Reklama

Najednou se chce rozvést. Může za to deprese?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 07:55
může za to deprese?

Jsem s mužem už 12 let 1 rok manželé. Poslední dobou začal být divný, chladný odtažitý, nechtěl sex, žádné něžnosti. Stavíme svépomocí dům a máme malé mimčo 9 měsíců. říkal, že ho nic netěší ani ten dům. má špatnou náladu špatně spí a budí se. Přisuzovala jsem to jestli nemá depresi a objednala ho k psychiatrovi, teprve nejspíš půjde. Před včerejšek z něho vylezlo, že už mě nemá rád, že mě před Vánoci podvedl, když se opil. Řekl že se chce rozvést, opoušti mě i malou a chce jít za nějakou novou vysněnou holkou se kterou je prý šťastný. Chce prodat dům na kterým se nadřela celá rodina. Do poradny nechce ani si promluvit nic. Myslíte, že ho může ovlivňovat deprese? Nebo je to jeho vůle? Jsem z toho zničena. Strašně na rozvod spěchá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 24.03.18 08:00

Deprese těžko.

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 14009 příspěvků 24.03.18 08:06

A zkusila jsi se ho zeptat, co se stalo, že už tě nemá rád? Co jsi udělala, jak jsi se změnila? Nebo co se změnilo ve vašem životě?

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 24.03.18 08:09

Tady uz bych nic nezachranovala, s vami byt nechce, nasel si jinou :nevim: Ocenuji, ze s tebou aspon jedna na rovinu a nelze :palec: Je na case zacit zit novy zivot ;) Drz se :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 08:14

Prý jsem mu všechno zakazovala. Přitom chodil ven s kámošema na kolo, na pivo za sousedem a vracel se pozdě v noci. Malou mě pomohl za celou dobu koupat asi 3× ani s nami nespal v pokoji, že ho malá ruší

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 24.03.18 08:15

Deprese? Tezko, spis ta nova slecna. Nech ho jit. Je uz rozhodnuty. Vztah zachranovat nechce, vzdy musi byt snaha z obou stran.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 08:15

Jo, ale řekl to až po třech měsících

Martina84
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 24.03.18 08:16

To asi ne…neni s vami šťastný. Bohužel…

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 24.03.18 08:17
@Anonymní píše:
Prý jsem mu všechno zakazovala. Přitom chodil ven s kámošema na kolo, na pivo za sousedem a vracel se pozdě v noci. Malou mě pomohl za celou dobu koupat asi 3× ani s nami nespal v pokoji, že ho malá ruší

No na nekoho to hodit musi. Spis neunesl povinnosti plynouci z narozeni ditete.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 08:23

Říka, že je celý otupěly, prý jako v tunelu, tak jsem aspon něco prisuzovala depresi

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 14009 příspěvků 24.03.18 08:24
@Anonymní píše:
Jo, ale řekl to až po třech měsících

Hlavně, až odejde, si vyřid výživné na sebe i na dítě. A domluvte se na kontaktu s dítětem, je i jeho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 08:27
Říka, že je celý otupěly, prý jako v tunelu, tak jsem aspon něco prisuzovala depresi
@mrav píše:
Hlavně, až odejde, si vyřid výživné na sebe i n.a dítě. A domluvte se na kontaktu s dítětem, je i jeho.

Ano ja vim. všechno zničil i výpověď v praci dal. Pálí mosty všude

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 24.03.18 08:28

Podle me, mel jine predstavy o rodinnem zivote a proste ho to s vami nebavi. Je to hulvat :poblion:. Drzim moc moc palce :kytka:. Nezapomen na alimenty, vyzivne na manzelku apod. Bylo by fajn, si nechat ten baracek. A manzela treba s pomoci rodicu vyplatit.

Heivka
Závislačka 2962 příspěvků 24.03.18 08:28

Já myslím, že je toho na něj moc, ono pracovat a živit rodinu, stavět dům a k tomu mít doma ženu s kojencem je veliký zápřah. My z toho důvodu zůstali v bytě s tím, že dům bude až když budu zpátky v práci a on na to živení rodiny nebude sám.

Jinak jestli to má smysl zachraňovat je otázka, znám případ, kdy se muž zamiloval a taky ženě řekl, že odchází, po půl roce se pokorně vrátil domů a jsou spolu už přes 35 let. Je pravda, že to už nebyli mladíci a měli 3 děti na střední. Ale taky znám případ, kdy se žena snažila vztah zachránit, tolerovala mu kde co (nebyl to jediný úlet, chlap si tahal domů do obýváku holky na jednu noc i když ona spala ve vedlejší místnosti) a nakonec jí opustil v těhotenství a teď se dohadují o dcerku. Taky znám případ, kdy žena chlapovi řekla, že pokud jí nemiluje ať jde, ale že se už nebude moct vrátit. Nakonec se náhodou seznámila s ex té milenky a je s ním už 10 let, její bývalý manžel zůstal s tou milenkou a daří se jim přátelsky se stýkat.

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 24.03.18 08:59

Klasika, další jedinec co nemá na to, aby unesl realitu toho mít rodinu.
V podstatě si může dělat co chce a ještě je mu to málo.
Kdyby šlo „jenom“ o milenku, dá se s tím něco dělat, ale on chce žít svobodně.
Já bych ho pustila, jak jsi na tom ekonomicky?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama