Může z toho být embolie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 15:15
Muze z toho byt embolie?

Ahoj holky, mam dotaz sem pul roku po operaci nohy, par mesicu po operaci me zacalo bolet chodidlo, nemohla sem si na nohi ani stoupnout, hlavne po ranu a v klidu to bylo nejhorsi. Doktor dal ortezu, ultrazvuk. Par dni dobry po te zase bolest. Trpim uz 3 mesice, lekar napsal doporuceno na sono a ultrazvuk achylovky. Tam maji volny termin az za mesic, ale k problemu noha me zacala bolet az do lytka, poslednich par dni se mi tezko dycha a mam pocit otekleho krku. Nemuze to byt tromboza nebo nemuze t toho byt embolie? Bojim se. Dekuju

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15364 příspěvků 12.01.19 15:26

pokud se ti špatně dýchá tak jdi k mudr může to být cokoliv

Lama Lama
Hvězda diskuse 53656 příspěvků 12.01.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam dotaz sem pul roku po operaci nohy, par mesicu po operaci me zacalo bolet chodidlo, nemohla sem si na nohi ani stoupnout, hlavne po ranu a v klidu to bylo nejhorsi. Doktor dal ortezu, ultrazvuk. Par dni dobry po te zase bolest. Trpim uz 3 mesice, lekar napsal doporuceno na sono a ultrazvuk achylovky. Tam maji volny termin az za mesic, ale k problemu noha me zacala bolet az do lytka, poslednich par dni se mi tezko dycha a mam pocit otekleho krku. Nemuze to byt tromboza nebo nemuze t toho byt embolie? Bojim se. Dekuju

Může. Mazej na pohotovost. A rozhodně nejsem ten typ, co by lezl a pohotovosti, aby dítěti vyndali klíště nebo se ctyricitkou u dítěte.

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 12.01.19 16:24

anonymní - když se ti pár dní špatně dýchá, máš pocit oteklého krku - proč teda s tím čekáš až na sobotu a neřešila jsi to v normální prac. době lékařů - toto nikdy nechápu, nevím-li co mi je nebo dítěti, tak jdu nejpozději v pátek k lékaři a nečekám na sobotu, kdy začnu psát na emimino :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 16:34

@stinga pokud mi chces nadavat, tak radeji ani nepis. Jsem u doktoru pecena, varena. Nic o tom nevis.

martyk
Neúnavná pisatelka 17319 příspěvků 12.01.19 16:36

raději zajeď na pohotovost, neriskuj to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 16:54

Dekuju vsem, radeji sjedu. Hezky vecer vsem ;)

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 12.01.19 18:43
@Anonymní píše:
@stinga pokud mi chces nadavat, tak radeji ani nepis. Jsem u doktoru pecena, varena. Nic o tom nevis.

ne nechci ti nadávat, ale pokud se ti blbě dýchá a tak, tak si myslím, že jsi už měla dávno být u lékaře ve tvém zájmu a vždy je lepší jít normálně v prac. době, než pak na pohotovosti, na pohotovosti neznají tvoji anamnézu a dají ti tu nejjednodušší léčbu, která u tebe nemusí být dostatečná

joli31
Kecalka 350 příspěvků 12.01.19 18:49

A prosím napiš jak jsi dopadla, zajímá mě to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 16:34

@joli31 dekuji. Dopadla jsem po 5 hodinach v nemocnici tak, ze embolie byla vyloucena, nepatrne zmeny na ekg a rtg plic v poradku. Byla sem poslana na kardiologii a na plicni. Tak uvidime. Vsem dekuju za rady a podporu.

joli31
Kecalka 350 příspěvků 13.01.19 16:58

děkuji za odpověd. Hlavně že embolii vyloučili, ale pokud by se ti stav zhoršoval, určitě jeď znovu.

Váš příspěvek
Reklama