Může za to má nadváha?

92
11.7.20 20:14

Může za to má nadváha?

Ahojky mám otázku :think:
Je mi 22 let a Snažíme se s přítelem o první mimčo..
Snažíme se půl roku.. (já vím že tohle asi není žádná doba) ale vrtá mi hlavou jestli není chyba u mě.. Protože nepatřím mezi zrovna hubené.. Mám cca 15 kg nadváhu..
Mám také krátký MS cyklus a to 23 dní.. Doktor mi řekl že až začnu špinit tak mám přijít a něco mi na to dá..
Co myslíte?
Přeji hezký večer :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17604
11.7.20 20:16

15kg navic neni zadna morbidní obzita to by vadit nemelo. Vis kdy mas ovulaci? S kratkym cyklem ji budes mit chvilku po ms nejspis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
11.7.20 20:20

@Kriss Tina
Ano mám ji po menstruaci.. Také si každý den měřím bazální teplotu a příští týden jdu k doktorovi.. Když jsem se ho ptala na ten krátký cyklus, tak mi řekl že to v ničem nevadí ale že mi prý něco nasadí.. Jen mu musím donést svůj vyplněný menstruační kalendář :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
11.7.20 20:20

Já mam taky nadváhu a mám doma tříměsíční miminko, tím to opravdu nebude… Půl roku je velmi krátká doba, vezmi si, že máš v podstatě 12 šanci za rok otěhotnět.. :slight_smile:řekni doktoru, ať ti vypočítá kdy přesně máš ovulaci a v ten den se s přítelem pomilujte, přeji brzké a krásné těhotenství bez komplikací :heart:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
11.7.20 20:22

@Pepinka23
Jéé.. Mockrát vám děkuji za podporu.. Asi jsem přesně tohle potřebovala slyšet..
Děkuji vám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 20:32

Já měla vždycky tak o 15 kilo víc, než bych asi měla mít. Jednou jsme si vrzli a bylo. Takže váhou to určitě není. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
493
11.7.20 20:36

@Majka6802
Není vůbec za co :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
11.7.20 21:53

Ahojda :) nebud nestastna, ze vam to nejde, my se snazime necely rok a taky stale cekame… a taky mam nadvahu :) ale zrovna v utery mi doktorka, aniz bych se zminila o tom, ze jsem sama nad tim uvazovala, rekla, abych zkusila Inofolic combi, ze spouste babam pomohl, tak jeste uzijeme s muzem dovcu, na kterou se chystame a pak to rozjedeme ve velkym, inofolic pro me, pro nej folandrol, ovulacni testy, ruzovy grep, ananas a to by bylo, aby casem prcek nebyl, to proste musi klapnout! :) p. s.: hodne je to o psychice, zrovna jsem rikala doktorce, jak je to nefer, ze tolik socialne slabych zenskych, nezajistenych a kolikrat bez zazemi potkavam s bubnem a ja furt nic - bylo mi receno, ze prave nad tim nepremyslej a proto se jim tak uspesne dari :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
11.7.20 22:17
@JeckoKacko píše:
Ahojda :) nebud nestastna, ze vam to nejde, my se snazime necely rok a taky stale cekame… a taky mam nadvahu :) ale zrovna v utery mi doktorka, aniz bych se zminila o tom, ze jsem sama nad tim uvazovala, rekla, abych zkusila Inofolic combi, ze spouste babam pomohl, tak jeste uzijeme s muzem dovcu, na kterou se chystame a pak to rozjedeme ve velkym, inofolic pro me, pro nej folandrol, ovulacni testy, ruzovy grep, ananas a to by bylo, aby casem prcek nebyl, to proste musi klapnout! :) p. s.: hodne je to o psychice, zrovna jsem rikala doktorce, jak je to nefer, ze tolik socialne slabych zenskych, nezajistenych a kolikrat bez zazemi potkavam s bubnem a ja furt nic - bylo mi receno, ze prave nad tim nepremyslej a proto se jim tak uspesne dari :D

Ahojky.. Mě taky hodně lidí říká že na to nemám myslet.. Ale ono to prostě nejde :lol:
Tak ti přeji hodně štěstí a ať to brzy výjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
12.7.20 15:09

Ani omylem. CAR jsou plne padesatikilovych zen a naopak porodnice se stokilovymi. Radi to svadi na nadvahu, kdyz neznaji duvod. U hubenych to nemaj na co svest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 15:37

U kratkeho cyklu..muze byt kratka lutealni faze, vajocko je oplodnene, ale nestihne zahnizdit a je odplaveno. brala jsem sarapis classic a pupalku s vit. E.behem 5 cyklu se protahl z 21dnu na 29 dnu. dalsi mesic jsem otehotnela

• Nahlásit
  • Citovat
92
12.7.20 17:34
@Anonymní píše:
U kratkeho cyklu..muze byt kratka lutealni faze, vajocko je oplodnene, ale nestihne zahnizdit a je odplaveno. brala jsem sarapis classic a pupalku s vit. E.behem 5 cyklu se protahl z 21dnu na 29 dnu. dalsi mesic jsem otehotnela

Zdravím Pupalku beru také ale teprve měsíc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
12.7.20 17:37

@Lotrinka ahojky no mě to právě říkala moje mamka že problém může být v tom že mám „pár kilo navíc“
Ale zase jsem četla že je spíš větší problém když je žena moc hubená.. Tak nevím jak to je 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
12.7.20 18:16

@Majka6802 diky diky, 1 holcina se zde odmenovala, kdyz ji ms prisla, treba se tesila na flasku vina, kdyz prijde ms nebo na neco, co v tehu proste nemuzes :) taky jsem cetla, ze kdyz zmenis psychiku, ze to kolikrat klaplo, ze si mas rikat, jak je fajn, ze si muzes dat treba horkou dlouhou vanu, tu uz si s prckem malokdy doprejes, nejakej party vecirek s alkoholem si dej, proste pry mas prepnout do rezimu, ze jsi vlastne stastna, ze nejsi tehu a pry to pak prijde :) taky jsem na to porad myslela, pak jsem to hodila za hlavu a rekla jsem si, ze az to prijde, tak to prijde :) zkusim ted ty 3mes inofolic a doufam, ze za 2m uvidim // :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
12.7.20 18:21
@JeckoKacko píše:
@Majka6802 diky diky, 1 holcina se zde odmenovala, kdyz ji ms prisla, treba se tesila na flasku vina, kdyz prijde ms nebo na neco, co v tehu proste nemuzes :) taky jsem cetla, ze kdyz zmenis psychiku, ze to kolikrat klaplo, ze si mas rikat, jak je fajn, ze si muzes dat treba horkou dlouhou vanu, tu uz si s prckem malokdy doprejes, nejakej party vecirek s alkoholem si dej, proste pry mas prepnout do rezimu, ze jsi vlastne stastna, ze nejsi tehu a pry to pak prijde :) taky jsem na to porad myslela, pak jsem to hodila za hlavu a rekla jsem si, ze az to prijde, tak to prijde :) zkusim ted ty 3mes inofolic a doufam, ze za 2m uvidim // :)

No tohle mě taky napadlo že si budu užívat to že ještě nejsem těhu a že ještě nemám žádné moc velké starosti :lol:
Ale ono je prý taky možné že menstruaci můžu mít i když budu těhotná.. Ale tomu moc nevěřím :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama