Reklama

Můžete mi prosím poradit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 05.03.17 11:48
Můžete mi prosím poradit?

Ahoj 2 měsíce jsem nedostala MS a tehu testy sem mela 2 negativ a 3 pozitiv, vydala jsem se na krev která byla negativ. Poslední styk byl kolen 10.2 ale už v lednu sem ms neměla od té doby je mi pořád špatně na zvracení, bolesti v podbřišku, občas boli i prsa, vadí mi pachy různé. Mám to nechat být nebo si někam ještě zajít, prosím? MUDr mi řekla ať se stavím ve středu a v po dělí ať si zajdu za obvodní ať tet udělá krevni testy. :( PS ' omlouvám se jestli jsem to dala do špatne skupiny jsem nováček. :)

Reklama

Reakce:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 05.03.17 12:37

A nechceš to napsat třeba trohu lépe? Jestli jsi brala HA, jestli máš jinak pravdelný cyklus, na co byla krev negativ - nízké hcg? Kdy sis dělala ty testy? Jsem z toho tak nějak zmatená!!! Miminko plánujete, chráníte se???

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 05.03.17 12:50

@Sova Klára
HA jsem brala naposledy před 2mi lety, ted neberu, cyklus mám vždy pravidelný bez spozdeni. Ano krev byla na hcg nízká testy sem si dělala až po tom kdy jsem podruhé MS nedostala.

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 05.03.17 12:52

Nejdříve byly testy negativní a potom 3 pozitivní, nebo naopak? Mimšo plánujete?
Edit.: Ještě dodám, jak krev na hcg nízké. Jakože něco tam je, nebo ne?

Terr26
Povídálka 16 příspěvků 05.03.17 12:57

@Petule030
Testy sem si dělala když druhý měsíc nedošla MS 2 byli pozitivní hned po týdnu byli dalsi negativní testy jsem dělala v rozestupu tři - čtyř dnů po pozitivním 3tim tetu jsem šla na krev řekla mi že hcg je nízké ale sliznici mám zvětšenou že je šance že tam pravděpodobně něco bude ať přijdu ve středu

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 05.03.17 13:17

Asi zatím zajdi v pondělí na krev k obvodní a ve středu na gyndu, jak Ti bylo řečeno. Nevím, kam jinam bys ještě chtěla zajít - zatím stačí poslouchat Mudr gyn ;)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 30 inzerátů 05.03.17 13:20

Nějak nevím, na co se vlastně ptáš. Doktorka ti dala jasné instrukce, v pondělí na krev a ve středu na kontrolu.

Petule030
Kelišová 5725 příspěvků 05.03.17 14:44

@Terr26 Jak píšou ostatní, běž na testy a kontrolu a uvidíš. Možná tam něco bylo, ale mnohé těhotenství skončí dřív, než si toho ženy všimnou. Embryo se přestane vyvíjet a odejde se zpožděnou menstruací. Odpovídalo by tomu i nízké hcg, pozitivní a následně negativní testy. Ale nechci malovat čerta na zeď, testy řeknou víc ;)

Miisiinka
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 1 inzerát 06.03.17 17:18

Nemůže to být třeba mimoděložní? To je většinou nízké hcg

Katharina55
Povídálka 15 příspěvků 06.03.17 18:40

Ahoj holky tak opět 3 dny s pozdeni bílý vytok sice už jsem bez naději pac test je stále negativni a vůbec žádné priznaky ale.co mě tak vrtá hlavou myslíte že si můžu ničit třeba těhotenství svoji práci? myslím to tak že třeba se to povedlo a vajíčko se u hnízdí lo ale protože pracuji skoro pořád 5 nebo 6 dni v tydnu v duchodaku kde tahám těžký lidi oblikam koupu jestli si třeba nezpůsobim že se vajíčko zase uvolní:(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama