Muži na emiminu: Odkud jste přišli a proč?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolwh
Povídálka 13 příspěvků 22.07.19 23:19
Muži na emiminu: Odkud jste přišli a proč?

Když jsem se dozvěděla o tomto webu. Měla jsem ho automaticky především za čistě ženský.. Překvapilo mě, kolik mužů je tu aktivních v diskuzích. Proto by mě zajímalo: Jak jste se sem dostali? Co vás tu drží? Proč se stále vracíte? :srdce: :andel: :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Caboverde
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.07.19 23:26

Super dotaz, občas mi to taky vrtá hlavou. Manžel, ani moji blízcí mužští přátelé na emimino nechodí. Přijde mi to celkem zvláštní. Vím tu akorát o uživateli, kterému zemřela manželka a zůstal sám s malou dcerkou. Tenhle uživatel je ale slušný a milý. Jiní, pokud nejsou samoživitelé, mi přijdou celkem divní.

Uživatel je onlineBožislava
Závislačka 3442 příspěvků 22.07.19 23:26

Jednou je to emimino, takže je to rodičovský web. Teda maminka/tatínek. Zvykej si! :hug:

martinka28
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 22.07.19 23:27

Taky me to zajima. Tak kluci, piste :)

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 23:35
@Caboverde píše:
Super dotaz, občas mi to taky vrtá hlavou. Manžel, ani moji blízcí mužští přátelé na emimino nechodí. Přijde mi to celkem zvláštní. Vím tu akorát o uživateli, kterému zemřela manželka a zůstal sám s malou dcerkou. Tenhle uživatel je ale slušný a milý. Jiní, pokud nejsou samoživitelé, mi přijdou celkem divní.

Kupodivu, třeba diskuze Manželství a partnerství se tak nějak týká i mužů. A zní to divně, ale muži jen tam všichni nesedí na gauči u TV s plní v ruce, nebo na rybářské stoličce u řeky, ale taky mají manželské a partnerské problémy a otázky, na které hledají odpověď.

A i otázky a odpovědi, týkající se třeba prvních zoubků jsou pro muže občas užitečné - kupodivu ne každá máma je starostlivá a ověřující si informace.
Jak správně píše Božislava, rodič je jak máma, tak i táta.

A konkrétně mě sem jednoduše dovedl google, když jsem hledal odpovědi na naše vztahové problémy.

Caboverde
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.07.19 23:36

Od manžela z práce sem prý taktéž nikdo nechodí, ale to jsou ajťáci, a ve volném čase se raději učí programovat nebo cokoliv dalšího. A úvodní stránka emimina je cílená především na ženy, nevšimla jsem si, že jde o rodičovský portál.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 22.07.19 23:36
...

Já se o tomhle webu dozvěděl od své dnes už ex. Zdejší diskuze mně zaujaly, bývají někdy zajímavé a tak sem rád občas zajdu. I zde hledám inspiraci ohledně dcery.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 23:37
@Caboverde píše:
Od manžela z práce sem prý taktéž nikdo nechodí, ale to jsou ajťáci, a ve volném čase se raději učí programovat nebo cokoliv dalšího. A úvodní stránka emimina je cílená především na ženy, nevšimla jsem si, že jde o rodičovský portál.

Já jsem ajťák. :mavam:

Popeladym
Kecalka 162 příspěvků 22.07.19 23:42

Já se spíš divím, jak často se tady chlapi řeší. Proč tu jsou a že je to divný. Proč by nemohli? Prostě relax. :)

Caboverde
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.07.19 23:43
@Milan42 píše:
Já jsem ajťák. :mavam:

Promiň, tvůj nick a fotka. Pokud máš dva vlastní bratry a jednoho nevlastního, tak se nejspíš známe. Doufám spíš, že jde o pouhou shodu náhod.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 23:47
@Caboverde píše:
Promiň, tvůj nick a fotka. Pokud máš dva vlastní bratry a jednoho nevlastního, tak se nejspíš známe. Doufám spíš, že jde o pouhou shodu náhod.

Neznáme.

Fotka je naprostá náhoda. Původně jsem měl zákusek… jenže jedna emaminka mi napsala, ať si to fotku změním, že z toho dostává chuť na sladké.
Tak proto ženy na pásu - třeba teď dostává chuť na běhání (i když pochybuju… ale naděje umírá poslední :D )

Caboverde
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.07.19 23:50
@Milan42 píše:
Neznáme.Fotka je naprostá náhoda. Původně jsem měl zákusek… jenže jedna emaminka mi napsala, ať si to fotku změním, že z toho dostává chuť na sladké.
Tak proto ženy na pásu - třeba teď dostává chuť na běhání (i když pochybuju… ale naděje umírá poslední :D )

No tak to je dobře, že se neznáme, protože švagra bych tu potkat nechtěla. Máte minimálně velmi podobný psaný projev.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 23:51
@Caboverde píše:
No tak to je dobře, že se neznáme, protože švagra bych tu potkat nechtěla. Máte minimálně velmi podobný psaný projev.

Tak svět je malý, třeba tu svagr taky někde je… a třeba se vydává za ženu, aby ho nikdo nepoznal… nikdy nevíš…

yse
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 23.07.19 00:07

Ja jsem za muze zde rada pokud to tedy nejsou nejakym zpusobem nechutnaci a oplzlici. Maji na vec trosku jiny pohled nez zeny a to se nekdy hodi. Jen doufam, ze ten muj tady neni, asi by mu vypadly oci co se tu obcas resi :mrgreen:

pe-terka
Generální žvanilka 20012 příspěvků 23.07.19 00:13
@Milan42 píše:
Neznáme.Fotka je naprostá náhoda. Původně jsem měl zákusek… jenže jedna emaminka mi napsala, ať si to fotku změním, že z toho dostává chuť na sladké.
Tak proto ženy na pásu - třeba teď dostává chuť na běhání (i když pochybuju… ale naděje umírá poslední :D )

dej běh v přírodě, je to příjemnější a hezčí :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama