Reklama

Můžete poradit ze zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 09:24
Můžete poradit ze zkušenosti ?

Ahoj holky jdu si k vám pro radu. Poslední menses jsem měla 23.1. A nyní do teď nedorazila. Zkusila jsem ovu testy v únoru a nejsilnější ovu čárka byla 21.2. Styk byl 19,21,22.2. Ale na tehu testu zatím teda nic. Včera odběr krve vysel pod jednu jednotku takže taky nic a včera jsem trosku slabe spinila ale to opravdu malinko skoro nic takže nevím co z toho čekat. Co myslíte vy? jednou už jsem taky měla ovu těsně před menses a otěhotněla jsem a menses nedorazila. Ale teď si říkám ze pokud byl styk 22.2. Tak už by asi včera z krve něco málo vidět mohly ne? nebo menses dorazí? jsem z toho jelen. Děkuji za vase rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 04.03.17 09:30

Vždyť je to dnes 10 dní od toho styku, co bys na tom těhotenském testu (no i na krvi) chtěla takhle brzo vykoukat? To, že byl styk 22 ještě neznamená, že i k případnému oplodnění muselo dojít toho 22, klidně to mohlo být i 23/24 a bude něco vidět později… nebo dorazí ta MS.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 09:40

A kdy se tak něco ukáže? nejsem zakl. Ale jsem v podobné situaci. Vím, že je potřeba počkat, ale kdy by test mohl něco ukázat? díky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 09:49

@j.a.n.i1 děkuji moc za radu. Myslela jsem třeba ze z krve včera něco málo by se poznalo prave. Na ultrazvuku nic neviděl to je jasný s tím sem i počítala.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 04.03.17 10:06

Holky ctete přívalové letaky :zed: Já byt gynekolog, tak me asi jeb**. Aby mi tam chodily ženský na odbery krve po par dnech po styku :pocitac: Počkej do další ms. Po styku aspoň 20 dnu. Ty spermie jsou sice rychle, ale ne zase tolik. A vajicku taky trvá, než se uhnízdi :mavam:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 04.03.17 10:06

Na testu se čárka ukáže cca 12-14 dní od ovulace. Někomu dřív, někomu i později.

Zakladatelko, zřejmě máš delší cyklus, když jsi ovulaci měla až měsíc po začátku cyklu. Musíš počítat s tím, že MS přijde nejdřív 10 dní po ovulaci. Tudíž termín další MS máš až teprv teď někdy, tzn. neznamená to, že máš zpoždění. Ale na krvi už by něco vidět možná šlo, třeba 10-15 jednotek, ale o těhotenství ti to neřekne vůbec nic, i tak může MS přijít. Nemá smysl to zjišťovat takhle brzo, i kdyby se něco ukázalo, tak to klidně může s MS odejít.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:08

@AnastazieB díky moc asi dorazi počítám s tím.

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 04.03.17 10:12
@Anonymní píše:
@AnastazieB díky moc asi dorazi počítám s tím.

Navíc myslím, že zrovna ty jsi se sama poučila ze svého případu, že to, že máš 10 jednotek v krvi nic neznamená, je zbytečné chodit co dva dny na odběry krve. To těhotenství bude i bez toho a naopak, ani ty odběry ti nezajistí, že to vyjde. Když máš ovulaci těsně před termínem MS, tak máš prostě delší cyklus, ne že ti MS nepřišla.

A ani předchozí potraty neznamenají, že musíš od ovulace chodit neustále k dr. On ti nijak nepomůže, nemůže to těhotenství udržet. Můžeš max. brát Utrogestan, nic jiného.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 04.03.17 10:19
@mamina89 píše:
Holky ctete přívalové letaky :zed: Já byt gynekolog, tak me asi jeb**. Aby mi tam chodily ženský na odbery krve po par dnech po styku :pocitac: Počkej do další ms. Po styku aspoň 20 dnu. Ty spermie jsou sice rychle, ale ne zase tolik. A vajicku taky trvá, než se uhnízdi :mavam:

Asi tak… ty krve jsou táááák zbytečný. Pak mají být peníze na důležitá vyšetření.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 04.03.17 10:25
@Aries6 píše:
Asi tak… ty krve jsou táááák zbytečný. Pak mají být peníze na důležitá vyšetření.

Tak tu krev si snad platí samy ne? 8o To by snad gynekolog nevypsal žádanku, na každou takovou krávovinu, když ani není pozitivní test.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 10:57

@Nowuka2 @AnastazieB díky moc asi dorazi počítám s tím. Kdo a jak co platí jsem se vás holky neptala.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 04.03.17 10:57
@Nowuka2 píše:
Tak tu krev si snad platí samy ne? 8o To by snad gynekolog nevypsal žádanku, na každou takovou krávovinu, když ani není pozitivní test.

No já si myslím, ze neplatí :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 04.03.17 11:36
@Anonymní píše:
@Nowuka2 @AnastazieB díky moc asi dorazi počítám s tím. Kdo a jak co platí jsem se vás holky neptala.

Ale je to diskuze a nikoliv placená poradna a tedy si každý může v rámci tématu řešit co chce…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 12:17

@j.a.n.i1 alespoň někdo normální se najde. Člověk se zde nemůže na nic zeptat.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 04.03.17 12:20
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 alespoň někdo normální se najde. Člověk se zde nemůže na nic zeptat.

Může a povětšinou i odpověď dostane ;-) ale holt musí počítat s tím, že může i někdo další vyslovit svůj názor k uvedenému tématu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama