Může za opožděnou MS zánět pochvy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 17:43
Může za opožděnou MS zánět pochvy?

Ahoj zkušenější ženy :-)
s manželem se snažíme o dítě… z toho důvodu mi můj gynekolog udělal kultivaci, kdy mě byl zjištěn streptokok, ureoplasma, ecoli a další asi bakterie, jejichž název si nepamatuju… žádné problémy jako výtok a svědění nepociťuji… Ovu proběhla, potvrzena i gyndařem. Z toho důvodu jsem měla nasadit léčbu antibotiky a vag. globulemi až pokud se spustí MS… Momentálně mám již 2.den MS opožděnou…Myslíte si (stejně jako já) že to může být způsobeno těmi potvorami (asi zánětem pochvy)? Logicky si myslím, že ano,,,ale samo doufám, že to má romantičtější důvod apotřebuji ho vyvrátit :) těhotenský test dnes negativní

Reakce:

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 31.01.17 18:39

To jsou docela závažné infekce. Jsou třeba antibiotika i pro manžela. ano může to být způsobeno tím. Rozhodně se nesnažte i dítě, když máš tyto „potvory“. Nejdříve vyléči a pak až dítě.

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 31.01.17 19:05

Ano i manžel má antbiotika…snažení proběhlo, než jsem něco věděla, teď už to neovlivním a nechtěla jsem začít brát atb a vag. globule dokud nedostanu MS-odsouhlaseno na gynekologii… Další snažení proběhne samozřejmě až po úplném dobrání léků. původně jsem chtěla volat na gynkologii o radu až koncem týdne, zda se MS neumoudří. Myslíš, že mám raději volat již zítra?
jinak moc děkuji za odpověď :)

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 31.01.17 19:38

Nemáš zač. Zavolat klidně můžeš. Jinak ty záněty, vím o čem mluvím a doktorka mě z toho kurírovala dost dlouho, říkala, že to musíme dostat pryč před případným otěhotněním, že to pak dělá velkou neplechu. A také jsem to měla bezpříznakové i v moči.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >