Může z toho být vztah?

Anonymní
6.12.19 00:25

Může z toho být vztah?

Ahoj, prosím anonym. Mám v práci nadřízeného, máme spolu hezký, kamarádský vztah, jeden z mála lidí, se kterým si říkáme všechno, já jsem taková jeho vrba, on moje. Mám děti, a ve vztahu nám to neklape, tenhle kamarád je čerstvě po rozchodu (jeho bývalá taky pracuje s námi). Já bych asi chtěla časem něco víc, máme hodně společného, rozumíme si, asi jsem se malinko zamilovala :( myslíte, že by se z blízkého přátelství jednou mohlo časem vyvinout něco víc, stalo se vám něco podobného? Teď vím, že mě má rád, a hodně, ale určitě mě nemiluje, miluje bývalou. Samozřejmě mu tedy nemůžu nic říct, ani nechci, hlavně mi záleží na tom, aby se dostal z toho smutku, a byl šťastný, jen mě zajímá, jestli je naděje, že se do mě zamiluje, někdy, v budoucnu

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Ou
10806
6.12.19 00:34

Ne - nezačínej si s nadřízeným, špatně to dopadne.

A hlavně neřeš svoje problémy ve vztahu tím, že do toho přidáš dalšího chlapa.

A teda člověk co se ti svěřuje s trápením s jinou ženskou tě vidí jako asexuální kamarádku, ne jako objekt zájmu.

Tuhle iluzi o tom jak to s ním bude skvělé opusť a řeš svůj reálný vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 00:35

Nejspíš možná 50 na 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 01:55
@Ou píše:
Ne - nezačínej si s nadřízeným, špatně to dopadne.

A hlavně neřeš svoje problémy ve vztahu tím, že do toho přidáš dalšího chlapa.

A teda člověk co se ti svěřuje s trápením s jinou ženskou tě vidí jako asexuální kamarádku, ne jako objekt zájmu.

Tuhle iluzi o tom jak to s ním bude skvělé opusť a řeš svůj reálný vztah.

Přidávat do vztahu určitě nikoho nehodlám, psala jsem do budoucna, pochopitelně bych nejprve vyřešila stávající, ale ten už je bohužel opravdu v troskách, ani jeden už ho lepit nechceme, jsme spolu jen kvůli dětem, a proto, že platit 2 nájmy, museli bychom se hodně uskromnit, oba máme do průměrné mzdy dost daleko, takze tohle je nejpohodlnější, i nejvýhodnější. Že je to nadřízený, ano, ale podotýkám, není to typ „ředitel+sekretářka“,ale obyčejná prodavačka v supermarketu, a jeden z několika vedoucích směny, kdyby něco, nebyl by až takový problém sehnat stejně dobrou (špatnou) práci.
Ze mě vidí jako asexuální kamarádku, ok, to je právě dost pravděpodobné, díky za názor…jen mě zajímá, jestli se to může časem změnit. Já se mu taky svěřuju, a on mě rád vyslechne a podpoří, a já v tom stejně dost lítám, ale mužský to mají asi jinak, je to dost možné :/

• Nahlásit
  • Citovat
37527
6.12.19 06:42

Asi bych do toho nešel. Nejhorší na tom je, že děláte na jednom pracovišti, takže si i můžete časem lézt na nervy. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
6.12.19 09:14

Proč ne? :D Pokud se ti líbí a připadá ti, že ty jemu, proč do toho nejít? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 09:56

Jak jsi vysvetlila ten sluzebni vztah, tak toho bych se taky nebala. Ale jestli se chces posunout, tak mu nedelej vrbu, on si pak zzvykne a bud budes asexualni nebo vas vztah bude zaviset na pocasi mezi jim a byvalou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
6.12.19 17:04

No, jestli s ním chceš vztah a on ještě miluje bývalou, tak pro něj budeš maximálně kámoška do postele. Na plnohodnotný vztah to nevidím, to už bys poznala, kdyby tě chtěl. On tě má jenom jako vrbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 18:20

No…ideálně nebrat chlapa, co není aspoň půl roku sám :D
Ideálně nebrat chlapa z práce a ještě k tomu nadřízeného :D
Ideálně si nejdřív vyřešit maglajs doma, a pak teprve se pouštět do něčeho nového.

Chlap když chce, vynaloží úsilí, aby to získal, včetně žen.

Dopadnout to může vselijak, ale fakt bych se na to nevazala a rozhodně si nejsem jistá, ze3je dobrý nápad vyvíjet nějaké úsilí…spíš bych to nechala vyplinout. Je to komplikované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama