Může velký výškový rozdíl mezi partnery komplikovat porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:09
Může velký výškový rozdíl mezi partnery komplikovat porod?

Někde jsem četla, že když je maminka malá a partner je o hodně vyšší tak že můžou nastat problémy při těhotenství nebo porodu. A navíc já jsem nejen strašně malá ale i drobná(hodně hubená- mám problém přibrat a snažím se teda aspoň si váhu udržovat) a mám úzkou pánev a celkově mám postavu jako dítě… partner je úplný opak. Hodně vysoký, silný a má statnou postavu. Je to pravda?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Leenvecka
Kecalka 374 příspěvků 08.09.18 17:17
@Anonymní píše:
Někde jsem četla, že když je maminka malá a partner je o hodně vyšší tak že můžou nastat problémy při těhotenství nebo porodu. A navíc já jsem nejen strašně malá ale i drobná(hodně hubená- mám problém přibrat a snažím se teda aspoň si váhu udržovat) a mám úzkou pánev a celkově mám postavu jako dítě… partner je úplný opak. Hodně vysoký, silný a má statnou postavu. Je to pravda?

hele kdyby bylo mimco vetsi tak neni nic jednodusiho pocitat uz ted s cisarem…a byt uz na to hlavne psychicky naladena, ze normalne to nepujde.

marka123
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 08.09.18 17:17

Zalezi jake geny dite podedi, pokud bude mit velky vahovy odhad a vy mate uzkou panev, tak vam patrne doporuci cisare

eva valoi
Extra třída :D 11424 příspěvků 08.09.18 17:17

Podle mě je i tohle individuální, jako ostatně kolem porodu všechno. Můžeš klidně rodit jak po másle, a nebo taky ne.

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 08.09.18 17:18

Spíše si zjisti manzelovu porodní váhu :lol: můj se narodil se 4,3 kg a oba synové to podedili. Manžel je menší postavy a štíhlý. Takže to jak naroste moc nevypovídá o tom jaké byl mimino

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:20

Ještě jsem chtěla dodat že moje sestra měla taky rizikové těhotenství a těžký porod…a to je vyšší (ale taky je hodně pod průměrem)… když se podíváte na japonky tak já mám podobnou postavu…

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.09.18 17:20
@Anonymní píše:

Koukni se na Kličkova (boxer) a jeho už. Asi bejvalku. Je malinká. A taky porodila…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:26

@Russet já jsem bohužel ještě o dost menší než ona…

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.09.18 17:30
@Anonymní píše:
@Russet já jsem bohužel ještě o dost menší než ona…

Ale nemáš zase Kličkova… :P Můj děda obr nebyl a obě jeho děti měly při porodu 4,5 kila.

Russet
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.09.18 17:31

A já 164 a rodila jsem císařem pro kefalopelvický nepoměr.

miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 08.09.18 17:33

O dost menší znamená co? Já mam 154 cm, manžel 190 cm, kdyz jsem otěhotněla poprvé, vážila jsem 42 kg, děti rodím čtyřkilové bez nástřihu a šítí :nevim: :nevim: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:38

@Russet no právě že ano. Partner má 202 a váží 101 kg…a je silné postavy. Má i devítiletou dceru a ta už má 154 cm(na devítileté prohlídce)…(její matka má 162)

miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 08.09.18 17:41

…a ještě jsem zapoměla dodat, že rodím superrychle :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:42
@miluver píše:
O dost menší znamená co? Já mam 154 cm, manžel 190 cm, kdyz jsem otěhotněla poprvé, vážila jsem 42 kg, děti rodím čtyřkilové bez nástřihu a šítí :nevim: :nevim: ;)

No ta jeho bývalá(myslím že hayden) má 153…a já mám ještě o dost míň…a ještě hubenou postavu bez boků a prsou… asi jako desetileté holčičky… když jsem brala antikoncepci tak jsem aspoň trochu přibrala ale po vysazení úbytek 5 kg…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 08.09.18 17:42

Chlap 204cm, ale zadna tycka, dost urostlej. Ja 158cm a mimco 2410g 47cm. Takze na me akorat. Kamoska co ma ona i partner do 170cm meli 5kg dite… to je proste individualni

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >