých velikostí :wink:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 03.09.10 20:02

chudaci mysi:(

leňula2
Echt Kelišová 9022 příspěvků 03.09.10 20:04
Monjie píše:
chudaci mysi:(

A had by nebyl chudák, kdyby umřel hladem? :nevim:

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 03.09.10 20:06

Vepřové ani hovězí bych fakt nedávala, v přírodě si taky krávu a prase neuloví :mrgreen: , ale nějaké ptáče občas sežere. Hladovka fakt hadovi neublíží (pokud není opravdu maličká, což určitě ne, když nesháníš holátka). Ty moje jsou nervní pořád, ale ony by žrali snad non-stop, nenažravky jedny.

Tchyně jednou z nouze koupila džungaráka za 50,–, taky měla pocit, že by had o týden déle nevydržel a má to na talíři pořád, že si hrajou na hogo-fogo, že had si žere „kaviár“ za pade :lol:

Jak dlouhá je ta vaše užovka?

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 03.09.10 20:09

nebyl… dzungeraky klidne ale ostatni zviratka ne:)))ja mam rada potkany:D

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 03.09.10 20:14

Moje uzovka mysi nejedla, jenom dzungarsky krecky. Zkus jestli nemaj nekde mlady, ale nerikej k cemu je chces, me kolikrat odmitli prodat. Veprovy ne ne ne, kure bych dala, ale nekterej had „chciplotiny“ nezere.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 03.09.10 20:19

Goldenko,vepřový nedávat.hadům jako jsou krajty a hroznýši lze podat třeba kuřecí maso.ale nevím.my nikdy svým hadům nedali.záleží kde bydlíš,nejlepší je zjistit si přímo nějakého chovatele než kupovat ve zverákách a nebo sjet z města do nějaké vesnice tam určo v malém zverimexu bude myší habaděj a nebo zkusit burzu,koupit si mastomyši a začít si je chovat,ty oproti normálním myším nesmrdí :wink: a jsou pěkné

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 03.09.10 20:20

IMI tos měla rozmazlenou užovku :lol: my chováme regiusky a všechny žerou a nevymýšlí :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >